Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
09.02.2013 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Matic Benedik Słowenia 138.5 149.8
2 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 137.5 147.0
3 Nejc Dezman Słowenia 137.5 145.5
4 Manuel Poppinger Austria 135.0 141.0
5 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 133.5 139.8
6 Jan Maylaender Niemcy 132.5 135.0
7 Robert Johansson Norwegia 134.5 133.6
8 Vegard Swensen Norwegia 132.5 132.0
9 Thomas Diethart Austria 129.0 131.7
10 Stephan Leyhe Niemcy 129.5 130.6
  Clemens Aigner Austria 129.5 130.6
  Felix Schoft Niemcy 129.5 130.6
13 Klemens Murańka Polska 130.5 129.4
14 Bartłomiej Kłusek Polska 128.0 128.9
15 Elias Pfannenstill Austria 129.0 128.2
16 Ziga Mandl Słowenia 128.0 127.4
17 Marinus Kraus Niemcy 127.5 126.5
18 Tomaz Naglic Słowenia 128.0 126.4
  Christian Heim Niemcy 128.0 126.4
20 Krzysztof Biegun Polska 127.5 125.5
21 Grzegorz Miętus Polska 126.5 125.2
22 Anze Semenic Słowenia 126.5 124.2
23 Nicholas Fairall USA 125.0 123.0
24 Aleksander Zniszczoł Polska 125.5 122.4
25 Lukas Mueller Austria 122.0 116.6
26 Philipp Aschenwald Austria 121.0 115.3
27 Atle Pedersen Roensen Norwegia 121.0 113.8
28 Jere Kykkänen Finlandia 121.5 113.7
29 Rok Justin Słowenia 120.0 113.5
30 Andraz Pograjc Słowenia 120.5 113.4
31 Pius Paschke Niemcy 120.5 112.9
32 Chris Lamb USA 119.5 110.1
33 Stefan Hayboeck Austria 117.5 107.5
34 Stanisław Biela Polska 115.0 101.5
35 Michael Glasder USA 113.5 98.8
36 Oldrik van der Aalst Holandia 113.0 96.9
37 Ruben de Wit Holandia 112.0 96.1
38 Matthew Rowley Kanada 99.0 70.2
39 Dusty Korek Kanada 98.0 68.4
40 Sebastian Klinga Finlandia 99.0 67.2
41 Rico de Jong Holandia 94.0 59.2
42 Matic Kramarsic Słowenia 93.5 57.3
43 Christian Friberg USA 90.0 54.5
44 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 90.5 50.4
45 Brian Wallace USA 89.5 48.6
46 Alexander Haupt USA 82.0 38.1
47 Nicholas Mattoon USA 71.5 15.2
48 Joshua Maurer Kanada 63.0 2.4
49 Vladymyr Hlyvka Ukraina DSQ DSQ
50 Kevin Bickner USA DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Julian Musiol
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Samuel Wiget (1992)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich