Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
01.01.2005 - Garmisch-Parten. (Niemcy) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty *
1 Janne Ahonen Finlandia 124.0 129.7
2 Georg Späth Niemcy 120.5 125.4
3 Thomas Morgenstern Austria 119.5 123.6
4 Michael Uhrmann Niemcy 118.5 120.8
5 Jakub Janda Czechy 118.0 119.9
6 Adam Małysz Polska 117.0 117.6
7 Martin Höllwarth Austria 116.0 116.3
8 Andreas Widhölzl Austria 117.5 115.5
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0 115.0
Daiki Ito Japonia 115.0 115.0
11 Andreas Küttel Szwajcaria 114.5 111.6
12 Robert Mateja Polska 113.0 110.4
13 Henning Stensrud Norwegia 113.5 109.8
14 Primoz Peterka Słowenia 112.5 109.0
15 Sigurd Pettersen Norwegia 112.0 108.6
16 Matti Hautamäki Finlandia 111.5 108.2
17 LL Andreas Goldberger Austria 111.5 107.2
18 Noriaki Kasai Japonia 110.5 105.4
19 LL Michael Neumayer Niemcy 112.0 104.6
20 LL Wolfgang Loitzl Austria 109.5 103.6
Dmitriy Vassiliev Rosja 109.5 103.6
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 102.1
23 Alexander Herr Niemcy 109.0 101.7
24 Lars Bystoel Norwegia 108.5 100.3
25 Akira Higashi Japonia 108.0 99.9
26 LL Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.0 99.4
27 LL Risto Jussilainen Finlandia 108.0 98.9
28 Morten Solem Norwegia 107.0 98.1 (32)
29 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 107.0 97.6 (34)
30 Martin Schmitt Niemcy 105.0 94.5 (38)
31 Andreas Kofler Austria 107.0 98.6 (28)
Hideharu Miyahira Japonia 107.0 98.6 (28)
33 Balthasar Schneider Austria 108.0 98.4 (30)
Jens Salumäe Estonia 108.0 98.4 (30)
35 Jernej Damjan Słowenia 106.5 97.7 (33)
36 Peter Zonta Słowenia 106.5 96.2 (35)
37 Nicolas Dessum Francja 106.0 95.8 (36)
38 Daniel Forfang Norwegia 106.0 94.8 (37)
39 Michael Möllinger Szwajcaria 105.5 94.4
40 Tami Kiuru Finlandia 104.5 94.1
41 Florian Liegl Austria 104.5 92.1
42 Jan Matura Czechy 103.5 91.8
43 Ildar Fatchullin Rosja 103.5 90.3
44 Emmanuel Chedal Francja 102.5 88.0
45 Kazuya Yoshioka Japonia 102.0 87.6
46 Jan Mazoch Czechy 101.5 86.7
47 Maximilian Mechler Niemcy 102.0 86.1
48 Stephan Hocke Niemcy 101.0 85.3
49 Robert Kranjec Słowenia 98.0 78.9
50 David Lazzaroni Francja 97.5 78.5
* - ostatnia kolumna: pozycja, jak± zawodnik zaj±łby w konkursie bez systemu KO
Alternatywna tabela wyników
Wygrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 124.0 129.7
2 Georg Späth Niemcy 120.5 125.4
3 Thomas Morgenstern Austria 119.5 123.6
4 Michael Uhrmann Niemcy 118.5 120.8
5 Jakub Janda Czechy 118.0 119.9
6 Adam Małysz Polska 117.0 117.6
7 Martin Höllwarth Austria 116.0 116.3
8 Andreas Widhölzl Austria 117.5 115.5
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 115.0 115.0
  Daiki Ito Japonia 115.0 115.0
11 Andreas Küttel Szwajcaria 114.5 111.6
12 Robert Mateja Polska 113.0 110.4
13 Henning Stensrud Norwegia 113.5 109.8
14 Primoz Peterka Słowenia 112.5 109.0
15 Sigurd Pettersen Norwegia 112.0 108.6
16 Matti Hautamäki Finlandia 111.5 108.2
17 Noriaki Kasai Japonia 110.5 105.4
18 Dmitriy Vassiliev Rosja 109.5 103.6
19 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 109.5 102.1
20 Alexander Herr Niemcy 109.0 101.7
21 Lars Bystoel Norwegia 108.5 100.3
22 Akira Higashi Japonia 108.0 99.9
23 Morten Solem Norwegia 107.0 98.1
24 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 107.0 97.6
25 Martin Schmitt Niemcy 105.0 94.5
Przegrani
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Andreas Goldberger Austria 111.5 107.2
2 Michael Neumayer Niemcy 112.0 104.6
3 Wolfgang Loitzl Austria 109.5 103.6
4 Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.0 99.4
5 Risto Jussilainen Finlandia 108.0 98.9
6 Hideharu Miyahira Japonia 107.0 98.6
  Andreas Kofler Austria 107.0 98.6
8 Jens Salumäe Estonia 108.0 98.4
  Balthasar Schneider Austria 108.0 98.4
10 Jernej Damjan Słowenia 106.5 97.7
11 Peter Zonta Słowenia 106.5 96.2
12 Nicolas Dessum Francja 106.0 95.8
13 Daniel Forfang Norwegia 106.0 94.8
14 Michael Möllinger Szwajcaria 105.5 94.4
15 Tami Kiuru Finlandia 104.5 94.1
16 Florian Liegl Austria 104.5 92.1
17 Jan Matura Czechy 103.5 91.8
18 Ildar Fatchullin Rosja 103.5 90.3
19 Emmanuel Chedal Francja 102.5 88.0
20 Kazuya Yoshioka Japonia 102.0 87.6
21 Jan Mazoch Czechy 101.5 86.7
22 Maximilian Mechler Niemcy 102.0 86.1
23 Stephan Hocke Niemcy 101.0 85.3
24 Robert Kranjec Słowenia 98.0 78.9
25 David Lazzaroni Francja 97.5 78.5

« Puchar ¦wiata 2004/2005 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2004/2005

Puchar ¦wiata 2004/2005

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Ryoyu Kobayashi
66%
Karl Geiger
7%
inny skoczek
6%
Halvor Egner Granerud
3%
Marius Lindvik
2%
Markus Eisenbichler
2%
Anze Lanisek
1%
Jan Hoerl
1%
Robert Johansson
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich