Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
22.01.2012 - Sapporo (Japonia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Tomaz Naglic Słowenia 136.0 139.8
2 Robert Hrgota Słowenia 128.5 128.3
3 Primoz Pikl Słowenia 128.0 127.9
4 Andreas Stjernen Norwegia 124.5 122.1
5 Kento Sakuyama Japonia 122.0 115.1
6 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 120.0 112.0
7 David Winkler Niemcy 119.0 111.2
8 Kenshiro Ito Japonia 119.5 111.1
9 Kazuya Yoshioka Japonia 117.0 106.1
10 Kaarel Nurmsalu Estonia 116.5 104.7
11 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 116.0 104.3
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 115.5 103.4
  Felix Schoft Niemcy 115.5 103.4
14 Kazuyoshi Funaki Japonia 114.0 100.2
15 Olli Muotka Finlandia 114.5 100.1
16 Stephan Leyhe Niemcy 113.5 99.8
17 Reruhi Shimizu Japonia 112.5 98.5
18 Manuel Fettner Austria 113.0 98.4
19 Ziga Mandl Słowenia 113.5 98.3
20 Lukas Mueller Austria 112.0 97.1
21 Tobias Bogner Niemcy 111.0 93.8
22 Mitja Meznar Słowenia 110.5 92.4
23 Shuji Endo Japonia 110.0 92.0
  Stefan Hayboeck Austria 110.0 92.0
25 Gregor Deschwanden Szwajcaria 109.0 90.2
26 Manuel Poppinger Austria 108.5 89.3
27 Sho Suzuki Japonia 106.5 85.2
28 Danny Queck Niemcy 105.0 82.5
29 Anders Fannemel Norwegia 105.0 82.0
30 Peter Frenette USA 104.5 81.1
31 Daniel Wenig Niemcy 103.0 78.4
32 Shotaro Hosoda Japonia 101.5 74.7
33 Dejan Judez Słowenia 100.5 72.9
34 Alexander Mitz Szwecja 100.0 72.5
35 Marinus Kraus Niemcy 100.0 72.0
  David Unterberger Austria 100.0 72.0
37 Takanobu Okabe Japonia 99.5 71.6
38 Matjaz Pungertar Słowenia 99.5 71.1
39 Mario Innauer Austria 97.5 67.0
40 Shusaku Hosoyama Japonia 97.0 66.6
41 Marco Grigoli Szwajcaria 98.5 65.3
42 Sami Niemi Finlandia 95.0 63.5
43 Matthew Rowley Kanada 94.5 62.1
44 Antti Maatta Finlandia 94.5 61.6
45 Antonin Hajek Czechy 94.0 60.2
46 Carl Nordin Szwecja 93.0 58.9
47 Kevin Horlacher Niemcy 93.0 55.9
48 Kenta Yamamoto Japonia 90.0 53.0
49 Nicholas Alexander USA 90.0 50.0
50 Andraz Pograjc Słowenia 87.5 48.0
51 Anders Johnson USA 88.5 47.8
52 Hiroaki Watanabe Japonia 86.5 43.7
53 Eric Mitchell Kanada 83.5 40.8
54 Illimar Paern Estonia 80.5 33.4
55 Nicholas Fairall USA 76.5 27.2
56 Remus Tudor Rumunia DNS DNS

« Puchar Kontynentalny 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2011/2012

Puchar Kontynentalny 2011/2012

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich