Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
19.12.2021 - Engelberg (Szwajcaria) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 132.5 136.5 306.0
2 Karl Geiger Niemcy 135.0 131.5 293.8
3 Marius Lindvik Norwegia 133.0 138.5 293.5
4 Killian Peier Szwajcaria 136.5 132.0 293.1
5 Evgenii Klimov Rosja 133.5 131.5 281.1
6 Halvor Egner Granerud Norwegia 122.0 138.5 279.5
7 Anze Lanisek Słowenia 125.0 132.0 279.3
8 Daniel Huber Austria 137.0 128.5 277.3
9 Pius Paschke Niemcy 133.0 134.0 276.6
10 Daniel Tschofenig Austria 137.5 128.0 274.1
11 Constantin Schmid Niemcy 130.0 135.0 270.7
12 Jan Hoerl Austria 133.5 119.5 268.2
13 Cene Prevc Słowenia 126.0 129.5 265.9
14 Stefan Kraft Austria 117.5 133.0 264.8
15 Piotr Żyła Polska 128.0 128.0 264.6
16 Kamil Stoch Polska 125.5 128.5 259.3
17 Timi Zajc Słowenia 116.5 129.5 259.2
18 Andreas Wellinger Niemcy 122.0 131.0 258.3
19 Paweł Wąsek Polska 131.5 117.5 255.9
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 125.5 127.0 255.4
21 Robert Johansson Norwegia 115.5 130.5 253.4
22 Naoki Nakamura Japonia 127.0 125.0 251.6
23 Junshiro Kobayashi Japonia 128.0 120.5 248.2
24 Danil Sadreev Rosja 124.0 120.5 246.8
25 Stephan Leyhe Niemcy 129.0 121.0 246.2
26 Niko Kytosaho Finlandia 121.0 122.0 243.6
27 Manuel Fettner Austria 123.0 119.5 241.1
28 Johann Andre Forfang Norwegia 124.0 113.5 235.6
29 Peter Prevc Słowenia 124.5 114.5 232.3
30 Lovro Kos Słowenia 121.0 110.5 221.2
31 Ulrich Wohlgenannt Austria 121.5   119.1
32 Fredrik Villumstad Norwegia 118.0   119.0
33 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 122.0   117.6
34 Roman Koudelka Czechy 120.0   117.3
35 Philipp Aschenwald Austria 115.5   114.3
  Markus Eisenbichler Niemcy 113.0   114.3
37 Daiki Ito Japonia 121.5   113.3
38 Roman Trofimov Rosja 111.0   107.8
39 Klemens Murańka Polska 110.0   105.0
40 Ilya Mankov Rosja 112.0   104.8
41 Viktor Polasek Czechy 114.0   104.5
42 Dawid Kubacki Polska 110.5   103.6
43 Dominik Peter Szwajcaria 110.0   103.5
44 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 111.5   101.8
45 Kevin Maltsev Estonia 110.5   97.7
46 Sergey Tkachenko Kazachstan 106.0   96.4
47 Domen Prevc Słowenia 108.5   95.8
48 Decker Dean USA 113.0   92.7
49 Andreas Schuler Szwajcaria 105.0   92.6
50 Daniel Andrei Cacina Rumunia 107.5   86.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2021/2022 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2021/2022

Puchar Świata 2021/2022

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (piątek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
PŚ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
PŚ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
PŚ Titisee
seria próbna
16:15
PŚ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje
16:00
PŚ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
jutro
15:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
16:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
jutro
19:40
TTV Prosto ze skoczni
jutro
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
22.1.2022
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobędą medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich