Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
02.03.2013 - Liberec (Czechy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Marinus Kraus Niemcy 103.0 142.5
2 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 102.0 139.5
3 Atle Pedersen Roensen Norwegia 101.0 137.5
4 Manuel Poppinger Austria 99.5 135.5
5 Miran Zupancic Słowenia 99.5 134.0
6 Ziga Mandl Słowenia 99.0 133.0
7 Stephan Leyhe Niemcy 98.5 132.0
8 Cestmir Kozisek Czechy 98.0 131.5
  Rok Justin Słowenia 98.0 131.5
10 Andreas Strolz Austria 97.5 131.0
11 Matic Kramarsic Słowenia 97.5 129.5
12 Łukasz Rutkowski Polska 96.5 128.0
13 Krzysztof Biegun Polska 97.0 127.5
14 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 96.0 125.0
15 Bartłomiej Kłusek Polska 95.0 124.0
  Klemens Murańka Polska 95.5 124.0
17 Danny Queck Niemcy 94.5 122.0
  Felix Schoft Niemcy 94.5 122.0
  Jan Ziobro Polska 95.0 122.0
20 Philipp Aschenwald Austria 93.0 120.0
21 Heung Chul Choi Korea Pd. 93.0 119.5
22 Markus Schiffner Austria 93.0 118.5
23 Vegard Swensen Norwegia 92.5 118.0
  Aleksander Zniszczoł Polska 92.5 118.0
25 Florian Menz Niemcy 92.5 117.5
26 Markus Eisenbichler Niemcy 92.0 117.0
  Anton Kalinitschenko Rosja 92.0 117.0
  Ilmir Hazetdinov Rosja 92.5 117.0
  Pius Paschke Niemcy 92.0 117.0
30 Karl Geiger Niemcy 92.0 116.5
31 Nicholas Alexander USA 91.5 115.0
32 Nejc Dezman Słowenia 91.5 114.5
33 Borek Sedlak Czechy 90.5 113.5
  Thomas Diethart Austria 90.5 113.5
35 Dimitry Ipatov Rosja 90.5 112.5
  Anze Lanisek Słowenia 90.5 112.5
37 Robert Johansson Norwegia 90.0 112.0
38 David Unterberger Austria 89.5 111.5
39 Seou Choi Korea Pd. 88.5 109.0
  Pascal Kaelin Szwajcaria 89.0 109.0
41 Tomaz Naglic Słowenia 89.0 108.5
42 Dusty Korek Kanada 88.0 108.0
  Pascal Egloff Szwajcaria 89.0 108.0
44 Ulrich Wohlgenannt Austria 88.0 107.5
  Sami Niemi Finlandia 89.5 107.5
  Chris Lamb USA 88.5 107.5
47 Alexey Buyvolov Rosja 88.0 105.5
48 Nicholas Fairall USA 86.5 103.5
49 Alexandre Mabboux Francja 85.5 102.0
50 Ossi-Pekka Valta Finlandia 85.5 100.0
51 Antti Aalto Finlandia 85.0 99.5
52 Alessio de Crignis Włochy 84.5 99.0
53 Jarkko Maatta Finlandia 84.5 98.5
  Michael Glasder USA 84.5 98.5
55 David Bartos Czechy 84.0 98.0
  Michael Lunardi Włochy 84.0 98.0
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 84.0 98.0
58 David Viry Francja 84.0 97.5
59 Vojtech Stursa Czechy 83.5 97.0
60 Sorin Iulian Pitea Rumunia 83.5 96.0
  Jiri Mazoch Czechy 83.5 96.0
  Lukas Mueller Austria 83.0 96.0
63 Jan Soucek Czechy 81.5 92.0
  Tomas Friedrich Czechy 82.5 92.0
65 Robert Valentin Tatu Rumunia 80.5 90.0
66 Anze Semenic Słowenia 90.0 87.0
67 Remus Tudor Rumunia 80.0 86.0
68 Pascal Sommer Szwajcaria 78.5 85.5
69 Eduard Torok Rumunia 78.0 85.0
70 Matthew Rowley Kanada 71.0 68.5
71 Akos Szilagyi Węgry 58.5 42.5
72 Filip Sakala Czechy DNS DNS
73 Chil-Ku Kang Korea Pd. DSQ DSQ
74 David Ripper Czechy DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich