Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
11.03.2012 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Johansson Norwegia 126.0 119.5 236.9
2 Kenneth Gangnes Norwegia 122.5 121.5 236.2
3 Stefan Kraft Austria 125.5 115.5 231.3
4 Wolfgang Loitzl Austria 123.0 115.0 225.9
5 Ziga Mandl Słowenia 120.5 116.5 223.1
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 123.5 113.0 216.2
7 Tomasz Byrt Polska 119.0 112.5 211.2
8 Anze Lanisek Słowenia 120.0 112.0 211.1
9 Manuel Poppinger Austria 116.5 113.5 207.0
10 Bartłomiej Kłusek Polska 121.0 109.0 204.0
11 Vegard Swensen Norwegia 113.5 114.0 203.5
12 Robert Hrgota Słowenia 117.5 109.5 200.6
13 Borek Sedlak Czechy 115.5 110.5 198.3
14 Karl Geiger Niemcy 122.0 103.0 195.5
15 Ossi-Pekka Valta Finlandia 114.0 110.0 194.7
16 Lukas Mueller Austria 114.0 109.0 194.4
17 Marinus Kraus Niemcy 109.0 113.5 193.0
18 Felix Schoft Niemcy 118.0 103.0 188.8
19 Stefan Hula Polska 117.0 103.0 186.5
20 Tomaz Naglic Słowenia 110.5 108.0 185.8
21 Klaus Ovlien Engen Norwegia 111.0 107.0 181.9
22 Simen Key Grimsrud Norwegia 119.0 97.5 181.2
23 Stefan Hayboeck Austria 108.5 106.0 177.1
24 Grzegorz Miętus Polska 109.0 105.5 175.6
25 Peter Frenette USA 109.5 105.5 175.5
26 David Winkler Niemcy 116.0 97.0 170.9
27 Danny Queck Niemcy 112.5 99.5 170.1
28 Petr Chaadaev Rosja 113.0 99.0 169.1
29 Jarkko Maatta Finlandia 111.5 96.5 162.4
30 Ulrich Wohlgenannt Austria 111.0 91.0 151.6
31 Sami Heiskanen Finlandia 109.5   90.6
32 Matjaz Pungertar Słowenia 107.5   88.5
33 Sami Niemi Finlandia 107.0   88.1
34 Andraz Pograjc Słowenia 107.5   87.5
35 Primoz Pikl Słowenia 107.0   87.1
36 Jan Ziobro Polska 105.5   84.9
37 Alexey Romashov Rosja 106.0   84.8
38 Dawid Kubacki Polska 105.0   84.5
39 David Unterberger Austria 104.5   82.1
40 Johan Martin Brandt Norwegia 102.5   77.5
41 Roman Trofimov Rosja 101.0   77.3
42 Atle Pedersen Roensen Norwegia 102.0   77.1
  Thomas Lackner Austria 102.0   77.1
44 Alexander Mitz Szwecja 102.0   76.6
45 Stephan Leyhe Niemcy 99.5   72.6
46 Marcin Bachleda Polska 99.5   71.6
  Anders Johnson USA 99.5   71.6
48 Carl Nordin Szwecja 99.5   71.1
49 Illimar Paern Estonia 97.0   67.1
50 Nicholas Alexander USA 95.5   60.9
51 Andrey Pachin Rosja 94.0   60.7
52 Rok Urbanc Słowenia 94.0   57.2
53 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 90.0   54.0
54 Martti Nomme Estonia 88.5   50.3
55 Rauno Loit Estonia 78.5   26.8

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Kalendarium
Jan Habdas
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
dzisiaj
14:46
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
15:41
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
4.12.2022
16:30
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
59%
Stefan Kraft
8%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
6%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
3%
Anze Lanisek
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Robert Johansson
0%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich