TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ernst Vettori Austria 335  
2 Matti Nykänen Finlandia 325 -10
3 Primoz Ulaga Jugosławia 191 -144
4 Andreas Felder Austria 185 -150
5 Pekka Suorsa Finlandia 177 -158
6 Franz Neulaendtner Austria 164 -171
7 Jiri Parma Czechosłowacja 159 -176
8 Vegard Opaas Norwegia 158 -177
9 Rolf Age Berg Norwegia 154 -181
10 Piotr Fijas Polska 114 -221
  Miran Tepes Jugosławia 114 -221
12 Horst Bulau Kanada 112 -223
13 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 101 -234
14 Jari Puikkonen Finlandia 94 -241
15 Pavel Ploc Czechosłowacja 88 -247
16 Jens Weissflog NRD 85 -250
17 Ulf Findeisen NRD 84 -251
18 Hroar Stjernen Norwegia 75 -260
19 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 53 -282
20 Jukka Kalso Finlandia 34 -301
  Steve Collins Kanada 34 -301
22 Peter Rohwein RFN 30 -305
23 Masahiro Akimoto Japonia 28 -307
24 Martin Svagerko Czechosłowacja 27 -308
25 Antonio Lacedelli Włochy 26 -309
26 Rick Newborn USA 25 -310
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 25 -310
  Anssi Nieminen Finlandia 25 -310
29 Mike Holland USA 24 -311
30 Didier Mollard Francja 23 -312
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 23 -312
32 Franz Wiegele Austria 22 -313
33 Valerji Karetnikov ZSRR 19 -316
  Tuomo Ylipulli Finlandia 19 -316
35 Ole Christian Eidhammer Norwegia 18 -317
36 Jan Henrik Troen Norwegia 16 -319
  Klaus Ostwald NRD 16 -319
38 Olav Hansson Norwegia 15 -320
  Ingo Lesser NRD 15 -320
  Frederic Berger Francja 15 -320
  Wolfgang Steiert RFN 15 -320
42 Andreas Bauer RFN 14 -321
  Horger Freitag NRD 14 -321
44 Pentti Kokkonen Finlandia 13 -322
  Zane Palmer USA 13 -322
46 Guenther Stranner Austria 12 -323
47 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 11 -324
48 Matjaz Debelak Jugosławia 9 -326
  Janusz Malik Polska 9 -326
50 Risto Laakonen Finlandia 8 -327
  Thomas Klauser RFN 8 -327
  Richard Schallert Austria 8 -327
  Hiro Shima Japonia 8 -327
  Mika Kojonkoski Finlandia 8 -327
55 Ole Bremseth Norwegia 7 -328
  Halvor Persson Norwegia 7 -328
57 Per-Inge Taellberg Szwecja 6 -329
58 Dieter Thoma RFN 5 -330
59 Adolf Hirner Austria 4 -331
  Sandro Sambugaro Włochy 4 -331
  Jan Kowal Polska 4 -331
  Frank Sauerbrey NRD 4 -331
  Mark Konopacke USA 4 -331
  Markku Pusenius Finlandia 4 -331
65 Chiharu Nishikata Japonia 3 -332
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 3 -332
  Miroslav Slusny Czechosłowacja 3 -332
68 Roger Ruud Norwegia 2 -333
  Peter Lesser NRD 2 -333
  Raimo Ylipulli Finlandia 2 -333
71 Rajko Lotric Jugosławia 1 -334
  Andrej Vervejkin ZSRR 1 -334
  Janez Debelak Jugosławia 1 -334
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 730  
2 Finlandia Finlandia 720 -10
3 Norwegia Norwegia 533 -197
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 401 -329
5 Jugosławia Jugosławia 316 -414
6 NRD NRD 220 -510
7 Kanada Kanada 146 -584
8 Polska Polska 127 -603
9 RFN RFN 72 -658
10 USA USA 66 -664
11 Japonia Japonia 39 -691
12 Francja Francja 38 -692
13 Włochy Włochy 30 -700
14 ZSRR ZSRR 20 -710
15 Szwecja Szwecja 6 -724
Wyniki konkursów
07.12.1985 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
08.12.1985 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
14.12.1985 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
15.12.1985 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
23.12.1985 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
30.12.1985 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
01.01.1986 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
04.01.1986 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
06.01.1986 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
11.01.1986 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
12.01.1986 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
18.01.1986 Klingenthal NRD K-102
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
19.01.1986 Oberwiesenthal NRD K-90
Zwycięzcy: Ulf Findeisen (NRD) / Ernst Vettori (Austria)
25.01.1986 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
26.01.1986 Sapporo Japonia K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
15.02.1986 Vikersund Norwegia K-155
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
16.02.1986 Vikersund Norwegia K-155
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
19.02.1986 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
21.02.1986 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
23.02.1986 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
01.03.1986 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
02.03.1986 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
16.03.1986 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
22.03.1986 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
23.03.1986 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »