TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 14:15
Engelberg HS-140
03.02.2013 - Planica (Słowenia) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 129.0 126.5 238.9
2 Stefan Hula Polska 128.5 125.5 235.2
3 Anze Semenic Słowenia 125.0 126.0 229.3
4 Matic Benedik Słowenia 122.0 128.5 228.4
5 Matic Kramarsic Słowenia 125.0 124.5 226.6
6 Atle Pedersen Roensen Norwegia 126.0 123.0 223.2
7 Manuel Poppinger Austria 123.0 126.0 222.7
8 Andraz Pograjc Słowenia 124.5 122.0 220.7
9 Vegard Swensen Norwegia 126.5 120.0 219.7
10 Jan Ziobro Polska 124.0 122.5 217.7
11 Jan Maylaender Niemcy 122.0 125.0 217.6
12 Nejc Dezman Słowenia 120.0 124.5 216.6
13 Roberto Dellasega Włochy 121.5 124.5 216.3
14 Sami Heiskanen Finlandia 122.5 122.0 215.6
15 Markus Schiffner Austria 121.0 123.0 214.7
16 Ziga Mandl Słowenia 125.5 118.5 214.2
17 Łukasz Rutkowski Polska 121.0 124.5 213.9
18 Andreas Strolz Austria 120.0 124.5 213.1
19 Elias Pfannenstill Austria 123.0 120.5 210.8
20 Dominik Maylaender Niemcy 123.5 119.0 210.5
21 Anssi Koivuranta Finlandia 117.5 125.5 210.4
22 Gasper Bartol Słowenia 122.0 119.0 207.8
23 Anze Lanisek Słowenia 117.5 122.0 203.6
24 Ernest Prislic Słowenia 117.0 121.0 202.4
25 Marco Grigoli Szwajcaria 119.0 119.5 202.3
26 Robert Johansson Norwegia 118.5 118.0 197.7
27 Alexey Buyvolov Rosja 119.0 116.5 194.9
28 Rafał ¦liż Polska 124.0 111.0 193.5
29 Pius Paschke Niemcy 117.5 114.0 188.7
30 David Viry Francja 118.5 114.5 186.4
31 Thomas Diethart Austria 122.5 DNS 108.0
32 Alexander Shuvalov Rosja 118.0   96.9
33 Diego Dellasega Włochy 117.0   96.6
  Johan Martin Brandt Norwegia 117.0   96.6
35 Stephan Leyhe Niemcy 117.5   96.5
36 Cene Prevc Słowenia 116.5   96.2
37 Alexander Mitz Szwecja 116.5   95.7
38 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 116.5   94.2
39 Tomaz Naglic Słowenia 115.0   93.0
40 Pascal Egloff Szwajcaria 115.0   92.5
41 Ruben de Wit Holandia 115.5   92.4
  Vojtech Stursa Czechy 115.5   92.4
43 Rok Justin Słowenia 114.5   92.1
44 Gasper Martincic Słowenia 115.0   91.5
45 Rok Zima Słowenia 115.0   91.0
46 Jaka Kosec Słowenia 114.5   90.6
47 Eric Mitchell Kanada 115.0   90.5
48 Nicholas Fairall USA 114.5   90.1
49 Chris Lamb USA 114.0   89.7
  Christian Heim Niemcy 114.0   89.7
51 Alessio de Crignis Włochy 114.0   89.2
52 Michael Dreher Niemcy 113.5   88.8
  Pascal Sommer Szwajcaria 113.5   88.8
54 Carl Nordin Szwecja 113.0   87.9
55 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 112.5   87.0
56 Pascal Kaelin Szwajcaria 112.0   86.1
57 Ossi-Pekka Valta Finlandia 113.0   85.9
58 Remus Tudor Rumunia 112.0   84.6
59 Nicolas Mayer Francja 111.0   84.3
  Jakub Kot Polska 111.0   84.3
61 Benjamin Raffort Francja 110.5   82.4
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan 108.5   79.8
63 Andrzej Zapotoczny Polska 110.0   78.5
64 Volodymyr Veredyuk Ukraina 108.5   78.3
65 Jakob Grimholm Szwecja 108.0   77.9
66 David Unterberger Austria 107.5   77.5
  Markus Eisenbichler Niemcy 107.5   77.5
  Daniel Althaus Niemcy 107.5   77.5
69 Lars Antonissen Holandia 107.0   76.6
70 Andrii Klymchuk Ukraina 107.5   76.5
71 Oldrik van der Aalst Holandia 108.0   75.9
72 Patrik Lichy Słowacja 107.0   74.6
73 Tomas Friedrich Czechy 105.5   72.9
74 Filip Sakala Czechy 107.0   72.6
75 Ivan Lanin Rosja 104.0   68.7
76 Rico de Jong Holandia 100.5   63.9
77 Stefan Hayboeck Austria 98.5   54.3
78 Alexandre Mabboux Francja 97.5   53.5
79 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 88.5   37.8
80 Akos Szilagyi Węgry 88.5   36.3
81 Marat Zhaparov Kazachstan DNS   DNS
82 Tomas Zmoray Słowacja DSQ   DSQ
83 Roman Sergeevich Trofimov Rosja DSQ   DSQ
84 Jaka Rus Słowenia DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
14:45
MP Zakopane
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »