Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
22
23
24
25
29
30
listopad 2021
Najbliższe zawody
27.11.2021, godz. 16:30
Ruka HS-142
01.01.2005 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Janne Ahonen Finlandia 124.0 129.7
2 Georg Späth Niemcy 120.5 125.4
3 Thomas Morgenstern Austria 119.5 123.6
4 Michael Uhrmann Niemcy 118.5 120.8
5 Jakub Janda Czechy 118.0 119.9
6 Adam Małysz Polska 117.0 117.6
7 Martin Höllwarth Austria 116.0 116.3
8 Andreas Widhölzl Austria 117.5 115.5
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0 115.0
Daiki Ito Japonia 115.0 115.0
11 Andreas Küttel Szwajcaria 114.5 111.6
12 Robert Mateja Polska 113.0 110.4
13 Henning Stensrud Norwegia 113.5 109.8
14 Primoz Peterka Słowenia 112.5 109.0
15 Sigurd Pettersen Norwegia 112.0 108.6
16 Matti Hautamäki Finlandia 111.5 108.2
17 LL Andreas Goldberger Austria 111.5 107.2
18 Noriaki Kasai Japonia 110.5 105.4
19 LL Michael Neumayer Niemcy 112.0 104.6
20 LL Wolfgang Loitzl Austria 109.5 103.6
Dmitriy Vassiliev Rosja 109.5 103.6
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 102.1
23 Alexander Herr Niemcy 109.0 101.7
24 Lars Bystoel Norwegia 108.5 100.3
25 Akira Higashi Japonia 108.0 99.9
26 LL Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.0 99.4
27 LL Risto Jussilainen Finlandia 108.0 98.9
28 Morten Solem Norwegia 107.0 98.1 (32)
29 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 107.0 97.6 (34)
30 Martin Schmitt Niemcy 105.0 94.5 (38)
31 Andreas Kofler Austria 107.0 98.6 (28)
Hideharu Miyahira Japonia 107.0 98.6 (28)
33 Balthasar Schneider Austria 108.0 98.4 (30)
Jens Salumäe Estonia 108.0 98.4 (30)
35 Jernej Damjan Słowenia 106.5 97.7 (33)
36 Peter Zonta Słowenia 106.5 96.2 (35)
37 Nicolas Dessum Francja 106.0 95.8 (36)
38 Daniel Forfang Norwegia 106.0 94.8 (37)
39 Michael Möllinger Szwajcaria 105.5 94.4
40 Tami Kiuru Finlandia 104.5 94.1
41 Florian Liegl Austria 104.5 92.1
42 Jan Matura Czechy 103.5 91.8
43 Ildar Fatchullin Rosja 103.5 90.3
44 Emmanuel Chedal Francja 102.5 88.0
45 Kazuya Yoshioka Japonia 102.0 87.6
46 Jan Mazoch Czechy 101.5 86.7
47 Maximilian Mechler Niemcy 102.0 86.1
48 Stephan Hocke Niemcy 101.0 85.3
49 Robert Kranjec Słowenia 98.0 78.9
50 David Lazzaroni Francja 97.5 78.5
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 124.0 129.7
2 Georg Späth Niemcy 120.5 125.4
3 Thomas Morgenstern Austria 119.5 123.6
4 Michael Uhrmann Niemcy 118.5 120.8
5 Jakub Janda Czechy 118.0 119.9
6 Adam Małysz Polska 117.0 117.6
7 Martin Höllwarth Austria 116.0 116.3
8 Andreas Widhölzl Austria 117.5 115.5
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0 115.0
  Daiki Ito Japonia 115.0 115.0
11 Andreas Küttel Szwajcaria 114.5 111.6
12 Robert Mateja Polska 113.0 110.4
13 Henning Stensrud Norwegia 113.5 109.8
14 Primoz Peterka Słowenia 112.5 109.0
15 Sigurd Pettersen Norwegia 112.0 108.6
16 Matti Hautamäki Finlandia 111.5 108.2
17 Noriaki Kasai Japonia 110.5 105.4
18 Dmitriy Vassiliev Rosja 109.5 103.6
19 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 102.1
20 Alexander Herr Niemcy 109.0 101.7
21 Lars Bystoel Norwegia 108.5 100.3
22 Akira Higashi Japonia 108.0 99.9
23 Morten Solem Norwegia 107.0 98.1
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 107.0 97.6
25 Martin Schmitt Niemcy 105.0 94.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 111.5 107.2
2 Michael Neumayer Niemcy 112.0 104.6
3 Wolfgang Loitzl Austria 109.5 103.6
4 Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.0 99.4
5 Risto Jussilainen Finlandia 108.0 98.9
6 Hideharu Miyahira Japonia 107.0 98.6
  Andreas Kofler Austria 107.0 98.6
8 Jens Salumäe Estonia 108.0 98.4
  Balthasar Schneider Austria 108.0 98.4
10 Jernej Damjan Słowenia 106.5 97.7
11 Peter Zonta Słowenia 106.5 96.2
12 Nicolas Dessum Francja 106.0 95.8
13 Daniel Forfang Norwegia 106.0 94.8
14 Michael Möllinger Szwajcaria 105.5 94.4
15 Tami Kiuru Finlandia 104.5 94.1
16 Florian Liegl Austria 104.5 92.1
17 Jan Matura Czechy 103.5 91.8
18 Ildar Fatchullin Rosja 103.5 90.3
19 Emmanuel Chedal Francja 102.5 88.0
20 Kazuya Yoshioka Japonia 102.0 87.6
21 Jan Mazoch Czechy 101.5 86.7
22 Maximilian Mechler Niemcy 102.0 86.1
23 Stephan Hocke Niemcy 101.0 85.3
24 Robert Kranjec Słowenia 98.0 78.9
25 David Lazzaroni Francja 97.5 78.5

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Najbliższe zawody
27 listopada 2021 (sobota)
10:30
P¦ K Niżny Tagił
12:00
P¦ K Niżny Tagił
konkurs ind.
15:15
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
28 listopada 2021 (niedziela)
14:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
16:15
P¦ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2021 (czwartek)
11:00
CoC Zhangjiakou
odprawa techniczna
3 grudnia 2021 (pi±tek)
03:00
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening M
10:00
P¦ K Lillehammer
odprawa techniczna
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
12:30
CoC Zhangjiakou
oficjalny trening K
15:45
P¦ Wisła
oficjalny trening
16:45
P¦ K Lillehammer
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18:30
P¦ K Lillehammer
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Niżny Tagił, Rosja
LIVE
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
16:10
Eurosport
w Player
Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
16:40
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka, Finlandia
LIVE
dzisiaj
17:40
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - konkurs indywidualny seria
LIVE
dzisiaj
18:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar ¦wiata, Ruka - studio sport
LIVE
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto będzie liderem Polaków w sezonie 2021/22?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Klemens Murańka
Jakub Wolny
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Skoki na żywo - P¦ Kobiet - Niżny Tagił - zobacz wyniki »                        
ukryj »