Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti HS-130
26.01.2013 - Neustadt (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 135.0 136.5 271.2
2 Manuel Fettner Austria 134.0 136.5 267.9
3 Nicholas Alexander USA 136.0 134.5 266.9
4 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 133.0 134.5 258.5
5 Vegard Swensen Norwegia 137.0 131.5 258.3
6 Jan Maylaender Niemcy 134.5 132.0 258.2
7 Ziga Mandl Słowenia 127.0 138.0 251.5
8 Stefan Hula Polska 131.5 131.5 249.9
9 Andraz Pograjc Słowenia 133.5 128.5 247.1
10 Atle Pedersen Roensen Norwegia 132.0 129.0 244.3
11 Daniel Althaus Niemcy 127.5 134.5 242.6
12 Markus Eisenbichler Niemcy 126.5 133.5 242.5
13 David Winkler Niemcy 129.5 129.5 240.7
14 Johan Martin Brandt Norwegia 133.0 126.5 239.6
15 Miran Zupancic Słowenia 129.5 128.5 239.4
16 Dominik Maylaender Niemcy 127.0 130.0 238.6
17 Elias Pfannenstill Austria 127.5 130.5 238.4
18 Manuel Poppinger Austria 131.5 126.0 238.0
19 Rok Justin Słowenia 130.5 126.0 237.2
20 Stefan Hayboeck Austria 129.0 127.5 236.7
21 Matic Kramarsic Słowenia 129.5 125.5 233.0
22 Pascal Egloff Szwajcaria 126.0 128.5 231.6
  Pius Paschke Niemcy 129.5 125.0 231.6
24 Chris Lamb USA 127.5 127.5 231.0
25 Kevin Horlacher Niemcy 127.5 126.5 229.7
26 Jan Ziobro Polska 129.0 124.5 227.8
27 Clemens Aigner Austria 126.5 123.0 224.1
28 Diego Dellasega Włochy 130.0 119.0 221.2
29 David Unterberger Austria 127.5 122.5 221.0
30 Nico Polychronidis Grecja 128.0 DNS 117.4
31 Anze Lanisek Słowenia 126.5   112.7
32 Stephan Leyhe Niemcy 125.5   111.9
  Felix Schoft Niemcy 125.5   111.9
34 Marco Grigoli Szwajcaria 125.0   111.0
35 Andreas Strolz Austria 124.5   110.1
36 Alexander Shuvalov Rosja 125.5   109.9
37 Jaka Kosec Słowenia 124.0   109.7
38 Michael Glasder USA 124.5   109.6
  Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 124.5   109.6
40 Alexey Buyvolov Rosja 124.0   108.7
41 Florian Gugg Austria 123.5   108.3
  Joachim Hauer Norwegia 123.5   108.3
  Andrzej Zapotoczny Polska 123.5   108.3
44 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 124.0   107.7
45 Roberto Dellasega Włochy 123.5   107.3
46 Pascal Sommer Szwajcaria 122.5   107.0
  Jakub Kot Polska 122.5   107.0
48 Tobias Bogner Niemcy 123.0   106.9
49 Konstantin Sokolenko Kazachstan 122.5   106.0
50 Nicholas Fairall USA 123.0   105.9
51 Florian Menz Niemcy 122.0   105.6
  Alexandre Mabboux Francja 122.0   105.6
53 Gasper Bartol Słowenia 122.5   105.0
54 Jiri Mazoch Czechy 122.0   104.6
55 Nicolas Mayer Francja 123.5   104.3
56 Gabriel Karlen Szwajcaria 121.5   104.2
57 Sabirzhan Muminov Kazachstan 124.0   102.7
58 Andrii Klymchuk Ukraina 121.0   102.3
59 Radik Zhaparov Kazachstan 121.5   101.7
  David Viry Francja 121.5   101.7
61 Tobias Lugert Niemcy 120.0   101.0
62 Łukasz Rutkowski Polska 121.0   100.8
63 Michael Lunardi Włochy 120.0   100.5
64 Daniel Wenig Niemcy 120.5   100.4
65 Pascal Bodmer Niemcy 119.5   99.6
66 Alessio de Crignis Włochy 120.0   99.5
67 Marat Zhaparov Kazachstan 120.0   99.0
68 David Ripper Czechy 118.0   96.9
69 Deyan Funtarov Bułgaria 116.5   91.2
70 Florian Horst Niemcy 115.0   90.5
71 Sebastian Bradatsch Niemcy 114.0   88.7
72 Volodymyr Veredyuk Ukraina 111.5   83.7
73 Milos Kadlec Czechy 112.0   83.6
74 Ivan Lanin Rosja 108.5   78.3
75 Lars Antonissen Holandia 107.0   74.6
76 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 101.5   64.7
77 Kenneth Gangnes Norwegia DNS   DNS
78 Rafał ¦liż Polska DSQ   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Najbliższe zawody
28 lutego 2020 (pi±tek)
12:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
16:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
17:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
29 lutego 2020 (sobota)
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:00
P¦ Lahti
konkurs druż.
1 marca 2020 (niedziela)
09:00
CoC Rena
seria próbna
10:15
CoC Rena
konkurs ind.
14:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
15:30
P¦ Lahti
konkurs ind.
2 marca 2020 (poniedziałek)
20:00
M¦J Oberwiesenthal
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich