Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
28.02.2004 - Salt Lake City (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Noriaki Kasai Japonia 120.5 116.4
2 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 119.0 112.2
3 Simon Ammann Szwajcaria 118.0 109.9
4 Rok Benkovic Słowenia 117.0 109.1
5 Wolfgang Loitzl Austria 114.5 103.6
6 Thomas Morgenstern Austria 115.0 103.0
7 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113.5 102.3
8 Andreas Küttel Szwajcaria 113.5 101.8
9 Lars Bystoel Norwegia 113.5 100.8
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.5 100.0
11 Hideharu Miyahira Japonia 112.5 99.5
12 Akira Higashi Japonia 114.0 99.2
13 Reinhard Schwarzenberger Austria 112.5 98.0
14 Janne Ahonen Finlandia 110.5 96.4
15 Anders Bardal Norwegia 111.0 95.8
16 Jernej Damjan Słowenia 111.0 95.3
17 Morten Solem Norwegia 109.5 93.6
18 Michael Uhrmann Niemcy 109.5 92.6
19 Henning Stensrud Norwegia 109.0 92.2
20 Alexander Herr Niemcy 109.5 92.1
21 Martin Mesik Słowacja 109.0 91.7
22 Daiki Ito Japonia 109.5 90.6
23 Martin Höllwarth Austria 108.0 90.4
24 Sigurd Pettersen Norwegia 108.5 90.3
25 Peter Zonta Słowenia 107.5 90.0
  Primoz Peterka Słowenia 110.0 90.0
27 Andreas Kofler Austria 107.5 89.0
28 Matti Hautamäki Finlandia 107.0 88.6
29 Martin Schmitt Niemcy 107.5 88.5
30 Johan Erikson Szwecja 109.0 87.7
31 Emmanuel Chedal Francja 106.5 87.2
32 Georg Späth Niemcy 106.5 86.7
33 Stefan Kaiser Austria 106.5 85.7
34 Stephan Hocke Niemcy 106.5 84.7
35 Robert Kranjec Słowenia 105.0 83.0
36 Jussi Hautamäki Finlandia 103.0 79.9
37 Florian Liegl Austria 103.0 79.4
38 Wojciech Skupień Polska 104.0 79.2
39 Marco Steinauer Szwajcaria 102.0 78.1
40 Marcin Bachleda Polska 102.5 77.5
41 Jörg Ritzerfeld Niemcy 103.0 74.9
42 Hiroki Yamada Japonia 100.5 73.4
43 Veli-Matti Lindström Finlandia 99.0 71.2
44 Andreas Goldberger Austria 99.5 68.6
45 Clint Jones USA 97.5 68.5
46 Isak Grimholm Szwecja 97.5 66.5
47 Sven Hannawald Niemcy 96.5 62.2
48 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 93.0 58.9
49 Tami Kiuru Finlandia 94.0 58.7
50 Kazuyoshi Funaki Japonia 104.5 DSQ

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich