Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
19.03.2023 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Clemens Leitner Austria 130.0 144.6
2 Martin Hamann Niemcy 126.0 134.5
3 Markus Mueller Austria 122.5 130.5
4 Philipp Aschenwald Austria 122.0 127.2
5 Felix Hoffmann Niemcy 122.5 126.3
6 Jan Habdas Polska 122.0 125.7
7 Luca Roth Niemcy 120.5 124.7
  Klemens Murańka Polska 121.5 124.7
9 Tomasz Pilch Polska 120.5 123.6
10 Zak Mogel Słowenia 120.0 123.1
11 Stephan Embacher Austria 119.5 121.6
12 Simen Meen Haugeng Norwegia 122.0 121.4
13 Louis Obersteiner Austria 120.0 119.9
14 Jernej Presecnik Słowenia 119.0 119.8
15 Matija Vidic Słowenia 118.0 118.2
16 Maximilian Ortner Austria 117.5 117.1
17 Jonas Schuster Austria 116.0 117.0
18 Vilho Palosaari Finlandia 115.5 114.0
19 Tilen Bartol Słowenia 114.5 112.9
20 Kasperi Valto Finlandia 119.0 112.8
21 Pius Paschke Niemcy 115.0 112.0
22 Go Yamamoto Japonia 116.0 110.3
23 Mico Ahonen Finlandia 115.0 109.7
24 Patrik Vitez Słowenia 114.0 109.6
25 Maciej Kot Polska 115.0 109.0
26 Kacper Juroszek Polska 111.5 107.1
27 Felix Trunz Szwajcaria 114.5 103.2
28 Rok Oblak Słowenia 110.5 102.7
  Simon Steinbeisser Niemcy 114.0 102.7
30 Finn Braun Niemcy 109.5 102.4
31 Radek Rydl Czechy 109.5 99.1
32 Juri Kesseli Szwajcaria 109.5 96.5
33 Enzo Milesi Francja 108.5 94.8
34 Klemens Joniak Polska 106.5 93.9
35 Adam Niżnik Polska 106.0 92.0
36 Fabian Oestvold Norwegia 107.0 90.9
37 Valentin Foubert Francja 105.5 89.7
38 Kevin Maltsev Estonia 106.5 89.4
39 Sebastian Schwarz Niemcy 106.5 89.0
40 Alessandro Batby Francja 104.5 87.7
41 Tate Frantz USA 105.0 87.1
42 Fredrik Gran Norwegia 102.0 82.3
43 Sergey Tkachenko Kazachstan 103.0 82.2
44 Arttu Pohjola Finlandia 101.0 80.3
45 Nikita Devyatkin Kazachstan 99.5 74.9
46 Andero Kapp Estonia 99.0 74.6
47 Boerge Hansen Utby Norwegia 99.5 73.8
48 Martin Tonby Opsahl Norwegia 97.0 69.5
49 Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 93.0 63.7
50 Markkus Alter Estonia 92.5 63.1
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Kontynentalny 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2022/2023

Puchar Kontynentalny 2022/2023

Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich