Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
19.09.2021, godz. 09:15
Villach HS-0
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 1985/1986
07.12.1985   Thunder Bay Kanada K-89
08.12.1985   Thunder Bay Kanada K-120
14.12.1985   Lake Placid USA K-114
15.12.1985   Lake Placid USA K-86
21.12.1985   Chamonix Francja K-95
30.12.1985   Oberstdorf RFN K-115
30.12.1985   Oberstdorf RFN K-115
01.01.1986   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
01.01.1986   Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
04.01.1986   Innsbruck Austria K-109
04.01.1986   Innsbruck Austria K-109
06.01.1986   Bischofshofen Austria K-111
06.01.1986   Bischofshofen Austria K-111
11.01.1986   Harrachov Czechosłowacja K-120
12.01.1986   Liberec Czechosłowacja K-115
18.01.1986   Klingenthal NRD K-102
19.01.1986   Oberwiesenthal NRD K-90
25.01.1986   Sapporo Japonia K-90
26.01.1986   Sapporo Japonia K-112
15.02.1986   Vikersund Norwegia K-155
16.02.1986   Vikersund Norwegia K-155
19.02.1986   St.Moritz Szwajcaria K-94
21.02.1986   Gstaad Szwajcaria K-88
23.02.1986   Engelberg Szwajcaria K-120
01.03.1986   Lahti Finlandia K-88
02.03.1986   Lahti Finlandia K-113
16.03.1986   Oslo Norwegia K-105
22.03.1986   Planica Jugosławia K-90
23.03.1986   Planica Jugosławia K-120
Uwagi do klasyfikacji generalnej:
W tym sezonie do konkursów w Sapporo wł±cznie wliczano 5 najlepszych konkursów. Po Sapporo 6 najlepszych, z zastrzeżeniem, że z trzech szwajcarskich konkursów, nigdy nie liczono tego najgorszego (przy występie we wszystkich trzech).

W Pucharze Narodów w tym sezonie jest mała nie¶cisło¶ć na stronie FIS. Oficjalne punkty Norwegii to 533 z uwagi na brak w wynikach Hroara Stjernena w konkursie w Vikersund 16.02.1986 roku na 15. miejscu. Nie wpływa to jednak na kolejno¶ć miejsc.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Matti Nykänen Finlandia 250  
2 Ernst Vettori Austria 232 -18
3 Andreas Felder Austria 170 -80
4 Franz Neulaendtner Austria 157 -93
5 Pekka Suorsa Finlandia 148 -102
6 Primoz Ulaga Jugosławia 145 -105
7 Vegard Opaas Norwegia 131 -119
8 Rolf Age Berg Norwegia 129 -121
9 Jiri Parma Czechosłowacja 114 -136
10 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 101 -149
11 Miran Tepes Jugosławia 99 -151
12 Horst Bulau Kanada 97 -153
13 Pavel Ploc Czechosłowacja 88 -162
14 Jari Puikkonen Finlandia 86 -164
15 Piotr Fijas Polska 84 -166
16 Jens Weissflog NRD 77 -173
17 Ulf Findeisen NRD 73 -177
18 Hroar Stjernen Norwegia 68 -182
19 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 53 -197
20 Steve Collins Kanada 34 -216
  Jukka Kalso Finlandia 34 -216
22 Peter Rohwein RFN 30 -220
23 Masahiro Akimoto Japonia 28 -222
24 Martin Svagerko Czechosłowacja 27 -223
25 Antonio Lacedelli Włochy 26 -224
26 Rick Mewborn USA 25 -225
  Anssi Nieminen Finlandia 25 -225
  Trond Joeran Pedersen Norwegia 25 -225
29 Mike Holland USA 24 -226
30 Didier Mollard Francja 23 -227
  Bohumil Vacek Czechosłowacja 23 -227
32 Franz Wiegele Austria 22 -228
33 Valerji Karetnikov ZSRR 19 -231
  Tuomo Ylipulli Finlandia 19 -231
35 Ole Christian Eidhammer Norwegia 18 -232
36 Ingo Lesser NRD 17 -233
37 Jan Henrik Troen Norwegia 16 -234
  Klaus Ostwald NRD 16 -234
  Olav Hansson Norwegia 16 -234
40 Frederic Berger Francja 15 -235
  Wolfgang Steiert RFN 15 -235
42 Andreas Bauer RFN 14 -236
  Holger Freitag NRD 14 -236
44 Pentti Kokkonen Finlandia 13 -237
  Zane Palmer USA 13 -237
46 Guenther Stranner Austria 12 -238
47 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 11 -239
  Matjaz Debelak Jugosławia 11 -239
49 Zbigniew Malik Polska 9 -241
50 Thomas Klauser RFN 8 -242
  Mika Kojonkoski Finlandia 8 -242
  Risto Laakkonen Finlandia 8 -242
  Richard Schallert Austria 8 -242
  Hiro Shima Japonia 8 -242
55 Halvor Persson Norwegia 7 -243
  Ole Bremseth Norwegia 7 -243
57 Per-Inge Taellberg Szwecja 6 -244
58 Dieter Thoma RFN 5 -245
59 Frank Sauerbrey NRD 4 -246
  Sandro Sambugaro Włochy 4 -246
  Markku Pusenius Finlandia 4 -246
  Jan Kowal Polska 4 -246
  Mark Konopacke USA 4 -246
  Adolf Hirner Austria 4 -246
65 Miroslav Slusny Czechosłowacja 3 -247
  Chiharu Nishikata Japonia 3 -247
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 3 -247
68 Roger Ruud Norwegia 2 -248
  Heikki Ylipulli Finlandia 2 -248
70 Janez Debelak Jugosławia 1 -249
  Rajko Lotric Jugosławia 1 -249
  Andrej Verveikin ZSRR 1 -249
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 730  
2 Finlandia Finlandia 720 -10
3 Norwegia Norwegia 534 -196
4 Czechosłowacja Czechosłowacja 401 -329
5 Jugosławia Jugosławia 317 -413
6 NRD NRD 220 -510
7 Kanada Kanada 146 -584
8 Polska Polska 127 -603
9 RFN RFN 72 -658
10 USA USA 66 -664
11 Japonia Japonia 39 -691
12 Francja Francja 38 -692
13 Włochy Włochy 30 -700
14 ZSRR ZSRR 20 -710
15 Szwecja Szwecja 6 -724
Wyniki konkursów
07.12.1985 Thunder Bay Kanada K-89
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
08.12.1985 Thunder Bay Kanada K-120
Zwycięzca: Primoz Ulaga (Jugosławia)
14.12.1985 Lake Placid USA K-114
Zwycięzca: Vegard Opaas (Norwegia)
15.12.1985 Lake Placid USA K-86
Zwycięzca: Franz Neulaendtner (Austria)
21.12.1985 Chamonix Francja K-95
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
30.12.1985 Oberstdorf RFN K-115
Zwycięzca: Pekka Suorsa (Finlandia)
01.01.1986 Garmisch-Partenkirchen RFN K-107
Zwycięzca: Pavel Ploc (Czechosłowacja)
04.01.1986 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Jari Puikkonen (Finlandia)
06.01.1986 Bischofshofen Austria K-111
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
11.01.1986 Harrachov Czechosłowacja K-120
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
12.01.1986 Liberec Czechosłowacja K-115
Zwycięzca: Piotr Fijas (Polska)
18.01.1986 Klingenthal NRD K-102
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
19.01.1986 Oberwiesenthal NRD K-90
Zwycięzcy: Ernst Vettori (Austria) / Ulf Findeisen (NRD)
25.01.1986 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
26.01.1986 Sapporo Japonia K-112
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
15.02.1986 Vikersund Norwegia K-155
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
16.02.1986 Vikersund Norwegia K-155
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
19.02.1986 St.Moritz Szwajcaria K-94
Zwycięzca: Rolf Age Berg (Norwegia)
21.02.1986 Gstaad Szwajcaria K-88
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
23.02.1986 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
01.03.1986 Lahti Finlandia K-88
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
02.03.1986 Lahti Finlandia K-113
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
16.03.1986 Oslo Norwegia K-105
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
22.03.1986 Planica Jugosławia K-90
Zwycięzca: Matti Nykänen (Finlandia)
23.03.1986 Planica Jugosławia K-120
Zwycięzca: Ernst Vettori (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
19 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:30
FIS Cup Villach
seria próbna K
09:00
CoC Oslo
seria próbna K
09:15
FIS Cup Villach
konkurs ind. K
09:45
CoC Oslo
konkurs ind. K
11:45
CoC Oslo
seria próbna M
12:00
FIS Cup Villach
seria próbna M
12:45
CoC Oslo
konkurs ind. M
13:15
FIS Cup Villach
konkurs ind. M
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich