Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
12.01.1990 - Harrachov (Czechosłowacja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dieter Thoma RFN 112.0 120.5 222.5
2 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 109.0 115.0 211.0
3 Jiri Parma Czechosłowacja 105.0 117.5 208.5
4 Staffan Taellberg Szwecja 109.5 112.0 205.5
5 Frantisek Jez Czechosłowacja 106.0 112.5 204.5
  Miran Tepes Jugosławia 109.5 113.0 204.5
7 Ernst Vettori Austria 107.5 111.0 201.5
8 Heiko Hunger NRD 108.0 110.0 201.0
9 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 106.0 112.0 200.0
10 Vladimir Breitschev Bułgaria 103.0 114.5 197.5
  Werner Haim Austria 104.5 110.5 197.5
12 Virginio Lunardi Włochy 105.0 109.5 195.5
13 Martin Svagerko Czechosłowacja 104.0 110.0 194.5
14 Jarkko Heikkilae Finlandia 105.0 109.5 194.0
  Christian Hauswirth Szwajcaria 103.0 112.0 194.0
16 Andreas Bauer RFN 105.0 108.5 193.0
17 Rene Kummerloew NRD 102.0 108.5 191.5
18 Rune Olijnyk Norwegia 102.0 110.0 190.5
19 Stanislav Vasko Czechosłowacja 102.0 108.5 189.5
  Didier Mollard Francja 104.0 109.5 189.5
21 Andi Rauschmeier Austria 104.0 105.5 188.5
  Risto Laakkonen Finlandia 99.5 109.5 188.5
23 Alexander Pointner Austria 105.0 105.5 188.0
  Pavel Ploc Czechosłowacja 101.5 106.5 188.0
  Matti Nykänen Finlandia 104.0 106.0 188.0
26 Ingo Zuechner NRD 99.5 108.0 186.0
27 Michail Jessin ZSRR 103.0 104.0 185.0
28 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 105.0 99.5 182.0
29 Thomas Klauser RFN 99.0 104.0 179.5
30 Pavel Kustov ZSRR 99.5 104.5 178.0
31 Christoph Lehmann Szwajcaria 95.0 105.0 177.5
32 Robert Leonhardt RFN 98.5 103.5 176.5
33 Miroslav Polak Czechosłowacja 95.0 105.0 174.0
34 Espen Bredesen Norwegia 94.0 104.0 173.0
35 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 95.5 102.5 172.5
36 Ron Richards Kanada 95.0 99.5 166.5
37 Jan Boklöv Szwecja 108.0 89.0 166.0
38 Andrej Verveikin ZSRR 98.0 97.0 165.0
39 Werner Schuster Austria 97.0 96.0 163.5
40 Tad Langlois USA 95.0 98.0 161.5
  Ari-Pekka Nikkola Finlandia 94.0 98.0 161.5
42 Rajko Lotric Jugosławia 94.0 96.5 161.0
43 Andre Kiesewetter NRD 96.0 96.0 160.5
44 Aake Norman Szwecja 94.5 95.0 155.5
45 Carlo Pinzani Włochy 93.0 92.0 152.5
46 Vegard Opaas Norwegia 97.5 89.0 151.0
47 Rolf Schilli RFN 96.0 89.5 147.5
48 Jiri Malec Czechosłowacja 93.5 87.5 144.5
49 Franz Neulaendtner Austria 97.0 79.0 136.0
50 Primoz Ulaga Jugosławia 103.0   90.5
51 Nicolas Jean-Prost Francja 93.0   75.0
52 Dionis Vodnev ZSRR 90.5   74.5
53 Roberto Frison Włochy 94.0   74.0
  Colin Capel Kanada 94.0   74.0
  Magnus Westman Szwecja 92.0   74.0
56 Benz Hauswirth Szwajcaria 90.0   72.0
57 Kurt Stein USA 90.0   71.5
  Zacharij Sotirov Bułgaria 90.0   71.5
  Magnus Aastroem Szwecja 90.0   71.5
60 Miroslav Danek Czechosłowacja 87.5   68.5
61 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 88.0   68.0
62 Bryan Sanders USA 88.0   67.0
63 Tomas Portyk Czechosłowacja 87.5   66.5
64 Jann Parkkisenniemi Finlandia 86.0   65.0
65 Bogdan Papierz Polska 86.0   63.5
66 Ingo Lesser NRD 83.5   61.0
67 Matjaz Zupan Jugosławia 83.0   60.5
68 Martin Rehorek Czechosłowacja 82.0   60.0
69 Roman Kovac Czechosłowacja 81.0   57.0
70 Janez Stirn Jugosławia 80.5   56.5
71 Jiri Raska jr Czechosłowacja 80.5   56.0
72 John Lockyer Kanada 79.0   55.0
73 Alojzy Moskal Polska 76.0   52.0
74 Jiri Vaverka Czechosłowacja 74.0   47.0

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich