TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
09.03.2013 - Vikersund (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Manuel Poppinger Austria 120.5 143.4
2 Johann Andre Forfang Norwegia 119.5 141.1
3 Mikhail Maksimochkin Rosja 119.0 138.7
4 Antonin Hajek Czechy 114.5 132.6
5 Johan Martin Brandt Norwegia 115.5 131.4
  Marinus Kraus Niemcy 115.5 131.4
7 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 115.0 131.0
8 Daniel Andre Tande Norwegia 113.5 129.8
9 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 114.5 128.6
10 Andreas Strolz Austria 113.0 128.4
11 Carl Nordin Szwecja 113.0 127.4
  Ziga Mandl Słowenia 113.0 127.4
13 Maximilian Mechler Niemcy 113.5 127.3
14 Jan Maylaender Niemcy 112.0 125.6
15 Michael Glasder USA 110.0 123.0
16 Cene Prevc Słowenia 109.0 122.7
17 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 110.5 122.4
18 Anze Semenic Słowenia 110.5 121.9
19 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 112.5 121.5
20 Krzysztof Biegun Polska 108.5 120.3
21 Pascal Egloff Szwajcaria 109.0 120.2
22 Pius Paschke Niemcy 108.5 119.8
23 Vladislav Boyarintsev Rosja 108.5 119.3
24 Robert Johansson Norwegia 109.0 119.2
25 Felix Schoft Niemcy 108.0 118.4
26 Ruben de Wit Holandia 109.0 118.2
27 Pascal Kaelin Szwajcaria 107.5 118.0
28 Chris Lamb USA 108.0 116.9
  Miran Zupancic Słowenia 108.0 116.9
30 Grzegorz Miętus Polska 107.0 116.6
31 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 107.5 116.0
32 Rok Justin Słowenia 106.0 115.3
33 Borek Sedlak Czechy 106.5 115.2
34 Stephan Leyhe Niemcy 108.0 114.9
35 Andrey Pachin Rosja 107.0 114.6
36 Miika Ylipulli Finlandia 105.5 114.4
  Nicholas Fairall USA 108.0 114.4
38 Stanisław Biela Polska 106.0 114.3
39 Elias Tollinger Austria 105.0 114.0
40 Jan Ziobro Polska 106.5 113.7
41 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 105.0 113.5
42 Marco Grigoli Szwajcaria 105.5 112.9
43 Benjamin Raffort Francja 105.5 112.4
44 Cestmir Kozisek Czechy 106.0 112.3
45 Jan Fuhre Norwegia 104.5 111.6
46 Tomaz Naglic Słowenia 104.5 111.1
47 Killian Peier Szwajcaria 106.0 110.8
48 Juho Ojala Finlandia 104.5 110.6
49 Markus Schiffner Austria 104.0 109.2
50 Aleksander Zniszczoł Polska 103.5 107.8
51 Espen Enger Halvorsen Norwegia 102.0 106.6
52 Jakub Kot Polska 103.0 106.4
53 Vojtech Stursa Czechy 102.0 106.1
54 Antti Aalto Finlandia 102.5 106.0
55 Vegard Swensen Norwegia 101.5 105.7
56 David Viry Francja 102.0 105.1
57 Nicholas Alexander USA 103.0 104.9
58 Michael Dreher Niemcy 102.0 103.6
59 Simen Key Grimsrud Norwegia 100.5 103.4
  Nejc Dezman Słowenia 100.5 103.4
61 Klemens Murańka Polska 102.0 103.1
62 Alexandre Mabboux Francja 100.5 102.9
63 Philipp Aschenwald Austria 100.0 102.0
64 Elias Pfannenstill Austria 101.0 101.8
65 Christian Heim Niemcy 100.0 100.5
66 Espen Roee Norwegia 99.5 100.1
67 Clemens Aigner Austria 98.5 99.8
68 Bartłomiej Kłusek Polska 98.5 97.8
69 Jarkko Määttä Finlandia 97.5 97.5
70 Stefan Hayboeck Austria 99.5 95.1
71 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 98.0 94.4
72 Jonas Gropen Soegard Norwegia 97.0 94.1
73 Matic Kramarsic Słowenia 93.5 89.3
74 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 92.5 86.0
75 Martti Nomme Estonia 91.0 82.8
76 Oldrik van der Aalst Holandia 94.0 82.2
77 Jakob Grimholm Szwecja 90.5 81.4
78 Alexander Mitz Szwecja 90.0 76.5
79 Lars Antonissen Holandia 88.0 72.4
80 Seou Choi Korea Pd. 83.5 64.3

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »