TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
17.02.2013 - Brotterode (Niemcy) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Atle Pedersen Roensen Norwegia 115.0 133.5
2 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 114.0 131.2
3 Andraz Pograjc Słowenia 112.5 129.0
4 Danny Queck Niemcy 110.5 123.9
  Anze Semenic Słowenia 110.5 123.9
6 Elias Pfannenstill Austria 108.0 118.9
  David Winkler Niemcy 108.0 118.9
8 Matic Benedik Słowenia 108.5 118.8
9 Matic Kramarsic Słowenia 108.0 117.9
10 Andreas Strolz Austria 107.5 117.5
11 Pius Paschke Niemcy 106.5 115.7
12 Manuel Poppinger Austria 106.0 114.3
  Dominik Maylaender Niemcy 106.0 114.3
14 Vladislav Boyarintsev Rosja 106.5 114.2
15 Nicolas Mayer Francja 105.5 113.4
  Florian Altenburger Austria 105.5 113.4
17 Nejc Dezman Słowenia 106.5 112.7
18 Vegard Swensen Norwegia 105.0 112.5
  Elias Tollinger Austria 105.0 112.5
20 Ilmir Hazetdinov Rosja 104.5 112.1
21 Rok Justin Słowenia 105.0 112.0
22 Łukasz Rutkowski Polska 106.0 111.8
23 Philipp Aschenwald Austria 104.5 111.6
24 Ronan Lamy Chappuis Francja 104.0 110.7
25 Killian Peier Szwajcaria 104.5 110.1
26 Andrzej Zapotoczny Polska 103.5 109.8
27 Tobias Lugert Niemcy 103.5 109.3
28 Jan Maylaender Niemcy 103.5 108.3
29 Thomas Diethart Austria 102.5 108.0
30 Grzegorz Miętus Polska 103.0 107.9
31 Jaka Kosec Słowenia 102.0 106.6
32 Anton Kalinitschenko Rosja 102.5 106.5
  Florian Menz Niemcy 102.5 106.5
  Ziga Mandl Słowenia 102.5 106.5
35 Milos Kadlec Czechy 104.0 105.7
36 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 100.0 102.0
37 Christian Heim Niemcy 99.0 100.2
38 Johan Martin Brandt Norwegia 97.0 96.6
39 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 97.5 96.5
40 Chil-Ku Kang Korea Pd. 97.5 96.0
41 Diego Dellasega Włochy 96.5 95.7
  Pascal Sommer Szwajcaria 96.5 95.7
43 Marco Grigoli Szwajcaria 96.5 94.2
44 Robert Johansson Norwegia 96.0 93.3
45 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 95.0 92.5
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 95.5 92.4
47 Dusty Korek Kanada 94.5 91.1
48 Seou Choi Korea Pd. 94.0 89.2
49 Clemens Aigner Austria 92.5 87.0
50 Konstantin Sokolenko Kazachstan 92.5 86.5
51 Jakub Kot Polska 92.0 86.1
52 Dimitry Ipatov Rosja 89.5 79.6
53 Pascal Egloff Szwajcaria 89.0 79.2
54 Alexandre Mabboux Francja 88.0 77.4
55 Zeno di Lenardo Włochy 85.5 72.4
56 Tomas Friedrich Czechy 87.0 72.1
57 Federico Cecon Włochy 84.5 68.6
58 Jan Soucek Czechy 83.0 68.4
  Matthew Rowley Kanada 83.0 68.4
60 Sacha Gardet Francja 82.5 67.5
61 Sabirzhan Muminov Kazachstan 77.5 52.5
62 Marat Zhaparov Kazachstan DNS DNS
63 Alexey Korolev Kazachstan DNS DNS
64 Deyan Funtarov Bułgaria DNS DNS
65 Michael Lunardi Włochy DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »