Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
22.02.2004 - Iron Mountain (USA) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Reinhard Schwarzenberger Austria 132.0 131.0 274.9
2 Stephan Hocke Niemcy 127.5 131.0 263.8
3 Olav Magne Dönnem Norwegia 128.0 128.0 260.1
  Stefan Kaiser Austria 126.0 131.0 260.1
5 Ole Christen Enger Norwegia 128.0 124.5 254.5
6 Jernej Damjan Słowenia 128.0 125.0 253.4
7 Balthasar Schneider Austria 126.5 127.0 247.8
8 Teppei Takano Japonia 128.0 119.5 241.0
9 Remi Santiago Francja 121.0 122.5 232.3
10 Jörg Ritzerfeld Niemcy 126.0 119.5 230.4
11 Christian Nagiller Austria 122.5 119.0 227.2
12 Gorazd Robnik Słowenia 125.0 111.0 220.8
13 Lauri Hakola Finlandia 119.0 118.0 220.1
14 Jure Sinkovec Słowenia 116.5 120.0 219.2
15 Stefan Thurnbichler Austria 120.0 115.5 217.9
16 Bastian Kaltenböck Austria 115.5 121.0 214.7
17 Primoz Pikl Słowenia 119.5 113.5 213.4
18 Juha Miettinen Finlandia 114.0 114.0 202.4
19 Stefan Pieper Niemcy 118.0 111.0 201.7
20 Pekka Salminen Finlandia 119.5 109.0 201.3
21 Marco Steinauer Szwajcaria 116.0 109.0 197.5
22 Krystian Długopolski Polska 113.0 109.5 189.5
23 Wojciech Tajner Polska 121.0 104.0 187.5
24 Marc Vogel Szwajcaria 114.5 103.5 182.9
  Isak Grimholm Szwecja 116.5 101.5 182.9
26 Yusuke Kaneko Japonia 114.5 105.0 182.6
27 Damjan Fras Słowenia 114.0 101.0 170.5
28 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 114.0 97.5 163.2
29 Seou Choi Korea Pd. 112.5 91.0 151.3
30 Bernhard Metzler Austria 123.0 DSQ 119.9
31 Jure Bogataj Słowenia 112.5   98.5
32 Janne Ylijärvi Finlandia 113.5   97.8
33 Manuel Fettner Austria 111.5   97.2
34 Kazuki Nishishita Japonia 111.0   96.3
35 Kazuya Yoshioka Japonia 109.0   91.2
36 Toni Nieminen Finlandia 109.5   90.6
37 Sebastian Colloredo Włochy 108.5   90.3
38 Michael Neumayer Niemcy 110.0   89.5
39 Tomisław Tajner Polska 107.5   89.0
40 Tomas Kyncl Czechy 103.0   79.9
41 Brian Welch USA 102.5   78.0
42 Borek Sedlak Czechy 101.5   77.2
43 Marco Beltrame Włochy 101.0   74.8
44 Emil Westberg Szwecja 99.0   71.2
45 Jim Denney jr USA 98.5   70.8
46 Vincent Descombes Sevoie Francja 98.0   69.4
47 Benjamin Bourqui Francja 95.5   63.9
48 Tim Nelson USA 94.0   61.7
49 Georgi Zharkov Bułgaria 88.5   50.3
50 Alessio Bolognani Włochy 88.0   48.9
51 David Jirotka Czechy 86.0   46.3
52 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.5   42.7
53 Boy van Baarle Holandia 84.5   38.6
54 Jiri Parma jr. Czechy 82.0   34.6
55 Logan Gerber USA 75.0   21.0
56 Grzegorz Sobczyk Polska 79.0   7.2

« Puchar Kontynentalny 2003/2004 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2003/2004

Puchar Kontynentalny 2003/2004

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich