Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
30.11.2019 - Ruka (Finlandia) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Andre Tande Norwegia 131.0 142.0 282.5
2 Philipp Aschenwald Austria 129.0 143.0 273.3
3 Anze Lanisek Słowenia 136.5 135.0 272.4
4 Stefan Kraft Austria 131.0 138.0 271.4
5 Daniel Huber Austria 134.5 133.5 270.3
6 Ryoyu Kobayashi Japonia 134.0 133.0 267.3
7 Karl Geiger Niemcy 132.5 136.5 263.5
8 Timi Zajc Słowenia 137.5 127.0 262.2
9 Jan Hoerl Austria 132.0 131.0 259.3
10 Thomas Aasen Markeng Norwegia 125.0 137.0 253.0
11 Domen Prevc Słowenia 123.0 135.0 252.8
12 Dawid Kubacki Polska 123.5 135.5 251.3
13 Piotr Żyła Polska 123.5 136.0 250.2
14 Gregor Schlierenzauer Austria 125.5 133.0 246.5
15 Richard Freitag Niemcy 128.0 126.0 237.3
16 Kamil Stoch Polska 128.0 118.5 236.7
17 Junshiro Kobayashi Japonia 129.5 123.5 236.4
18 Maciej Kot Polska 120.0 126.0 231.6
19 Simon Ammann Szwajcaria 123.5 127.0 230.7
20 Pius Paschke Niemcy 123.5 129.0 228.0
21 Niko Kytosaho Finlandia 124.5 128.5 227.5
22 Stefan Hula Polska 127.5 121.5 224.9
23 Markus Eisenbichler Niemcy 121.5 114.5 209.1
24 Robin Pedersen Norwegia 130.0 109.5 208.8
25 Constantin Schmid Niemcy 120.5 116.5 208.0
26 Dominik Peter Szwajcaria 121.0 112.0 205.6
27 Jakub Wolny Polska 127.0 112.0 205.2
28 Peter Prevc Słowenia 139.0 DSQ 138.7
29 Marius Lindvik Norwegia 136.5 DSQ 137.6
30 Anze Semenic Słowenia 131.5 DSQ 126.4
31 Moritz Baer Niemcy 121.5   104.4
32 Yukiya Sato Japonia 121.0   103.5
33 Stephan Leyhe Niemcy 120.0   102.2
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 117.5   99.3
35 Daiki Ito Japonia 117.5   99.0
36 Michael Hayboeck Austria 118.0   96.9
37 Roman Koudelka Czechy 116.0   95.6
38 Artti Aigro Estonia 116.0   95.4
39 Roman Trofimov Rosja 116.0   92.5
40 Antti Aalto Finlandia 113.5   88.3
41 Andreas Schuler Szwajcaria 110.5   81.8
42 Jarkko Maatta Finlandia 111.5   80.8
43 Naoki Nakamura Japonia 105.5   79.1
44 Vladimir Zografski Bułgaria 107.0   77.5
45 Kevin Bickner USA 107.0   75.6
46 Klemens Murańka Polska 102.0   71.2
47 Andreas Alamommo Finlandia 100.0   65.8
48 Killian Peier Szwajcaria 98.0   57.9
49 Johann Andre Forfang Norwegia DSQ   DSQ
50 Robert Johansson Norwegia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Daniel Lackner
Dzień Matki
Dziś urodziny obchodzą:
Artem Utev (1993)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich