Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
28.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
17.01.1999 - Zakopane (Polska) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Robert Mateja Polska 126.0 130.5
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 119.0 125.4
3 Janne Ahonen Finlandia 119.0 123.9
4 Stefan Horngacher Austria 121.0 120.0
5 Sven Hannawald Niemcy 118.0 118.1
6 Hideharu Miyahira Japonia 116.5 116.4
7 Dieter Thoma Niemcy 118.5 115.0
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 116.0 113.5
9 Ronny Hornschuh Niemcy 114.5 110.3
10 Martin Höllwarth Austria 113.0 109.6
11 Kazuya Yoshioka Japonia 112.5 109.2
12 Peter Zonta Słowenia 113.5 109.0
13 Christian Meyer Norwegia 112.0 108.3
14 Wolfgang Loitzl Austria 111.0 108.0
15 Masahiko Harada Japonia 112.0 107.8
16 Kristian Brenden Norwegia 114.0 106.9
17 Alexander Herr Niemcy 110.0 104.7
  Noriaki Kasai Japonia 110.0 104.7
19 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 110.5 104.1
  Andreas Widhölzl Austria 110.5 104.1
21 Adam Małysz Polska 108.0 101.1
22 Jani Soininen Finlandia 108.0 99.1
23 Nicolas Dessum Francja 107.5 98.7
24 Takanobu Okabe Japonia 106.5 97.9
  Henning Stensrud Norwegia 109.0 97.9
26 Andreas Goldberger Austria 107.0 97.8
27 Gerd Siegmund Niemcy 106.5 95.9
  Marius Smariset Norwegia 106.5 95.9
29 Łukasz Kruczek Polska 105.5 95.6
30 Lasse Ottesen Norwegia 106.0 94.5
31 Mika Laitinen Finlandia 105.0 94.2
32 Hiroya Saitoh Japonia 104.0 93.9
33 Jakub Janda Czechy 104.0 92.4
34 Michal Dolezal Czechy 104.5 92.3
35 Kristoffer Jaafs Szwecja 105.0 89.7
36 Hansjörg Jäkle Niemcy 102.0 87.8
37 Primoz Zupan-Urh Słowenia 102.5 87.7
38 Christof Duffner Niemcy 102.5 86.2
39 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 100.5 86.1
40 Jakub Suchacek Czechy 101.5 85.4
41 Wojciech Skupień Polska 101.0 83.5
42 Rolando Kaligaro Słowenia 96.5 78.9
43 Morten Aagheim Norwegia 113.0 78.6
44 Martin Mesik Słowacja 94.0 73.4
45 Lucas Chevalier-Girod Francja 95.5 71.6
46 Andrzej Młynarczyk Polska 92.5 71.2
47 Damjan Fras Słowenia 94.5 70.3
48 Krystian Długopolski Polska 90.5 66.1
49 Martin Koch Austria 90.5 65.6
50 Risto Jussilainen Finlandia 89.0 57.9

« Puchar Świata 1998/1999 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1998/1999

Puchar Świata 1998/1999

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
seria próbna
14:00
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
16:00
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:50
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Kulm | 1. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 2. seria
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
16:00
Eurosport w Player.pl Studio po konkursie | Kulm
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
64%
Halvor Egner Granerud
15%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Karl Geiger
1%
Peter Prevc
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich