Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
23.11.2019 - Wisła (Polska) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1018.2
2 Norwegia Norwegia 995.7
3 Polska Polska 990.9
4 Słowenia Słowenia 979.3
5 Niemcy Niemcy 972.6
6 Japonia Japonia 947.0
7 Szwajcaria Szwajcaria 830.1
8 Finlandia Finlandia 700.4
9 Czechy Czechy 331.2
10 Rosja Rosja 298.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 126.5 120.5 265.6
2 Karl Geiger Niemcy 130.0 120.0 265.2
3 Stefan Kraft Austria 127.5 125.0 264.5
4 Robert Johansson Norwegia 129.0 130.5 264.3
5 Anze Lanisek Słowenia 127.5 123.0 264.1
6 Killian Peier Szwajcaria 129.5 125.5 261.8
7 Philipp Aschenwald Austria 121.0 133.0 260.5
8 Daniel Huber Austria 125.0 134.0 260.0
9 Piotr Żyła Polska 131.0 117.0 255.0
10 Daniel Andre Tande Norwegia 123.0 128.5 251.3
11 Ryoyu Kobayashi Japonia 118.0 128.5 250.6
12 Marius Lindvik Norwegia 121.0 128.0 248.3
13 Kamil Stoch Polska 125.5 118.0 242.5
14 Yukiya Sato Japonia 126.0 117.5 241.8
15 Timi Zajc Słowenia 131.5 120.5 240.2
16 Markus Eisenbichler Niemcy 123.5 122.5 239.4
17 Stephan Leyhe Niemcy 121.0 123.5 238.6
18 Peter Prevc Słowenia 115.5 128.0 238.3
19 Anze Semenic Słowenia 119.5 124.0 236.7
20 Naoki Nakamura Japonia 117.5 125.5 233.6
21 Jan Hoerl Austria 130.0 114.0 233.2
22 Thomas Aasen Markeng Norwegia 120.0 118.5 231.8
23 Richard Freitag Niemcy 121.5 122.0 229.4
24 Jakub Wolny Polska 123.5 119.0 227.8
25 Junshiro Kobayashi Japonia 114.0 117.0 221.0
26 Gregor Deschwanden Szwajcaria 115.0 113.5 204.8
27 Andreas Schuler Szwajcaria 105.5 120.0 191.2
28 Eetu Nousiainen Finlandia 109.0 114.0 189.5
29 Andreas Alamommo Finlandia 108.0 106.0 172.9
30 Dominik Peter Szwajcaria 118.0 90.0 172.3
31 Jarkko Maatta Finlandia 111.0 96.0 169.1
32 Niko Kytosaho Finlandia 105.0 99.5 168.9
33 Viktor Polasek Czechy 115.5   107.5
34 Evgenii Klimov Rosja 116.0   106.7
35 Denis Kornilov Rosja 110.5   96.3
36 Roman Trofimov Rosja 109.0   95.1
37 Roman Koudelka Czechy 108.0   88.8
38 Filip Sakala Czechy 106.0   69.3
39 Vojtech Stursa Czechy 95.5   65.6
40 Mikhail Nazarov Rosja     0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich