TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
03.02.2013 - Planica (Słowenia) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stefan Kraft Austria 129.0 122.2
2 Stefan Hula Polska 128.5 120.3
3 Vegard Swensen Norwegia 126.5 116.7
4 Ziga Mandl Słowenia 125.5 114.9
5 Atle Pedersen Roensen Norwegia 126.0 114.8
6 Matic Kramarsic Słowenia 125.0 114.0
7 Anze Semenic Słowenia 125.0 113.5
8 Andraz Pograjc Słowenia 124.5 113.1
9 Rafał ¦liż Polska 124.0 110.7
10 Dominik Maylaender Niemcy 123.5 110.3
11 Jan Ziobro Polska 124.0 110.2
12 Sami Heiskanen Finlandia 122.5 108.5
13 Thomas Diethart Austria 122.5 108.0
14 Manuel Poppinger Austria 123.0 107.9
15 Elias Pfannenstill Austria 123.0 107.4
16 Gasper Bartol Słowenia 122.0 107.1
  Matic Benedik Słowenia 122.0 107.1
18 Markus Schiffner Austria 121.0 105.3
19 Roberto Dellasega Włochy 121.5 104.7
20 Jan Maylaender Niemcy 122.0 104.6
21 Łukasz Rutkowski Polska 121.0 104.3
22 Nejc Dezman Słowenia 120.0 103.5
23 Andreas Strolz Austria 120.0 101.5
24 Marco Grigoli Szwajcaria 119.0 101.2
25 David Viry Francja 118.5 99.3
  Robert Johansson Norwegia 118.5 99.3
27 Alexey Buyvolov Rosja 119.0 99.2
28 Pius Paschke Niemcy 117.5 98.0
29 Ernest Prislic Słowenia 117.0 97.1
30 Anze Lanisek Słowenia 117.5 97.0
  Anssi Koivuranta Finlandia 117.5 97.0
32 Alexander Shuvalov Rosja 118.0 96.9
33 Diego Dellasega Włochy 117.0 96.6
  Johan Martin Brandt Norwegia 117.0 96.6
35 Stephan Leyhe Niemcy 117.5 96.5
36 Cene Prevc Słowenia 116.5 96.2
37 Alexander Mitz Szwecja 116.5 95.7
38 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 116.5 94.2
39 Tomaz Naglic Słowenia 115.0 93.0
40 Pascal Egloff Szwajcaria 115.0 92.5
41 Ruben de Wit Holandia 115.5 92.4
  Vojtech Stursa Czechy 115.5 92.4
43 Rok Justin Słowenia 114.5 92.1
44 Gasper Martincic Słowenia 115.0 91.5
45 Rok Zima Słowenia 115.0 91.0
46 Jaka Kosec Słowenia 114.5 90.6
47 Eric Mitchell Kanada 115.0 90.5
48 Nicholas Fairall USA 114.5 90.1
49 Chris Lamb USA 114.0 89.7
  Christian Heim Niemcy 114.0 89.7
51 Alessio de Crignis Włochy 114.0 89.2
52 Michael Dreher Niemcy 113.5 88.8
  Pascal Sommer Szwajcaria 113.5 88.8
54 Carl Nordin Szwecja 113.0 87.9
55 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 112.5 87.0
56 Pascal Kaelin Szwajcaria 112.0 86.1
57 Ossi-Pekka Valta Finlandia 113.0 85.9
58 Remus Tudor Rumunia 112.0 84.6
59 Nicolas Mayer Francja 111.0 84.3
  Jakub Kot Polska 111.0 84.3
61 Benjamin Raffort Francja 110.5 82.4
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan 108.5 79.8
63 Andrzej Zapotoczny Polska 110.0 78.5
64 Volodymyr Veredyuk Ukraina 108.5 78.3
65 Jakob Grimholm Szwecja 108.0 77.9
66 David Unterberger Austria 107.5 77.5
  Markus Eisenbichler Niemcy 107.5 77.5
  Daniel Althaus Niemcy 107.5 77.5
69 Lars Antonissen Holandia 107.0 76.6
70 Andrii Klymchuk Ukraina 107.5 76.5
71 Oldrik van der Aalst Holandia 108.0 75.9
72 Patrik Lichy Słowacja 107.0 74.6
73 Tomas Friedrich Czechy 105.5 72.9
74 Filip Sakala Czechy 107.0 72.6
75 Ivan Lanin Rosja 104.0 68.7
76 Rico de Jong Holandia 100.5 63.9
77 Stefan Hayboeck Austria 98.5 54.3
78 Alexandre Mabboux Francja 97.5 53.5
79 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 88.5 37.8
80 Akos Szilagyi Węgry 88.5 36.3
81 Marat Zhaparov Kazachstan DNS DNS
82 Tomas Zmoray Słowacja DSQ DSQ
83 Roman Sergeevich Trofimov Rosja DSQ DSQ
84 Jaka Rus Słowenia DSQ DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »