Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
03.07.2010 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Kamil Stoch Polska 107.5 130.5
2 Andrea Morassi Włochy 107.0 128.1
3 Krzysztof Miętus Polska 107.0 126.6
4 Danny Queck Niemcy 104.0 122.7
5 Markus Eggenhofer Austria 103.0 119.4
6 Robert Kranjec Słowenia 103.0 117.9
7 Felix Schoft Niemcy 101.0 115.8
8 Jurij Tepes Słowenia 100.0 114.5
9 Marcin Bachleda Polska 100.0 114.0
  Primoz Pikl Słowenia 100.0 114.0
  Jernej Damjan Słowenia 100.0 114.0
12 Diego Dellasega Włochy 99.5 113.1
  Andreas Strolz Austria 99.5 113.1
14 Julian Musiol Niemcy 99.5 112.6
15 Thomas Thurnbichler Austria 99.0 112.2
16 Peter Prevc Słowenia 98.5 111.3
17 Rafał ¦liż Polska 99.0 111.2
18 Jan Matura Czechy 98.0 109.9
19 Rok Zima Słowenia 97.5 108.0
  David Unterberger Austria 97.5 108.0
  Michael Hayboeck Austria 97.5 108.0
22 Maciej Kot Polska 97.0 107.6
23 Dawid Kubacki Polska 96.5 106.2
24 Markus Schiffner Austria 96.5 105.7
25 Tobias Bogner Niemcy 96.5 104.7
26 Lukas Hlava Czechy 95.0 103.5
27 Tomaz Naglic Słowenia 94.5 101.1
28 Borek Sedlak Czechy 93.0 99.4
29 Ivan Karaulov Kazachstan 93.0 98.9
  Thomas Diethart Austria 93.0 98.9
31 Ondrej Vaculik Czechy 92.5 97.5
32 Manuel Poppinger Austria 91.5 95.7
33 Rok Urbanc Słowenia 91.5 95.2
34 Felix Brodauf Niemcy 90.5 92.4
35 Radik Zhaparov Kazachstan 89.0 89.2
36 Isak Grimholm Szwecja 88.5 87.3
37 Kevin Horlacher Niemcy 90.0 87.0
38 Yusuke Narita Japonia 88.0 86.9
  Florian Horst Niemcy 88.0 86.9
40 Volodymyr Boshchuk Ukraina 88.0 86.4
41 Adrian Schuler Szwajcaria 88.5 85.8
42 Roberto Dellasega Włochy 87.0 85.6
43 Anton Kalinitschenko Rosja 86.5 85.2
44 Carl Nordin Szwecja 84.5 81.1
45 Dmitry Sporynin Rosja 84.5 80.1
46 Yukiya Sato Japonia 83.5 78.3
47 Stanislav Oshepkov Rosja 83.0 76.9
48 Josef Larsson Szwecja 82.0 74.6
  Davide Bresadola Włochy 82.0 74.6
50 Alexander Sardyko Rosja 81.0 73.8
51 Yevgeniy Levkin Kazachstan 80.0 71.5
52 Gregor Deschwanden Szwajcaria 80.5 71.4
53 Stefan Hula Polska 78.5 67.3
54 Maksim Anisimov Białoru¶ 77.5 67.0
55 Vitaliy Shumbarets Ukraina 78.0 66.4
56 Kinya Okada Japonia 77.0 64.6
57 Ryota Yokokawa Japonia 74.5 60.6
58 Remus Tudor Rumunia 73.5 58.3
59 Volodymyr Veredyuk Ukraina 73.0 56.4
60 Faik Yuksel Turcja 72.0 55.1
61 Bogomil Pavlov Bułgaria 73.5 53.3
62 Yaroslav Dysko Ukraina 70.0 30.0
63 Samet Karta Turcja DNS DNS
64 Vladimir Zografski Bułgaria DSQ DSQ
65 Richard Freitag Niemcy DSQ DSQ
66 Anatoliy Karpenko Kazachstan DSQ DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2010 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2010

Letni Puchar Kontynentalny 2010

Kalendarium
Andreas Kofler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich