Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
17.03.2013 - Niżnyj Tagił (Rosja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Rok Justin Słowenia 98.0 131.5
2 Bartłomiej Kłusek Polska 97.0 127.5
3 Jan Maylaender Niemcy 96.0 127.0
  Manuel Poppinger Austria 96.5 127.0
5 Thomas Diethart Austria 94.5 123.5
6 Florian Altenburger Austria 93.5 121.0
7 Alexander Shuvalov Rosja 94.0 120.5
  Alexander Sardyko Rosja 93.5 120.5
  Ilmir Hazetdinov Rosja 93.0 120.5
10 Daniel Wenig Niemcy 92.5 119.5
  Cene Prevc Słowenia 92.5 119.5
12 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 92.5 119.0
  Markus Schiffner Austria 93.5 119.0
  Jan Ziobro Polska 93.5 119.0
15 Mikhail Maksimochkin Rosja 92.0 118.0
16 Grzegorz Miętus Polska 92.5 117.5
  Krzysztof Biegun Polska 93.0 117.5
18 Elias Pfannenstill Austria 92.0 115.5
19 Andreas Strolz Austria 91.5 115.0
20 Tomaz Naglic Słowenia 91.5 114.5
21 Marat Zhaparov Kazachstan 91.0 114.0
22 Sergey Shulaev Rosja 91.0 113.0
23 Anton Kalinitschenko Rosja 90.0 112.5
24 Dimitry Ipatov Rosja 89.5 112.0
25 Clemens Aigner Austria 89.5 111.0
26 Aleksander Zniszczoł Polska 89.5 110.5
27 Klemens Murańka Polska 89.0 109.5
28 Primoz Pikl Słowenia 89.0 109.0
  Maximilian Mechler Niemcy 89.0 109.0
30 David Winkler Niemcy 89.0 108.5
31 Vladislav Boyarintsev Rosja 88.5 108.0
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 88.0 105.5
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 86.5 105.5
34 Robert Valentin Tatu Rumunia 87.0 105.0
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 87.0 105.0
36 Denis Veselov Rosja 87.0 104.5
37 Volodymyr Veredyuk Ukraina 87.5 104.0
38 Georgiy Chervyakov Rosja 85.5 101.5
39 Vegard Swensen Norwegia 85.0 101.0
40 Andrii Klymchuk Ukraina 85.0 98.5
  Elias Tollinger Austria 85.0 98.5
42 Marinus Kraus Niemcy 84.0 97.0
43 Sorin Iulian Pitea Rumunia 82.5 94.0
  Stanisław Biela Polska 82.5 94.0
45 Pius Paschke Niemcy 83.0 92.0
46 Ernest Prislic Słowenia 78.0 82.0
47 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 73.0 74.0
48 Konstantin Reshetnikov Rosja 61.0 43.5
49 Gasper Bartol Słowenia   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Julian Musiol
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Samuel Wiget (1992)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich