Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
28.12.2002 - Engelberg (Szwajcaria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stefan Thurnbichler Austria 129.0 133.7
2 Wolfgang Loitzl Austria 124.0 122.7
3 Emmanuel Chedal Francja 123.0 119.4
4 Bastian Kaltenböck Austria 121.0 116.8
5 Nicolas Dessum Francja 121.5 116.2
6 Christian Nagiller Austria 120.5 115.9
7 Jiri Parma jr. Czechy 117.5 109.5
  Roland Audenrieth Niemcy 117.5 109.5
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 117.5 109.5
10 Stefan Kaiser Austria 117.5 109.0
11 Balthasar Schneider Austria 118.0 108.9
12 Bernhard Metzler Austria 126.5 102.7
13 Manuel Fettner Austria 113.5 102.3
14 Maxime Remy Francja 114.5 102.1
15 Bine Norcic Słowenia 113.5 101.3
16 Florentin Durand Francja 114.0 101.2
17 Jure Radelj Słowenia 113.0 99.9
  Gasper Cavlovic Słowenia 113.0 99.9
19 Remi Santiago Francja 112.0 99.6
20 Rok Urbanc Słowenia 112.5 99.0
21 Uros Peterka Słowenia 112.0 97.6
22 Jakub Jiroutek Czechy 112.5 97.5
23 Jernej Damjan Słowenia 108.5 92.8
24 Michal Dolezal Czechy 109.0 91.7
25 Marc Vogel Szwajcaria 106.5 88.2
26 Jure Bogataj Słowenia 105.0 85.0
27 Bruno Hauswirth Szwajcaria 105.0 84.5
28 Dimitry Ipatov Rosja 104.0 83.2
29 Sergej Kozhevnikov Rosja 105.5 82.9
30 Blaz Vrhovnik Słowenia 103.5 82.3
31 Alexander Belov Rosja 103.0 77.9
32 Emmanuel Chedal Francja 103.0 77.4
33 Christian Muellener Szwajcaria 101.5 77.2
34 Jan Mazoch Czechy 101.5 76.7
35 Emil Westberg Szwecja 101.0 75.3
36 Dimitri Zhuchichin Rosja 99.5 73.1
  Heiri Kaelin Szwajcaria 99.5 73.1
38 Alexandr Tschaltsev Rosja 101.0 72.3
39 Aurelien Ducroz Francja 98.5 71.8
40 Radik Zhaparov Kazachstan 99.0 71.2
41 Christoph Hoess Szwajcaria 98.5 70.8
  Boy van Baarle Holandia 98.5 70.8
43 Jonas Westberg Szwecja 97.0 67.1
44 Jouko Hein Estonia 96.0 66.3
  Denis Kornilov Rosja 98.5 66.3
46 Marco Staub Szwajcaria 97.0 65.6
47 Andrej Barmenkov Rosja 90.5 53.4
48 Hans Petrat Niemcy 89.0 50.7
49 Evgeni Plekhov Rosja 88.0 49.9
50 Alexandr Svetlov Białoru¶ 88.0 48.4
51 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 85.0 43.5
52 Ivan Karaulov Kazachstan 83.0 38.9
53 Sergei Aleksandrov Białoru¶ 82.0 38.1
54 Jeroen Nikkel Holandia 81.5 36.7

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Stanisław Snopek
Dzi¶ urodziny obchodzi:
Stanisław Snopek (1963)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich