Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
13.03.2021, godz. 12:45
Zakopane HS-140
CoC
19.01.2013 - Bischofshofen (Austria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Manuel Fettner Austria 139.0 136.0 277.0
2 Martin Koch Austria 135.0 133.5 259.8
3 Marinus Kraus Niemcy 127.5 136.5 252.2
4 Anze Lanisek Słowenia 127.0 132.0 243.2
5 Roberto Dellasega Włochy 130.0 128.0 241.4
6 David Unterberger Austria 128.5 128.5 240.1
7 Jan Ziobro Polska 128.5 129.0 240.0
8 Jan Maylaender Niemcy 125.5 131.0 238.2
9 Cestmir Kozisek Czechy 125.5 131.5 237.1
10 Stefan Hula Polska 126.5 129.5 235.8
11 Tobias Bogner Niemcy 126.0 129.5 234.4
  Elias Pfannenstill Austria 129.0 126.5 234.4
13 Felix Schoft Niemcy 131.0 123.5 231.6
14 Andreas Strolz Austria 126.5 126.0 230.0
15 Vincent Descombes Sevoie Francja 126.5 129.5 229.8
16 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 125.0 127.5 228.0
17 Manuel Poppinger Austria 124.0 125.5 223.6
18 Ilmir Hazetdinov Rosja 125.0 126.0 223.3
19 Markus Eisenbichler Niemcy 126.5 122.0 220.8
20 Lukas Mueller Austria 124.0 124.0 219.9
21 Thomas Diethart Austria 123.0 125.0 219.4
22 Vegard Swensen Norwegia 123.5 125.0 218.8
  Stefan Hayboeck Austria 124.0 124.5 218.8
24 Pascal Kaelin Szwajcaria 123.5 123.5 218.1
25 Clemens Aigner Austria 124.5 121.0 216.9
26 Andrzej Zapotoczny Polska 126.0 120.0 215.3
27 Christoph Stauder Austria 125.5 120.0 213.9
28 Nicholas Alexander USA 126.0 119.0 213.0
29 Joachim Hauer Norwegia 124.5 120.0 211.1
30 Florian Gugg Austria 122.5 117.0 204.1
31 Gasper Bartol Słowenia 123.0   107.4
32 Ernest Prislic Słowenia 122.5   106.5
33 Alexandre Mabboux Francja 122.5   106.0
34 Stephan Leyhe Niemcy 122.0   104.6
  Alexander Sardyko Rosja 122.0   104.6
36 Rok Justin Słowenia 121.0   103.8
  Elias Tollinger Austria 121.0   103.8
38 Borek Sedlak Czechy 120.5   103.4
39 Pius Paschke Niemcy 121.0   103.3
40 Killian Peier Szwajcaria 121.0   102.8
41 Markus Schiffner Austria 120.5   102.4
  Alexey Korolev Kazachstan 120.5   102.4
43 Andraz Pograjc Słowenia 120.5   101.9
44 Miran Zupancic Słowenia 121.0   101.8
  Martti Nomme Estonia 121.0   101.8
46 Matic Kramarsic Słowenia 120.0   101.5
  Łukasz Rutkowski Polska 120.0   101.5
48 Dimitry Ipatov Rosja 120.0   101.0
49 Kevin Horlacher Niemcy 120.0   100.0
50 Johan Martin Brandt Norwegia 120.0   98.5
51 Pascal Egloff Szwajcaria 118.5   98.3
52 Jakub Kot Polska 118.0   97.9
53 Espen Roee Norwegia 117.0   96.1
54 Markus Eggenhofer Austria 116.5   95.2
55 Nicholas Fairall USA 117.0   95.1
56 Brian Wallace USA 116.0   93.8
57 Daniel Huber Austria 115.5   92.9
58 Stanisław Biela Polska 116.5   91.7
59 Nicolas Mayer Francja 115.0   91.5
  Pascal Sommer Szwajcaria 115.0   91.5
61 Eric Mitchell Kanada 113.5   88.8
62 Antonin Hajek Czechy 114.5   88.6
63 Alessio de Crignis Włochy 113.5   88.3
64 Konstantin Sokolenko Kazachstan 112.0   85.6
65 Michael Glasder USA 112.5   85.5
66 David Viry Francja 111.5   84.7
67 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 112.0   84.6
68 Ziga Mandl Słowenia 114.0   84.2
69 Jiri Mazoch Czechy 111.5   81.7
70 Michael Lunardi Włochy 109.5   81.1
71 Marat Zhaparov Kazachstan 109.5   80.1
72 Sabirzhan Muminov Kazachstan 107.0   70.6
73 Diego Dellasega Włochy 103.5   65.8
74 Akos Szilagyi Węgry 79.0   16.2
75 Nico Polychronidis Grecja 119.0   DSQ
76 Anton Kalinitschenko Rosja 118.5   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Najbliższe zawody
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
20 marca 2021 (sobota)
08:30
P¦-k Niżny Tagił
odprawa techniczna
09:45
P¦-k Niżny Tagił
oficjalny trening
11:45
P¦-k Niżny Tagił
kwalifikacje
13:00
P¦-k Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
jutro
06:02
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
07:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
10.3.2021
07:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
03:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
04:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
11.3.2021
17:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
18:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
11.3.2021
19:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
12.3.2021
07:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Czy jeste¶ zadowolony z występu Polaków na M¦?
tak
nie
sam nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich