Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
06.12.2003 - Trondheim (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Michael Uhrmann Niemcy 134.0 140.7
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 130.0 136.0
3 Maximilian Mechler Niemcy 130.5 134.9
4 Janne Ahonen Finlandia 129.0 133.2
  Martin Höllwarth Austria 129.0 133.2
6 Emmanuel Chedal Francja 127.0 128.1
7 Noriaki Kasai Japonia 125.0 126.0
8 Anders Bardal Norwegia 125.5 125.4
9 Veli-Matti Lindström Finlandia 125.5 124.4
10 Sven Hannawald Niemcy 124.5 124.1
11 Tami Kiuru Finlandia 124.5 122.6
12 Andreas Goldberger Austria 123.5 121.8
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 122.0 119.6
14 Adam Małysz Polska 123.0 119.4
15 Andreas Küttel Szwajcaria 122.0 118.6
16 Henning Stensrud Norwegia 121.5 117.7
17 Sigurd Pettersen Norwegia 121.0 117.3
18 Reinhard Schwarzenberger Austria 121.0 116.8
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 119.5 114.1
20 Akseli Kokkonen Finlandia 120.0 114.0
21 Jussi Hautamäki Finlandia 120.0 113.5
22 Martin Schmitt Niemcy 119.0 112.2
23 Rok Benkovic Słowenia 117.5 109.5
24 Robert Kranjec Słowenia 116.0 106.3
  Olav Magne Dönnem Norwegia 116.0 106.3
26 Peter Zonta Słowenia 114.5 103.1
27 Primoz Peterka Słowenia 114.0 102.2
28 Georg Späth Niemcy 114.0 101.7
29 Hideharu Miyahira Japonia 112.0 99.6
30 Stephan Hocke Niemcy 113.5 99.3
31 Jakub Janda Czechy 112.0 99.1
32 Matti Hautamäki Finlandia 111.5 96.2
33 Alexander Herr Niemcy 110.0 94.0
34 Andreas Kofler Austria 109.0 92.7
35 Jens Salumäe Estonia 109.5 92.6
36 Kazuyoshi Funaki Japonia 108.0 90.9
37 Balthasar Schneider Austria 108.0 89.9
38 Radik Zhaparov Kazachstan 109.0 88.2
39 Andreas Widhölzl Austria 106.5 86.7
40 Florentin Durand Francja 106.5 86.2
41 Jan Matura Czechy 105.0 84.5
42 Johan Erikson Szwecja 105.5 83.9
43 Florian Liegl Austria 104.5 83.1
44 Hiroki Yamada Japonia 104.0 82.2
  Haavard Lie Norwegia 104.0 82.2
46 Clint Jones USA 103.0 79.9
47 Jan Mazoch Czechy 101.5 77.7
48 Alexey Silaev Rosja 96.0 66.3
49 Simon Ammann Szwajcaria 93.0 60.4
50 Nicolas Dessum Francja 92.0 58.6

« Puchar ¦wiata 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2003/2004

Puchar ¦wiata 2003/2004

transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich