Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
19.03.2023 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Clemens Leitner Austria 130.0 135.5 278.0
2 Martin Hamann Niemcy 126.0 129.5 265.1
3 Markus Mueller Austria 122.5 129.5 264.5
4 Felix Hoffmann Niemcy 122.5 128.5 257.3
5 Philipp Aschenwald Austria 122.0 127.5 255.4
6 Jan Habdas Polska 122.0 127.0 254.8
7 Tomasz Pilch Polska 120.5 126.5 254.0
8 Luca Roth Niemcy 120.5 126.5 252.9
9 Klemens Murańka Polska 121.5 125.5 252.7
10 Zak Mogel Słowenia 120.0 125.5 250.8
11 Jernej Presecnik Słowenia 119.0 123.0 249.0
12 Louis Obersteiner Austria 120.0 121.0 243.0
13 Stephan Embacher Austria 119.5 119.5 241.8
14 Matija Vidic Słowenia 118.0 120.0 239.8
15 Simen Meen Haugeng Norwegia 122.0 120.0 239.7
16 Jonas Schuster Austria 116.0 118.5 239.2
17 Vilho Palosaari Finlandia 115.5 118.0 233.4
18 Maximilian Ortner Austria 117.5 116.0 231.2
19 Pius Paschke Niemcy 115.0 119.0 230.2
20 Kasperi Valto Finlandia 119.0 117.0 225.4
21 Maciej Kot Polska 115.0 113.0 223.8
22 Patrik Vitez Słowenia 114.0 110.5 221.5
23 Kacper Juroszek Polska 111.5 111.5 217.3
24 Mico Ahonen Finlandia 115.0 107.5 211.5
25 Rok Oblak Słowenia 110.5 113.0 209.0
26 Felix Trunz Szwajcaria 114.5 111.0 207.1
27 Go Yamamoto Japonia 116.0 106.5 207.0
28 Tilen Bartol Słowenia 114.5 106.5 202.6
29 Finn Braun Niemcy 109.5 111.0 202.4
30 Simon Steinbeisser Niemcy 114.0 108.5 199.7
31 Radek Rydl Czechy 109.5   99.1
32 Juri Kesseli Szwajcaria 109.5   96.5
33 Enzo Milesi Francja 108.5   94.8
34 Klemens Joniak Polska 106.5   93.9
35 Adam Niżnik Polska 106.0   92.0
36 Fabian Oestvold Norwegia 107.0   90.9
37 Valentin Foubert Francja 105.5   89.7
38 Kevin Maltsev Estonia 106.5   89.4
39 Sebastian Schwarz Niemcy 106.5   89.0
40 Alessandro Batby Francja 104.5   87.7
41 Tate Frantz USA 105.0   87.1
42 Fredrik Gran Norwegia 102.0   82.3
43 Sergey Tkachenko Kazachstan 103.0   82.2
44 Arttu Pohjola Finlandia 101.0   80.3
45 Nikita Devyatkin Kazachstan 99.5   74.9
46 Andero Kapp Estonia 99.0   74.6
47 Boerge Hansen Utby Norwegia 99.5   73.8
48 Martin Tonby Opsahl Norwegia 97.0   69.5
49 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 93.0   63.7
50 Markkus Alter Estonia 92.5   63.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
14:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich