Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
08.12.2012 - Ałmaty (Kazachstan) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stefan Kraft Austria 136.5 131.7
2 Klemens Murańka Polska 131.5 125.2
3 Maximilian Mechler Niemcy 131.5 124.2
4 David Zauner Austria 132.5 123.5
  Martin Schmitt Niemcy 130.0 123.5
6 Vegard Swensen Norwegia 127.0 116.6
7 Espen Enger Halvorsen Norwegia 126.5 115.2
8 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 126.0 114.3
9 Andraz Pograjc Słowenia 125.5 113.4
10 Martin Cikl Czechy 125.0 113.0
11 Matic Kramarsic Słowenia 125.5 112.9
12 Daniel Wenig Niemcy 124.5 111.1
13 Atle Pedersen Roensen Norwegia 124.0 110.7
14 Aleksander Zniszczoł Polska 124.0 109.7
15 Tomaz Naglic Słowenia 123.5 109.3
16 Marinus Kraus Niemcy 123.5 108.8
17 Cestmir Kozisek Czechy 123.0 108.4
18 Primoz Pikl Słowenia 123.0 107.9
  Tobias Bogner Niemcy 123.0 107.9
20 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 122.5 106.5
21 Thomas Diethart Austria 121.5 105.2
22 Stephan Leyhe Niemcy 120.5 103.9
23 Simen Key Grimsrud Norwegia 121.0 103.3
24 Thomas Lackner Austria 120.0 102.0
25 Pius Paschke Niemcy 119.5 101.6
26 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 119.5 101.1
27 Daniel Huber Austria 119.0 100.2
28 Antonin Hajek Czechy 119.0 99.7
29 Markus Schiffner Austria 118.5 98.8
  Rok Urbanc Słowenia 118.5 98.8
31 Jan Ziobro Polska 120.0 98.0
32 Nejc Dezman Słowenia 118.5 97.8
33 Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.5 97.3
34 Jan Maylaender Niemcy 116.5 94.7
35 Vojtech Stursa Czechy 116.5 94.2
36 Stefan Hayboeck Austria 117.0 93.6
37 Lukas Mueller Austria 115.5 92.9
38 Alexey Korolev Kazachstan 115.0 92.0
39 Davide Bresadola Włochy 114.5 91.1
40 Stefan Hula Polska 114.0 87.7
41 Jakob Grimholm Szwecja 112.5 85.5
42 Sorin Iulian Pitea Rumunia 110.0 81.5
43 Radik Zhaparov Kazachstan 109.0 79.7
44 Volodymyr Veredyuk Ukraina 116.5 76.7
45 Konstantin Sokolenko Kazachstan 106.5 75.7
46 Stanisław Biela Polska 106.0 73.8
47 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 106.0 73.3
48 Carl Nordin Szwecja 105.5 72.9
49 Ivan Karaulov Kazachstan 105.5 72.4
50 Eduard Torok Rumunia 106.0 72.3
51 Denis Veselov Rosja 105.0 72.0
52 Robert Valentin Tatu Rumunia 104.5 70.1
53 Deyan Funtarov Bułgaria 105.0 70.0
54 Vitaliy Shumbarets Ukraina 103.5 67.3
55 Alexander Mitz Szwecja 102.5 67.0
56 Marat Zhaparov Kazachstan 113.0 66.4
57 Andrii Klymchuk Ukraina 102.0 65.1
58 Grigoriy Leontyev Rosja 98.0 58.4
59 Artem Utev Rosja 92.0 41.6
60 Dejan Judez Słowenia DNS DNS
61 Roberto Dellasega Włochy 117.5 DSQ
62 Sergei Kulikov Rosja 114.0 DSQ
63 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 90.5 DSQ

« Puchar Kontynentalny 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2012/2013

Puchar Kontynentalny 2012/2013

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:30
M¦ Oberstdorf
kwalifikacje M
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:00
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport
Player
M¦ | Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:20
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
M¦ | Laureat konkursu 1 - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
17:30
Eurosport
Player
M¦ | Laureat konkursu 2 - Oberstdorf | Kwalifikacje do konkursu indywidualnego, HS 137
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
18:20
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | Wywiady po kwalifikacjach
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich