Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
22.09.2019, godz. 09:15
Stams HS-115
CoC-k
17.03.1990 - Raufoss (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 86.5 87.0 218.2
2 Heinz Kuttin Austria 86.5 86.0 215.0
3 Jens Weissflog NRD 85.5 86.0 211.8
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 89.0 83.0 208.4
5 Dieter Thoma RFN 87.0 83.0 204.3
  Ernst Vettori Austria 83.0 83.5 204.3
7 Miran Tepes Jugosławia 85.5 83.0 202.1
8 Stefan Zuend Szwajcaria 82.0 89.0 201.2
9 Pavel Kustov ZSRR 80.0 85.0 199.5
10 Heiko Hunger NRD 84.0 83.0 199.4
11 Risto Laakonen Finlandia 82.0 84.0 198.2
12 Jan Boklöv Szwecja 81.5 85.5 197.9
13 Jon-Inge Kjorum Norwegia 81.5 84.0 197.6
14 Alexander Pointner Austria 82.5 82.5 196.5
15 Primoz Ulaga Jugosławia 82.0 83.5 195.6
16 Roberto Cecon Włochy 78.5 85.5 194.8
17 Ivan Lunardi Włochy 84.0 78.5 193.5
18 Rajko Lotric Jugosławia 82.0 79.0 193.2
19 Andre Kiesewetter RFN 84.5 79.5 192.8
20 Kent Johanssen Norwegia 81.0 79.5 191.6
21 Jari Puikkonen Finlandia 78.0 81.0 190.8
22 Frantisek Jez Czechosłowacja     190.7
23 Andreas Bauer RFN 80.0 82.5 190.5
  Pavel Ploc Czechosłowacja     190.5
25 Werner Haim Austria     186.5
26 Martin Svagerko Czechosłowacja     185.6
27 Didier Mollard Francja     184.8
28 Roberto Frison Włochy     181.8
29 Aake Norman Szwecja     181.7
30 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia     181.3
31 Vladimir Breitschev Bułgaria     180.1
  Thomas Klauser RFN     180.1
33 Mika Laitinen Finlandia 79.0 78.5 179.5
34 Per-Inge Taellberg Szwecja     179.2
  Vladimir Podzimek Czechosłowacja     179.2
36 Robert Leonhard RFN     178.8
  Magne Johansen Norwegia     178.8
38 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     177.7
39 Ron Richards Kanada     177.6
40 Jim Holland USA     177.2
41 Franci Petek Jugosławia     176.7
42 Franz Neulaendtner Austria     176.6
43 Vegard Opaas Norwegia     176.0
44 Jiri Parma Czechosłowacja     175.0
45 Staffan Taellberg Szwecja     173.6
46 Espen Bredesen Norwegia     173.0
47 Markus Gahler Szwajcaria     172.6
48 Rune Olijnyk Norwegia     168.3
49 Tad Langlois USA     164.7
50 Noriaki Kasai Japonia 78.0 72.5 164.1
51 Colin Capel Kanada     84.6
  Nicolas Jean-Prost Francja     84.6
53 Ivo Pertile Włochy     84.0
54 Bernat Sola Hiszpania     83.5
  Halvor Persson Norwegia     83.5
  Christof Duffner RFN     83.5
57 John Lockyer Kanada     83.0
58 Oeyvind Berg Norwegia     82.7
59 Thomas Kindlimann Szwajcaria     82.2
60 Stig-Arne Erichsen Norwegia     81.4
61 Matjaz Debelak Jugosławia     81.0
62 Magnus Westman Szwecja     80.6
63 Masahiko Harada Japonia     79.4
64 Ralf Gebstedt NRD     77.8
65 Stein Gruben Norwegia     77.6
66 Oeyvind Sletta Norwegia     76.1
67 Bryan Sanders USA     75.1
68 Zacharij Sotirov Bułgaria     74.6
69 Mark Konopacke USA     72.0
70 Naoki Yasuzaki Japonia     71.0
71 Svein O. Solberg Norwegia     70.7
72 Ingo Lesser NRD     68.5
73 Kare Herrem Norwegia     67.2
74 Michail Essin ZSRR     65.8
75 Kirk Allen Kanada     62.8
76 Sturle Holseter Norwegia     58.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:00
CoC Stams
10:15
CoC Stams
14:15
CoC Stams
15:00
CoC Stams
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich