Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
17.01.2004 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Uhrmann Niemcy 134.0 126.5 270.9
2 Adam Małysz Polska 132.0 127.0 267.2
3 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 129.5 120.0 251.6
4 Thomas Morgenstern Austria 128.0 119.5 245.5
5 Martin Höllwarth Austria 120.5 125.0 244.4
6 Janne Ahonen Finlandia 125.0 120.0 242.0
7 Matti Hautamäki Finlandia 128.5 114.5 235.9
  Andreas Kofler Austria 120.5 122.5 235.9
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 120.0 121.0 234.8
10 Peter Zonta Słowenia 119.5 122.0 233.7
11 Sigurd Pettersen Norwegia 122.0 119.0 232.8
12 Georg Späth Niemcy 123.0 116.0 227.7
  Lars Bystoel Norwegia 116.0 123.0 227.7
14 Morten Solem Norwegia 120.0 117.5 226.0
15 Rok Benkovic Słowenia 117.0 121.0 223.9
16 Martin Schmitt Niemcy 121.5 115.0 221.7
17 Akseli Kokkonen Finlandia 123.0 112.5 220.4
18 Andreas Goldberger Austria 120.0 114.5 219.6
19 Anders Bardal Norwegia 117.0 118.5 219.4
20 Reinhard Schwarzenberger Austria 117.5 117.0 218.1
  Stephan Hocke Niemcy 119.0 114.5 218.1
22 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 119.0 114.5 217.8
23 Wolfgang Loitzl Austria 116.0 116.5 213.0
24 Marcin Bachleda Polska 117.0 114.0 210.8
25 Alexander Herr Niemcy 121.0 110.5 210.2
26 Jernej Damjan Słowenia 116.5 113.5 210.0
27 Wojciech Skupień Polska 116.5 114.0 207.4
28 Christian Nagiller Austria 118.0 111.0 205.7
29 Wojciech Tajner Polska 117.0 109.5 201.7
30 Sven Hannawald Niemcy 121.0 105.0 195.8
31 Robert Kranjec Słowenia 116.0   104.8
32 Tomisław Tajner Polska 114.5   104.1
33 Dmitriy Vassiliev Rosja 114.0   103.2
34 Jörg Ritzerfeld Niemcy 114.5   102.6
35 Maksim Anisimov Białoru¶ 114.5   102.1
36 Jakub Janda Czechy 112.5   100.5
37 Mateusz Rutkowski Polska 113.5   100.3
38 Jan Mazoch Czechy 113.0   99.9
39 Primoz Peterka Słowenia 112.5   99.0
40 Martin Mesik Słowacja 113.0   98.9
41 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 111.5   97.2
  Tami Kiuru Finlandia 111.5   97.2
43 Alexey Silaev Rosja 111.5   96.2
44 Robert Mateja Polska 109.5   93.6
45 Jan Matura Czechy 108.5   93.1
  Veli-Matti Lindström Finlandia 109.5   93.1
47 Krystian Długopolski Polska 107.0   91.8
48 Jure Bogataj Słowenia 107.0   89.1
49 Kamil Stoch Polska 105.5   86.6
50 Maximilian Mechler Niemcy 102.5   75.0
51 Andreas Widhölzl Austria 98.5   66.3

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Dawid Kubacki
48%
Stefan Kraft
18%
Kamil Stoch
14%
Karl Geiger
6%
Marius Lindvik
4%
Piotr Żyła
3%
Yukiya Sato
2%
Ryoyu Kobayashi
2%
Stephan Leyhe
1%
Philipp Aschenwald
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich