Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
09.03.2008 - Trondheim (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 125.5 134.0 268.6
2 Bastian Kaltenböck Austria 125.5 132.5 259.9
3 Henning Stensrud Norwegia 122.5 130.5 251.4
4 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 124.0 128.0 251.1
5 Felix Schoft Niemcy 122.5 119.5 229.6
6 Markus Eggenhofer Austria 115.0 127.0 229.1
7 Stefan Thurnbichler Austria 115.5 124.5 229.0
8 Łukasz Rutkowski Polska 123.0 119.5 228.0
9 Andreas Strolz Austria 118.0 122.5 227.9
10 Johan Remen Evensen Norwegia 120.5 120.5 227.8
11 Erik Leine Wangen Norwegia 120.0 120.5 224.4
12 Martin Cikl Czechy 116.5 121.5 222.9
13 Nicolas Fettner Austria 116.0 122.0 220.9
14 Jon Aaraas Norwegia 117.0 119.5 216.7
15 Roland Mueller Austria 112.0 122.5 215.1
16 Stephan Hocke Niemcy 114.0 119.5 212.8
17 Daniel Lackner Austria 114.5 118.0 209.0
18 Jiri Mazoch Czechy 113.5 118.0 206.7
19 Thomas Lobben Norwegia 111.0 118.5 204.6
20 Thomas Thurnbichler Austria 113.5 116.5 204.5
21 Ondrej Vaculik Czechy 114.5 116.0 203.9
22 Lukas Hlava Czechy 111.0 117.0 202.4
23 Pascal Bodmer Niemcy 115.0 114.0 201.2
24 Krzysztof Miętus Polska 116.5 110.5 200.1
25 Tobias Bogner Niemcy 111.5 114.0 199.4
26 Terje Hilde Norwegia 112.5 111.0 192.8
27 Vegard Swensen Norwegia 111.0 111.0 190.6
28 Stefan Hula Polska 111.5 111.0 190.5
29 Mitja Meznar Słowenia 112.0 111.5 189.8
30 Dawid Kowal Polska 112.5 109.0 189.7
31 Severin Freund Niemcy 111.0 111.0 188.1
32 Rok Mandl Słowenia 111.0   94.3
33 Lukas Kuban Czechy 110.0   93.0
34 Antoine Guignard Szwajcaria 110.5   92.9
35 Rok Urbanc Słowenia 109.5   92.1
36 Jure Bogataj Słowenia 110.0   91.5
37 Dmitry Sporynin Rosja 109.0   89.7
38 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 108.5   89.3
39 Ole Marius Ingvaldsen Norwegia 108.5   88.3
40 Primoz Pikl Słowenia 107.5   87.0
41 Cestmir Kozisek Czechy 108.5   86.3
42 Eirik Kjelstrup Norwegia 106.0   84.8
43 Carl Nordin Szwecja 106.5   83.7
44 Atle Pedersen Roensen Norwegia 104.5   82.6
45 Benedikt Wider Niemcy 105.0   82.5
46 Andreas Stjernen Norwegia 105.5   82.4
47 Illimar Paern Estonia 104.0   79.2
48 Jurij Tepes Słowenia 101.0   75.3
49 Tord Markussen Hammer Norwegia 98.0   69.9
50 Jens Salumäe Estonia 98.0   68.4
51 Isak Grimholm Szwecja 97.0   66.1
52 Fredrik Balkasen Szwecja 95.5   59.4
53 Martin Plhal Czechy 93.0   53.4
54 Dmitriy Ponomarev Rosja 85.0   39.0
55 Stanislav Oshepkov Rosja 81.5   36.7
56 Alexander Mitz Szwecja 81.5   32.2
57 Christoph Haenel Niemcy 109.5   DSQ
58 Toenis Kartau Estonia 83.0   DSQ
59 Andre Fredheim Norwegia 111.0   DSQ

« Puchar Kontynentalny 2007/2008 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2007/2008

Puchar Kontynentalny 2007/2008

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich