Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
16.03.2019 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stefan Huber Austria 141.5 132.7
2 Bor Pavlovcic Słowenia 138.5 122.9
3 Luca Roth Niemcy 136.5 119.1
4 Felix Hoffmann Niemcy 129.0 118.9
5 Filip Sakala Czechy 125.5 116.0
6 Andreas Wank Niemcy 135.5 115.7
7 Fredrik Villumstad Norwegia 128.5 113.9
8 Lukas Hlava Czechy 129.5 113.7
9 Zak Mogel Słowenia 129.5 113.0
10 Ulrich Wohlgenannt Austria 131.0 112.2
11 Maciej Kot Polska 124.0 111.3
12 Maximilian Steiner Austria 131.0 109.9
13 Markus Schiffner Austria 123.5 108.2
14 Thomas Hofer Austria 130.0 107.1
  Joakim Aune Norwegia 124.0 107.1
16 Rok Justin Słowenia 122.0 105.5
17 Moritz Baer Niemcy 122.5 105.0
18 Kevin Maltsev Estonia 126.5 104.6
19 Kacper Juroszek Polska 125.0 102.5
20 Andrzej Stękała Polska 123.0 101.4
21 Andreas Schuler Szwajcaria 124.0 100.3
  Tomasz Pilch Polska 125.0 100.3
23 Przemysław Kantyka Polska 123.5 100.2
24 Martin Hamann Niemcy 120.0 98.4
25 Federico Cecon Włochy 121.5 98.2
26 Tomaz Naglic Słowenia 123.0 97.9
27 Richard Haukedal Norwegia 124.5 95.7
28 Justin Lisso Niemcy 120.5 95.1
29 Jaka Hvala Słowenia 116.5 92.5
30 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 117.5 90.9
31 Vojtech Stursa Czechy 117.5 89.3
32 Oscar P. Westerheim Norwegia 114.5 88.3
33 Mateusz Gruszka Polska 116.0 86.9
34 Klemens Murańka Polska 115.5 86.6
35 Damian Skupień Polska 114.5 86.4
36 Andreas Granerud Buskum Norwegia 112.5 86.0
37 Stefan Rainer Austria 116.5 85.5
38 Gabriel Karlen Szwajcaria 112.0 84.4
39 Juho Ojala Finlandia 116.0 84.1
40 Mathis Contamine Francja 113.5 79.5
41 Ilmir Hazetdinov Rosja 102.5 74.2
42 David Haagen Austria 110.0 70.1
43 Blaz Pavlic Słowenia 106.0 69.1
44 Adam Niżnik Polska 107.5 68.1
45 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 102.5 67.7
46 Luca Egloff Szwajcaria 100.0 58.6
47 Andraz Pograjc Słowenia 102.0 58.4
48 Taavi Pappel Estonia 101.0 58.1
49 Decker Dean USA 98.5 56.8
50 Patrick Gasienica USA 91.5 55.5
51 Florian Molnar Węgry 92.5 55.1
52 Mikhail Maksimochkin Rosja 101.0 53.8
53 Francesco Cecon Włochy 91.5 47.0
54 Markkus Alter Estonia 100.0 46.8
55 Yevhen Marusiak Ukraina 93.0 44.2
56 Elias Vanska Finlandia 80.5 32.0
57 Greyson Scharffs USA 88.0 27.1
58 Aleksander Zniszczoł Polska 135.5 DSQ
59 Philipp Raimund Niemcy DSQ DSQ
60 Janne Korhonen Finlandia DSQ DSQ
61 Mats Bjerke Myhren Norwegia DSQ DSQ
62 Kacper Stosel Polska DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2018/2019

Puchar Kontynentalny 2018/2019

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich