Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
06.01.2004 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 138.0 141.9
2 Matti Hautamäki Finlandia 134.5 135.6
3 Peter Zonta Słowenia 134.0 133.7
4 Sigurd Pettersen Norwegia 132.5 132.0
5 Veli-Matti Lindström Finlandia 133.0 131.9
6 Janne Ahonen Finlandia 131.5 130.2
  Georg Späth Niemcy 131.5 130.2
8 Martin Höllwarth Austria 130.5 126.9
  Michael Uhrmann Niemcy 130.5 126.9
10 Andreas Goldberger Austria 129.5 126.6
11 Lars Bystoel Norwegia 127.0 122.1
12 Noriaki Kasai Japonia 126.5 119.7
  Maximilian Mechler Niemcy 126.5 119.7
14 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 126.0 118.8
  Andreas Widhölzl Austria 126.0 118.8
16 Martin Schmitt Niemcy 125.5 117.9
17 Roar Ljoekelsoey Norwegia 124.0 115.2
18 Simon Ammann Szwajcaria 123.0 113.9
  Andreas Küttel Szwajcaria 123.0 113.9
20 Adam Małysz Polska 123.0 111.9
21 Sven Hannawald Niemcy 122.0 110.6
22 Wolfgang Loitzl Austria 121.5 110.2
23 Akseli Kokkonen Finlandia 122.0 110.1
24 Dimitry Ipatov Rosja 121.5 109.2
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 121.0 108.8
26 Jussi Hautamäki Finlandia 120.0 107.0
27 Anders Bardal Norwegia 120.0 106.5
28 Stephan Hocke Niemcy 118.5 103.8
29 Henning Stensrud Norwegia 117.5 101.5
30 Hiroki Yamada Japonia 117.0 101.1
31 Rok Benkovic Słowenia 117.5 101.0
32 Tami Kiuru Finlandia 117.5 100.5
33 Nicolas Dessum Francja 114.5 95.1
34 Jörg Ritzerfeld Niemcy 114.5 94.6
35 Kazuyoshi Funaki Japonia 112.5 93.0
  Stefan Thurnbichler Austria 112.5 93.0
37 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 113.0 91.9
38 Johan Erikson Szwecja 113.5 91.8
39 Stefan Kaiser Austria 112.5 91.5
40 Martin Koch Austria 113.0 91.4
41 Clint Jones USA 112.0 90.6
42 Florian Liegl Austria 112.0 90.1
43 Roland Mueller Austria 112.0 89.6
44 Akira Higashi Japonia 111.0 88.3
45 Primoz Peterka Słowenia 110.0 86.5
46 Jens Salumäe Estonia 108.5 84.3
47 Morten Solem Norwegia 108.5 83.8
48 Assan Takhtakhunov Kazachstan 107.0 78.6
49 Balthasar Schneider Austria 100.5 66.4
50 Robert Kranjec Słowenia 99.0 59.7

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

Kalendarium
Daniel-Andre Forfang
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Agata Stare (1998)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich