TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2005
Period 1
08.07.2005   Velenje Słowenia HS-94 K-85 nocny
09.07.2005   Velenje Słowenia HS-94 K-85
10.07.2005 17:00 Kranj Słowenia HS-109 K-100
23.07.2005 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
24.07.2005 11:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
30.07.2005   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 nocny
31.07.2005   Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120
20.08.2005 17:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
21.08.2005 11:00 Lillehammer Norwegia HS-100 K-90
01.10.2005 23:30 Park City USA HS-134 K-120
02.10.2005 18:00 Park City USA HS-134 K-120
08.10.2005 17:00 Lake Placid USA HS-100 K-90
09.10.2005 17:00 Lake Placid USA HS-100 K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Marcin Bachleda Polska 759  
2 Clint Jones USA 473 -286
3 Anders Bardal Norwegia 468 -291
4 Stefan Thurnbichler Austria 369 -390
5 Michael Neumayer Niemcy 310 -449
6 Stefan Hula Polska 307 -452
7 Wojciech Skupień Polska 290 -469
8 Jure Sinkovec Słowenia 251 -508
9 Morten Solem Norwegia 227 -532
10 Thomas Lobben Norwegia 212 -547
11 Robert Kranjec Słowenia 200 -559
12 Jan Matura Czechy 189 -570
13 Lars Bystoel Norwegia 188 -571
14 Stefan Pieper Niemcy 182 -577
15 Bastian Kaltenböck Austria 162 -597
16 Georg Späth Niemcy 160 -599
17 Julian Musiol Niemcy 159 -600
18 Janne Happonen Finlandia 152 -607
19 Maximilian Mechler Niemcy 148 -611
20 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 145 -614
  Andreas Küttel Szwajcaria 145 -614
22 Rok Benkovic Słowenia 140 -619
  Simon Ammann Szwajcaria 140 -619
  Dimitry Vassiliev Rosja 140 -619
25 Michal Dolezal Czechy 121 -638
26 Jure Radelj Słowenia 117 -642
27 Daniel Lackner Austria 113 -646
28 Erik Simon Niemcy 110 -649
  Michael Möllinger Szwajcaria 110 -649
30 Jon Aaraas Norwegia 107 -652
31 Joonas Ikonen Finlandia 105 -654
32 Wojciech Tajner Polska 103 -656
33 Rok Urbanc Słowenia 102 -657
34 Jurij Tepes Słowenia 99 -660
35 Martin Mesik Słowacja 93 -666
36 Dimitry Ipatov Rosja 90 -669
  Gorazd Robnik Słowenia 90 -669
38 Tomasz Pochwała Polska 85 -674
  Stefan Read Kanada 85 -674
40 Antonin Hajek Czechy 82 -677
41 Tommy Schwall USA 75 -684
  Ilja Rosliakov Rosja 75 -684
43 Nejc Frank Słowenia 71 -688
44 Primoz Pikl Słowenia 68 -691
45 Arttu Lappi Finlandia 62 -697
46 Primoz Roglic Słowenia 61 -698
47 Primoz Peterka Słowenia 60 -699
  Paweł Urbański Polska 60 -699
49 Jens Salumäe Estonia 58 -701
  Jussi Hautamäki Finlandia 58 -701
51 Lukas Hlava Czechy 56 -703
52 Andreas Wank Niemcy 54 -705
  Taku Takeuchi Japonia 54 -705
54 Zhandong Tian Chiny 50 -709
  Kentaro Shigematsu Japonia 50 -709
56 Denis Kornilov Rosja 46 -713
57 Guido Landert Szwajcaria 45 -714
  Keita Umezaki Japonia 45 -714
59 Christian Bruder Niemcy 44 -715
60 Martin Koch Austria 43 -716
61 Olli Pekkala Finlandia 42 -717
62 Jernej Damjan Słowenia 41 -718
63 Graeme Gorham Kanada 39 -720
64 Martin Cikl Czechy 38 -721
  Johan Erikson Szwecja 38 -721
66 Jim Denney jr USA 35 -724
67 Olav Magne Dönnem Norwegia 32 -727
68 Ferdinand Bader Niemcy 29 -730
69 Skyler Keate USA 28 -731
70 Christian Nagiller Austria 27 -732
71 Risto Jussilainen Finlandia 26 -733
72 Terje Hilde Norwegia 24 -735
  Jure Bogataj Słowenia 24 -735
74 Mario Kürschner Niemcy 22 -737
  Alexey Silaev Rosja 22 -737
76 Alan Alborn USA 20 -739
77 Veli-Matti Lindström Finlandia 19 -740
78 Tomisław Tajner Polska 17 -742
79 Brian Welch USA 14 -745
80 Jan Mazoch Czechy 12 -747
  Herman Huczkowski Finlandia 12 -747
82 Seou Choi Korea Pd. 11 -748
  Lukas Tschuschnig Austria 11 -748
  Anders Johnson USA 11 -748
85 Dominik Bafia Kanada 10 -749
  Gregory Baxter Kanada 10 -749
87 Logan Gerber USA 9 -750
88 Gerald Wambacher Austria 8 -751
  Florian Knaus Austria 8 -751
  Trevor Morrice Kanada 8 -751
91 Kyle Kessler USA 7 -752
  Maksim Anisimov Białoru¶ 7 -752
93 Vincent Descombes Sevoie Francja 5 -754
  Michael Nell Kanada 5 -754
  Evgeni Plekhov Rosja 5 -754
  Anders Jacobsen Norwegia 5 -754
97 Georgi Zharkov Bułgaria 4 -755
  Ildar Fatchullin Rosja 4 -755
99 Uros Peterka Słowenia 3 -756
  Jason Myslicki Kanada 3 -756
  Isak Grimholm Szwecja 3 -756
  Tom Hilde Norwegia 3 -756
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 3 -756
104 Jaka Oblak Słowenia 2 -757
  Nicholas Fairall USA 2 -757
  Yang Li Chiny 2 -757
  Heung Chul Choi Korea Pd. 2 -757
108 Matevz Sparovec Słowenia 1 -758
  Mathias Hafele Austria 1 -758
  Evan Bliss USA 1 -758
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1621  
2 Słowenia Słowenia 1330 -291
3 Norwegia Norwegia 1269 -352
4 Niemcy Niemcy 1218 -403
5 Austria Austria 742 -879
6 USA USA 675 -946
7 Finlandia Finlandia 621 -1000
8 Czechy Czechy 498 -1123
9 Szwajcaria Szwajcaria 440 -1181
10 Rosja Rosja 382 -1239
11 Kanada Kanada 160 -1461
12 Japonia Japonia 149 -1472
13 Słowacja Słowacja 93 -1528
14 Estonia Estonia 58 -1563
15 Chiny Chiny 52 -1569
16 Szwecja Szwecja 41 -1580
17 Korea Pd. Korea Pd. 13 -1608
18 Białoru¶ Białoru¶ 7 -1614
19 Francja Francja 5 -1616
20 Bułgaria Bułgaria 4 -1617
Wyniki konkursów
08.07.2005 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
09.07.2005 Velenje Słowenia K-85
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
10.07.2005 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
23.07.2005 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
24.07.2005 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
30.07.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
31.07.2005 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Michael Neumayer (Niemcy)
20.08.2005 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
21.08.2005 Lillehammer Norwegia K-90
Zwycięzca: Lars Bystoel (Norwegia)
01.10.2005 Park City USA K-120
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
02.10.2005 Park City USA K-120
Zwycięzca: Marcin Bachleda (Polska)
08.10.2005 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Wojciech Skupień (Polska)
09.10.2005 Lake Placid USA K-90
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »