Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
01.01.2005 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 124.0 128.0 260.1
2 Thomas Morgenstern Austria 119.5 122.5 254.1
3 Georg Späth Niemcy 120.5 118.5 247.2
4 Martin Höllwarth Austria 116.0 121.5 243.0
5 Michael Uhrmann Niemcy 118.5 116.0 236.6
6 Jakub Janda Czechy 118.0 114.0 233.1
7 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0 117.0 232.6
  Adam Małysz Polska 117.0 115.0 232.6
9 Andreas Widhölzl Austria 117.5 115.0 229.5
10 Daiki Ito Japonia 115.0 114.5 228.1
11 Matti Hautamäki Finlandia 111.5 118.5 228.0
12 Robert Mateja Polska 113.0 117.0 227.5
13 Sigurd Pettersen Norwegia 112.0 116.5 225.3
14 Andreas Küttel Szwajcaria 114.5 114.0 224.8
15 Noriaki Kasai Japonia 110.5 117.0 223.0
16 Henning Stensrud Norwegia 113.5 111.5 217.0
17 Andreas Goldberger Austria 111.5 111.5 214.9
  Primoz Peterka Słowenia 112.5 110.5 214.9
19 Dmitriy Vassiliev Rosja 109.5 109.0 205.3
20 Risto Jussilainen Finlandia 108.0 111.5 205.1
21 Akira Higashi Japonia 108.0 110.0 203.4
22 Alexander Herr Niemcy 109.0 109.5 201.8
23 Michael Neumayer Niemcy 112.0 109.5 201.7
24 Wolfgang Loitzl Austria 109.5 106.5 201.3
25 Lars Bystoel Norwegia 108.5 107.5 199.3
26 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 106.5 198.8
27 Martin Schmitt Niemcy 105.0 106.5 190.7
28 Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.0 104.5 190.0
29 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 107.0 104.0 188.8
30 Morten Solem Norwegia 107.0 99.0 180.3
31 Hideharu Miyahira Japonia 107.0   98.6
  Andreas Kofler Austria 107.0   98.6
33 Jens Salumäe Estonia 108.0   98.4
  Balthasar Schneider Austria 108.0   98.4
35 Jernej Damjan Słowenia 106.5   97.7
36 Peter Zonta Słowenia 106.5   96.2
37 Nicolas Dessum Francja 106.0   95.8
38 Daniel Forfang Norwegia 106.0   94.8
39 Michael Möllinger Szwajcaria 105.5   94.4
40 Tami Kiuru Finlandia 104.5   94.1
41 Florian Liegl Austria 104.5   92.1
42 Jan Matura Czechy 103.5   91.8
43 Ildar Fatchullin Rosja 103.5   90.3
44 Emmanuel Chedal Francja 102.5   88.0
45 Kazuya Yoshioka Japonia 102.0   87.6
46 Jan Mazoch Czechy 101.5   86.7
47 Maximilian Mechler Niemcy 102.0   86.1
48 Stephan Hocke Niemcy 101.0   85.3
49 Robert Kranjec Słowenia 98.0   78.9
50 David Lazzaroni Francja 97.5   78.5

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich