Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
06.01.1990 - Bischofshofen (Austria) K-111
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Frantisek Jez Czechosłowacja 110.0 109.0 227.0
2 Dieter Thoma RFN 106.5 111.0 222.0
3 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 108.0 107.0 218.0
4 Ernst Vettori Austria 105.0 107.0 217.0
5 Werner Haim Austria 108.0 104.0 216.5
6 Vegard Opaas Norwegia 105.0 105.5 212.0
7 Rune Olijnyk Norwegia 101.0 107.0 211.5
8 Miran Tepes Jugosławia 103.0 101.5 205.0
9 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 105.0 97.5 203.0
10 Alexander Pointner Austria 100.0 102.5 202.5
11 Rene Kummerloew NRD 99.5 100.5 200.0
  Andrej Vervejkin ZSRR 98.0 101.5 200.0
  Jens Weissflog NRD 102.5 98.0 200.0
14 Risto Laakonen Finlandia 100.5 99.5 199.5
  Primoz Ulaga Jugosławia 102.0 101.0 199.5
16 Josef Heumann RFN 100.0 101.0 198.5
17 Pavel Kustov ZSRR 102.0 98.5 197.0
  Andreas Bauer RFN 101.0 99.0 197.0
19 Heinz Kuttin Austria 97.0 99.0 195.5
20 Andreas Felder Austria 100.0 98.0 195.0
21 Vladimir Breitschev Bułgaria 102.0 94.0 192.5
  Franz Neulaendtner Austria 102.0 94.0 192.5
23 Werner Schuster Austria 95.0 101.0 191.5
  Pavel Ploc Czechosłowacja 95.0 101.0 191.5
25 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 97.5 97.5 190.5
  Guenther Stranner Austria 100.0 95.0 190.5
  Jiri Parma Czechosłowacja 97.0 97.5 190.5
28 Jari Puikkonen Finlandia 97.0 96.5 189.0
29 Robert Leonhard RFN 99.0 94.5 188.5
30 Noriaki Kasai Japonia     187.5
  Jarkko Heikkelae Finlandia 94.0 101.5 187.5
32 Heiko Hunger NRD     186.5
  Stefan Horngacher Austria     186.5
34 Andreas Rauschmeier Austria     184.0
  Franci Petek Jugosławia     184.0
36 Jan Boklöv Szwecja     183.0
  Thomas Klauser RFN     183.0
38 Christoph Lehmann Szwajcaria     181.0
  Martin Svagerko Czechosłowacja     181.0
40 Matti Nykänen Finlandia     179.5
41 Ralf Gebstedt NRD     178.5
42 Dionis Vodnev ZSRR     177.0
43 Roberto Cecon Włochy     175.0
44 Magne Johansen Norwegia     174.0
45 Virginio Lunardi Włochy     170.5
  Christian Hauswirth Szwajcaria     170.5
47 Kent Johanssen Norwegia     170.0
48 Jaroslav Sakala Czechosłowacja     167.5
49 Ron Richards Kanada     167.0
50 Klaus Huber Austria     165.5
51 Sandro Sambugaro Włochy     85.5
52 Staffan Taellberg Szwecja     85.0
53 Michail Essin ZSRR     84.0
  Rajko Lotric Jugosławia     84.0
55 Nicolas Jean-Prost Francja     82.0
56 Manabu Nikaido Japonia     81.5
57 Per-Inge Taellberg Szwecja     80.5
58 Markus Steiner Austria     79.0
  Halvor Persson Norwegia     79.0
60 Bernat Sola Hiszpania     76.0
  Vaesa Hakala Finlandia     76.0
62 Tad Langlois USA     75.5
63 Werner Rathmayr Austria     74.5
64 Yvan Vouillamoz Szwajcaria     74.0
65 Franz Wiegele Austria     73.5
66 Oliver Strohmaier Austria     72.0
67 Thomas Nordgren Szwecja     70.0
68 Emil Zografski Bułgaria     69.0
69 Colin Capel Kanada     67.5
70 Goran Janus Jugosławia     66.5
71 Thomas Kindlimann Szwajcaria     65.0
72 Bryan Sanders USA     63.0
  Yannick Revuz Francja     63.0
74 Christian Moser Austria     62.5
75 John Lockyer Kanada     62.0
76 Jim Holland USA     61.0
77 Mikael Martinsson Szwecja     57.5
78 Takuya Takeuchi Japonia     57.0
79 Akira Sato Japonia     45.5

« Puchar ¦wiata 1989/1990 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1989/1990

Puchar ¦wiata 1989/1990

Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich