Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
08.12.2019 - Niżny Tagił (Rosja) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 140.0 134.5 277.6
2 Killian Peier Szwajcaria 138.0 137.0 254.6
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 133.5 113.0 252.3
4 Daniel Andre Tande Norwegia 131.5 131.0 251.8
5 Thomas Aasen Markeng Norwegia 138.5 131.0 246.8
6 Karl Geiger Niemcy 130.5 124.5 246.0
7 Constantin Schmid Niemcy 131.5 131.0 239.2
8 Peter Prevc Słowenia 127.5 131.5 238.6
9 Robert Johansson Norwegia 122.0 128.0 234.0
10 Timi Zajc Słowenia 121.0 126.5 229.1
11 Yukiya Sato Japonia 126.0 123.0 220.8
  Pius Paschke Niemcy 125.0 124.5 220.8
13 Michael Hayboeck Austria 124.5 125.0 220.4
14 Johann Andre Forfang Norwegia 118.0 123.0 220.3
15 Kamil Stoch Polska 122.0 121.5 219.5
16 Jakub Wolny Polska 124.5 120.0 218.7
17 Dawid Kubacki Polska 125.0 120.0 218.4
18 Jan Hoerl Austria 119.5 122.0 217.2
19 Daniel Huber Austria 125.0 119.0 216.3
20 Philipp Aschenwald Austria 120.0 120.0 216.1
21 Simon Ammann Szwajcaria 126.0 122.0 214.2
22 Stephan Leyhe Niemcy 121.5 119.0 207.8
23 Robin Pedersen Norwegia 114.5 122.0 205.5
24 Maciej Kot Polska 125.5 110.5 203.7
25 Stefan Hula Polska 120.0 119.0 194.7
26 Dmitriy Vassiliev Rosja 123.0 107.0 188.5
27 Moritz Baer Niemcy 121.5 107.5 187.2
28 Anze Lanisek Słowenia 114.0 116.0 183.6
29 Junshiro Kobayashi Japonia 124.5 94.0 174.9
30 Richard Freitag Niemcy 117.0 81.0 145.3
31 Daiki Ito Japonia 115.5   96.3
32 Viktor Polasek Czechy 119.0   96.2
33 Antti Aalto Finlandia 115.0   95.9
34 Marius Lindvik Norwegia 115.0   95.8
35 Piotr Żyła Polska 112.0   94.9
36 Markus Eisenbichler Niemcy 118.5   94.2
37 Roman Trofimov Rosja 111.0   92.4
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 114.5   91.9
39 Klemens Murańka Polska 112.5   91.5
40 Domen Prevc Słowenia 118.0   90.7
41 Roman Koudelka Czechy 111.5   86.9
42 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 113.0   86.4
43 Tilen Bartol Słowenia 110.0   84.4
44 Gregor Schlierenzauer Austria 103.5   83.2
45 Noriaki Kasai Japonia 107.0   75.2
46 Sergey Tkachenko Kazachstan 105.0   73.6
47 Eetu Nousiainen Finlandia 104.0   73.4
48 Mikhail Maksimochkin Rosja 101.5   68.8
49 Naoki Nakamura Japonia 95.5   62.3
50 Evgenii Klimov Rosja 94.0   51.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Jenna Mohr
Dziś urodziny obchodzą:
Jędrzej Ścisłowicz (1992)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich