Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
06.01.1997 - Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Thoma Niemcy 124.5 126.0 250.4
2 Adam Małysz Polska 124.5 121.0 243.4
3 Primoz Peterka Słowenia 125.0 121.0 242.8
4 Hiroya Saitoh Japonia 121.0 119.0 233.5
5 Janne Ahonen Finlandia 116.0 123.0 231.2
6 Jani Soininen Finlandia 121.0 115.0 223.8
7 Andreas Widhölzl Austria 112.5 121.5 223.7
8 Andreas Goldberger Austria 116.5 118.5 223.5
9 Martin Höllwarth Austria 119.5 114.0 222.3
10 Roar Ljoekelsoey Norwegia 112.0 120.5 219.5
11 Lasse Ottesen Norwegia 112.5 120.5 217.4
12 Mika Laitinen Finlandia 114.5 118.5 216.9
13 Takanobu Okabe Japonia 119.0 112.5 216.2
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 110.5 117.0 211.0
15 Kristian Brenden Norwegia 115.5 113.0 209.8
16 Jakub Suchacek Czechy 111.0 116.5 208.5
17 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 112.5 114.5 207.6
18 Ronny Hornschuh Niemcy 113.0 115.0 206.4
19 Espen Bredesen Norwegia 110.5 114.5 206.0
20 Bruno Reuteler Szwajcaria 112.0 113.0 203.0
21 Markus Eigentler Austria 113.0 110.5 202.3
22 Hansjörg Jäkle Niemcy 111.5 112.0 200.3
23 Jerome Gay Francja 109.5 112.5 198.6
24 Nicolas Dessum Francja 112.0 109.5 196.2
25 Martin Schmitt Niemcy 109.5 112.5 194.6
26 Roberto Cecon Włochy 108.0 111.5 193.6
27 Marian Bielcik Słowacja 106.0 107.5 182.3
28 Marco Steinauer Szwajcaria 105.5 105.5 178.8
29 Ingemar Mayr Austria 103.5 94.5 154.9
30 Kimmo Savolainen Finlandia 111.0   100.8
31 Ralph Gebstedt Niemcy 107.5   93.0
32 Reinhard Schwarzenberger Austria 107.0   92.6
33 Hein-Arne Mathiesen Norwegia 107.5   91.5
34 Robert Mateja Polska 105.0   86.5
35 Sven Hannawald Niemcy 104.5   86.1
36 Martin Mesik Słowacja 103.5   84.3
37 Masahiko Harada Japonia 104.5   84.1
38 Gerhard Schallert Austria 103.0   83.4
39 Samo Gostisa Słowenia 103.0   82.9
40 Matthias Wallner Austria 102.5   82.5
41 Wolfgang Loitzl Austria 101.0   79.8
42 Egil Groenn Norwegia 100.0   79.0
43 Sylvain Freiholz Szwajcaria 101.0   78.8
44 Grega Lang Słowenia 102.0   78.6
45 Stefan Horngacher Austria 98.0   74.4
46 Dmitri Tschelowenko Rosja 97.5   72.0
47 Christian Schmitberger Austria 95.0   68.0
48 Michael Kury Austria 95.0   66.0
49 Peter Zonta Słowenia 90.0   51.5
50 Noriaki Kasai Japonia DNS   DNS

« Puchar ¦wiata 1996/1997 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1996/1997

Puchar ¦wiata 1996/1997

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
jutro
16:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich