Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
27.11.2022, godz. 09:00
Ruka HS-142
07.12.1985 - Thunder Bay (Kanada) K-89
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Primoz Ulaga Jugosławia 93.5 91.5 237.7
2 Vegard Opaas Norwegia 91.5 93.5 233.2
3 Matti Nykänen Finlandia 94.5 88.5 232.5
4 Horst Bulau Kanada 91.0 90.5 230.1
5 Franz Neulaendtner Austria 91.0 90.5 228.6
6 Jari Puikkonen Finlandia 91.0 88.5 228.4
7 Piotr Fijas Polska 90.5 89.0 223.4
8 Rolf Age Berg Norwegia 87.5 89.5 219.9
9 Miran Tepes Jugosławia 88.5 87.5 219.3
10 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 88.5 88.5 216.9
11 Rick Mewborn USA 86.0 90.5 216.6
12 Peter Rohwein RFN 88.0 87.0 216.2
13 Ernst Vettori Austria 86.0 89.0 214.2
14 Jiri Parma Czechosłowacja 83.5 89.0 212.7
15 Mike Holland USA 88.0 86.0 212.6
16 Mika Kojonkoski Finlandia 87.0 85.5 209.2
17 Hroar Stjernen Norwegia 83.0 89.0 208.4
18 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 85.5 88.5 208.1
19 Jukka Kalso Finlandia 82.0 89.0 206.3
20 Steve Collins Kanada 85.5 85.0 206.0
21 Sandro Sambugaro Włochy 86.0 84.5 205.0
22 Thomas Klauser RFN 83.0 87.0 204.7
23 Olav Hansson Norwegia 84.5 85.5 202.7
24 Andreas Bauer RFN 83.0 85.0 202.0
25 Anders Daun Szwecja 84.5 83.5 197.0
26 Antonio Lacedelli Włochy 84.0 82.5 196.6
27 Frederic Berger Francja 82.5 84.0 196.1
28 Massimo Rigoni Włochy 81.0 83.5 193.9
  Masahiro Akimoto Japonia 81.0 83.5 193.9
30 Pekka Suorsa Finlandia 81.5 85.0 193.1
  Nils Stolzlechner USA 82.0 84.5 193.1
32 Todd Gillmann Kanada 81.0 82.0 190.0
33 Yasuhide Miyazaki Japonia 81.0 83.0 189.6
34 Akira Sato Japonia 79.5 80.5 185.7
35 Zane Palmer USA 82.0 82.0 185.6
36 Scott Smith USA 80.0 80.5 184.0
37 Shohei Sakaguchi Japonia 79.0 80.0 182.1
38 Gerard Balanche Szwajcaria 80.0 81.0 181.8
39 Bernat Sola Hiszpania 77.5 81.5 180.1
40 Shigeki Tomiya Japonia 80.0 77.0 177.4
41 Pavel Ploc Czechosłowacja 79.5 78.5 175.5
42 Laszlo Fischer Węgry 77.0 77.5 173.4
43 Christian Hauswirth Szwajcaria 78.0 77.0 173.2
44 Wolfgang Steiert RFN 77.0 80.5 172.7
45 Fabrice Piazzini Szwajcaria 76.0 79.5 172.0
46 Reed Zuehlke USA 77.5 75.0 171.2
47 Franz Wiegele Austria 78.0 75.0 167.0
48 Zbigniew Klimowski Polska 75.5 76.0 164.1
49 Jan Kowal Polska 75.0 77.0 163.4
50 Aake Norman Szwecja 74.5 71.0 150.5
51 David Brown Kanada 73.5   76.7
52 Chris Hastings USA 73.0   76.4
53 Gabor Geller Węgry 72.0   73.3
54 Tomaz Dolar Jugosławia 71.0   73.2
55 Ian Magrath Kanada 72.0   72.8
56 Ron Richards Kanada 71.0   72.2
57 Shinichi Tanaka Japonia 70.5   71.9
58 John Servold Kanada 68.5   68.2
59 Ron Rautio Kanada 69.0   66.5
60 Jose Rivera Hiszpania 68.0   65.4
61 Pascal Reymond Szwajcaria 67.5   63.1
62 Gerard Colin Francja 69.5   62.3
63 Tom Thompson Kanada 65.0   60.6
64 Mihaly Szalai Węgry 63.5   55.2
65 Mark Konopacke USA 62.5   47.6

« Puchar Świata 1985/1986 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 1985/1986

Puchar Świata 1985/1986

Kalendarium
Sebastian Toczek
Najbliższe zawody
26 listopada 2022 (sobota)
07:30
PŚ Ruka
09:00
PŚ Ruka
27 listopada 2022 (niedziela)
07:30
PŚ Ruka
kwalifikacje
09:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
17:50
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
dzisiaj
17:50
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
19:30
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich (odc. 3)
LIVE
dzisiaj
23:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich