Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
06.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ druż. M
08.12.2012 - Ałmaty (Kazachstan) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 136.5 133.5 261.5
2 Klemens Murańka Polska 131.5 128.5 245.5
3 David Zauner Austria 132.5 131.0 245.3
4 Vegard Swensen Norwegia 127.0 125.0 228.6
5 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 126.0 125.0 226.3
6 Tobias Bogner Niemcy 123.0 128.0 225.3
7 Matic Kramarsic Słowenia 125.5 122.0 218.0
8 Aleksander Zniszczoł Polska 124.0 123.0 217.6
9 Thomas Diethart Austria 121.5 123.0 213.6
10 Andraz Pograjc Słowenia 125.5 118.0 210.8
11 Espen Enger Halvorsen Norwegia 126.5 116.0 208.5
12 Daniel Wenig Niemcy 124.5 118.5 207.9
13 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 122.5 119.0 206.7
14 Cestmir Kozisek Czechy 123.0 119.0 205.6
15 Antonin Hajek Czechy 119.0 121.5 205.4
16 Pius Paschke Niemcy 119.5 120.5 205.0
17 Tomaz Naglic Słowenia 123.5 116.5 204.0
18 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 119.5 122.0 203.7
19 Stephan Leyhe Niemcy 120.5 119.5 203.5
  Rok Urbanc Słowenia 118.5 121.5 203.5
21 Primoz Pikl Słowenia 123.0 117.0 202.5
22 Simen Key Grimsrud Norwegia 121.0 118.0 201.7
23 Markus Schiffner Austria 118.5 120.5 201.2
24 Martin Cikl Czechy 125.0 115.0 201.0
25 Marinus Kraus Niemcy 123.5 115.5 200.7
26 Martin Schmitt Niemcy 130.0 117.0 199.6
27 Atle Pedersen Roensen Norwegia 124.0 115.0 198.7
28 Thomas Lackner Austria 120.0 116.5 196.7
29 Daniel Huber Austria 119.0 115.0 188.2
30 Maximilian Mechler Niemcy 131.5 DSQ 124.2
31 Jan Ziobro Polska 120.0   98.0
32 Nejc Dezman Słowenia 118.5   97.8
33 Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.5   97.3
34 Jan Maylaender Niemcy 116.5   94.7
35 Vojtech Stursa Czechy 116.5   94.2
36 Stefan Hayboeck Austria 117.0   93.6
37 Lukas Mueller Austria 115.5   92.9
38 Alexey Korolev Kazachstan 115.0   92.0
39 Davide Bresadola Włochy 114.5   91.1
40 Stefan Hula Polska 114.0   87.7
41 Jakob Grimholm Szwecja 112.5   85.5
42 Sorin Iulian Pitea Rumunia 110.0   81.5
43 Radik Zhaparov Kazachstan 109.0   79.7
44 Volodymyr Veredyuk Ukraina 116.5   76.7
45 Konstantin Sokolenko Kazachstan 106.5   75.7
46 Stanisław Biela Polska 106.0   73.8
47 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 106.0   73.3
48 Carl Nordin Szwecja 105.5   72.9
49 Ivan Karaulov Kazachstan 105.5   72.4
50 Eduard Torok Rumunia 106.0   72.3
51 Denis Veselov Rosja 105.0   72.0
52 Robert Valentin Tatu Rumunia 104.5   70.1
53 Deyan Funtarov Bułgaria 105.0   70.0
54 Vitaliy Shumbarets Ukraina 103.5   67.3
55 Alexander Mitz Szwecja 102.5   67.0
56 Marat Zhaparov Kazachstan 113.0   66.4
57 Andrii Klymchuk Ukraina 102.0   65.1
58 Grigoriy Leontyev Rosja 98.0   58.4
59 Artem Utev Rosja 92.0   41.6
60 Dejan Judez Słowenia DNS   DNS
61 Roberto Dellasega Włochy 117.5   DSQ
62 Sergei Kulikov Rosja 114.0   DSQ
63 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 90.5   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Janne Väätäinen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Janne Väätäinen (1975)
Najbliższe zawody
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
13 marca 2021 (sobota)
10:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
11:30
CoC Zakopane
seria próbna
12:45
CoC Zakopane
konkurs ind.
14 marca 2021 (niedziela)
09:00
CoC Zakopane
seria próbna
10:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
16:50
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Konkurs drużynowy mężczyzn, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
18:45
Eurosport 1 Studio przed konkursem drużynowym
LIVE
dzisiaj
21:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:31
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
08:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
8.3.2021
05:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
8.3.2021
06:00
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich