Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
17.12.1988 - Sapporo (Japonia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Nykänen Finlandia 88.5 90.0 219.7
2 Dieter Thoma RFN 77.5 94.5 204.4
3 Clas Brede Braaten Norwegia 85.0 84.0 200.8
4 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 87.0 78.5 198.1
5 Jiri Malec Czechosłowacja 80.0 86.0 194.7
6 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 87.5 78.0 194.6
7 Pascal Reymond Szwajcaria 83.5 81.0 194.4
8 Jan Boklöv Szwecja 91.0 73.0 192.8
9 Andreas Bauer RFN 86.0 74.5 187.6
  Janez Debelak Jugosławia 81.5 79.0 187.6
11 Rolf Schilli RFN 83.5 78.0 187.3
12 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 86.5 74.5 186.7
13 Ernst Vettori Austria 81.5 77.5 185.8
14 Akira Higashi Japonia 76.0 81.5 182.0
15 Rajko Lotric Jugosławia 82.0 75.0 181.9
16 Jiri Parma Czechosłowacja 74.0 82.0 180.2
17 Manabu Nikaido Japonia 81.0 75.0 179.7
18 Mikael Martinsson Szwecja 85.5 72.0 178.5
19 Martin Svagerko Czechosłowacja 75.5 77.5 171.6
20 Jarkko Heikkilae Finlandia 75.5 76.5 170.4
21 Mike Holland USA 78.0 72.0 167.5
22 Matjaz Debelak Jugosławia 76.5 75.5 166.9
23 Shinichi Tanaka Japonia 73.0 77.0 166.5
24 Sandro Sambugaro Włochy 78.0 73.0 165.7
25 Mark Konopacke USA 74.0 76.0 165.5
26 Andreas Felder Austria 68.0 80.0 165.1
27 Guenther Stranner Austria 72.5 76.0 163.7
28 Thomas Klauser RFN 73.0 74.4 163.5
29 Ernst Boesch Szwajcaria 75.0 72.0 163.4
30 Masahiro Akimoto Japonia 70.0 78.0 162.6
31 Noriaki Kasai Japonia 76.0 71.5 162.5
32 Aake Norman Szwecja 76.0 70.0 161.2
33 Colin Capel Kanada 72.5 74.5 159.4
34 Yannick Revuz Francja 76.0 68.5 157.9
35 Stein Gruben Norwegia 71.0 73.5 156.4
36 Roberto Frison Włochy 69.0 74.0 152.1
37 Motoyasu Takeuchi Japonia 70.0 73.0 151.6
38 Thomas Nordgren Szwecja 70.5 70.0 151.1
39 Kazuhiro Sawada Japonia 71.0 70.0 150.7
40 Akihiro Higashi Japonia 75.5 65.0 150.6
41 Todd Gillmann Kanada 71.0 71.0 150.4
42 Akira Sato Japonia 71.5 69.5 149.7
43 Hroar Stjernen Norwegia 83.0 74.0 149.4
44 Sadao Shimizu Japonia 68.0 72.5 148.6
45 Katsushi Tao Japonia 69.0 70.0 147.3
46 Jann Parkkisenniemi Finlandia 70.0 69.0 146.8
47 Takanobu Okabe Japonia 73.0 66.0 145.3
48 Masaru Nagaoka Japonia 72.0 65.5 142.0
49 Magnus Westman Szwecja 72.5 61.0 136.2
50 Emil Zografski Bułgaria 67.5 51.0 103.7
51 Vladimir Breitschev Bułgaria 67.5   69.0
52 Shohei Sakaguchi Japonia 65.5   66.6
53 Jiro Kamiharako Japonia 66.0   66.2
54 Franz Wiegele Austria 65.5   66.1
55 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 65.5   65.6
  Takuya Takeuchi Japonia 65.5   65.6
57 Nicolas Michaud Francja 65.5   65.1
58 Shigeki Tomiya Japonia 64.5   63.9
59 Chiharu Nishikata Japonia 62.0   59.9
60 Fabrice Piazzini Szwajcaria 62.5   57.5
61 Blagovest Kowatschev Bułgaria 60.0   55.5
62 Toshiaki Tao Japonia 60.0   54.0
63 Franck Rey Francja 56.5   49.8
64 Masahiko Harada Japonia 57.0   47.9
65 Kurt Stein USA 55.5   41.6
66 Primoz Ulaga Jugosławia 48.5   28.7

« Puchar Świata 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1988/1989

Puchar Świata 1988/1989

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich