Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
04.01.2012 - Innsbruck (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Kamil Stoch Polska 132.5 139.9
2 Gregor Schlierenzauer Austria 130.5 133.8
3 Taku Takeuchi Japonia 131.5 131.2
4 LL Andreas Kofler Austria 127.5 128.5
Anders Bardal Norwegia 128.0 128.5
6 Daiki Ito Japonia 129.5 127.5
7 LL Richard Freitag Niemcy 128.5 125.8
8 Lukas Hlava Czechy 126.0 125.5
Roman Koudelka Czechy 123.5 125.5
10 Michael Neumayer Niemcy 132.0 124.2
11 Peter Prevc Słowenia 129.5 123.3
12 Thomas Morgenstern Austria 120.5 122.1
13 LL Dmitriy Vassiliev Rosja 133.0 121.4
14 Jakub Janda Czechy 125.5 119.6
15 Maximilian Mechler Niemcy 119.0 115.6
16 Yuta Watase Japonia 124.0 114.7
17 Jernej Damjan Słowenia 122.5 114.6
18 David Zauner Austria 119.5 113.5
19 LL Denis Kornilov Rosja 128.0 113.3
20 LL Stephan Hocke Niemcy 122.5 113.0
21 Simon Ammann Szwajcaria 119.5 111.7 (22)
22 Kenneth Gangnes Norwegia 124.5 111.4 (23)
23 Anssi Koivuranta Finlandia 123.0 111.3 (24)
24 Robert Kranjec Słowenia 117.0 109.4 (28)
25 Maciej Kot Polska 118.5 108.9 (29)
26 Rune Velta Norwegia 115.5 108.7 (30)
27 Severin Freund Niemcy 118.5 107.8 (32)
28 Wolfgang Loitzl Austria 115.0 105.0 (35)
29 Michael Hayboeck Austria 116.5 104.1 (37)
30 Martin Koch Austria 113.5 100.5 (39)
31 Janne Happonen Finlandia 122.5 112.2 (21)
32 Kenshiro Ito Japonia 117.5 110.5 (25)
33 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 121.0 109.6 (26)
34 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 119.5 109.5 (27)
35 Matti Hautamäki Finlandia 116.0 108.6 (31)
36 Noriaki Kasai Japonia 118.0 107.5 (33)
37 Jan Matura Czechy 118.0 106.4 (34)
38 Sebastian Colloredo Włochy 114.5 104.2 (36)
39 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 120.0 103.5 (38)
40 Johan Remen Evensen Norwegia 110.5 98.7
41 Manuel Fettner Austria 110.5 98.0
42 Junshiro Kobayashi Japonia 107.0 95.6
43 Andrea Morassi Włochy 110.0 94.5
44 Lukas Mueller Austria 107.5 94.1
45 David Unterberger Austria 111.0 94.0
46 Atle Pedersen Roensen Norwegia 111.5 92.6
47 Jurij Tepes Słowenia 107.0 90.7
48 Anton Kalinitschenko Rosja 108.0 89.3
49 Mitja Meznar Słowenia 106.5 86.0
50 Stefan Hula Polska 101.5 82.6
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Kamil Stoch Polska 132.5 139.9
2 Gregor Schlierenzauer Austria 130.5 133.8
3 Taku Takeuchi Japonia 131.5 131.2
4 Anders Bardal Norwegia 128.0 128.5
5 Daiki Ito Japonia 129.5 127.5
6 Roman Koudelka Czechy 123.5 125.5
  Lukas Hlava Czechy 126.0 125.5
8 Michael Neumayer Niemcy 132.0 124.2
9 Peter Prevc Słowenia 129.5 123.3
10 Thomas Morgenstern Austria 120.5 122.1
11 Jakub Janda Czechy 125.5 119.6
12 Maximilian Mechler Niemcy 119.0 115.6
13 Yuta Watase Japonia 124.0 114.7
14 Jernej Damjan Słowenia 122.5 114.6
15 David Zauner Austria 119.5 113.5
16 Simon Ammann Szwajcaria 119.5 111.7
17 Kenneth Gangnes Norwegia 124.5 111.4
18 Anssi Koivuranta Finlandia 123.0 111.3
19 Robert Kranjec Słowenia 117.0 109.4
20 Maciej Kot Polska 118.5 108.9
21 Rune Velta Norwegia 115.5 108.7
22 Severin Freund Niemcy 118.5 107.8
23 Wolfgang Loitzl Austria 115.0 105.0
24 Michael Hayboeck Austria 116.5 104.1
25 Martin Koch Austria 113.5 100.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andreas Kofler Austria 127.5 128.5
2 Richard Freitag Niemcy 128.5 125.8
3 Dmitriy Vassiliev Rosja 133.0 121.4
4 Denis Kornilov Rosja 128.0 113.3
5 Stephan Hocke Niemcy 122.5 113.0
6 Janne Happonen Finlandia 122.5 112.2
7 Kenshiro Ito Japonia 117.5 110.5
8 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 121.0 109.6
9 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 119.5 109.5
10 Matti Hautamäki Finlandia 116.0 108.6
11 Noriaki Kasai Japonia 118.0 107.5
12 Jan Matura Czechy 118.0 106.4
13 Sebastian Colloredo Włochy 114.5 104.2
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 120.0 103.5
15 Johan Remen Evensen Norwegia 110.5 98.7
16 Manuel Fettner Austria 110.5 98.0
17 Junshiro Kobayashi Japonia 107.0 95.6
18 Andrea Morassi Włochy 110.0 94.5
19 Lukas Mueller Austria 107.5 94.1
20 David Unterberger Austria 111.0 94.0
21 Atle Pedersen Roensen Norwegia 111.5 92.6
22 Jurij Tepes Słowenia 107.0 90.7
23 Anton Kalinitschenko Rosja 108.0 89.3
24 Mitja Meznar Słowenia 106.5 86.0
25 Stefan Hula Polska 101.5 82.6

« Puchar ¦wiata 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2011/2012

Puchar ¦wiata 2011/2012

Kalendarium
Jakub Wolny
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Ivan Lunardi (1973)
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich