Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
08.04.1989 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Werner Haim Austria 90.5 83.5 222.6
2 Jiri Parma Czechosłowacja 87.5 84.0 217.6
3 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 83.5 86.0 215.2
4 Martin Svagerko Czechosłowacja 83.0 88.0 213.5
5 Pavel Ploc Czechosłowacja 88.0 81.5 210.2
6 Tomaz Dolar Jugosławia 83.0 81.5 206.2
7 Harald Rodlauer Austria 81.5 85.0 205.1
8 Jan Kowal Polska 82.5 81.0 203.5
9 Benz Hauswirth Szwajcaria 80.5 84.0 202.2
10 Virginio Lunardi Włochy 84.0 79.0 199.9
11 Franz Wiegele Austria 79.5 83.0 197.3
12 Goran Janus Jugosławia 82.0 78.0 195.8
13 Stephan Zuend Szwajcaria 79.0 83.5 192.8
14 Saso Komovec Jugosławia 78.0 79.0 185.7
15 Primoz Triplat Jugosławia 72.5 81.0 181.0
16 Samuel Anthamatten Szwajcaria 76.0 78.0 179.1
17 Roberto Cecon Włochy 70.0 82.0 178.2
18 Primoz Kopac Jugosławia 75.0 76.0 178.0
19 Stanislav Vasko Czechosłowacja 74.0 74.0 173.4
20 Frantisek Jez Czechosłowacja 74.0 74.0 172.9
21 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 72.5 74.0 172.6
22 Zacharij Sotirov Bułgaria 70.0 79.0 171.1
23 Miroslav Polak Czechosłowacja 74.5 72.5 170.2
24 Roman Kovac Czechosłowacja 74.0 74.5 170.0
25 Jiri Malec Czechosłowacja 64.5 85.0 169.7
26 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 76.0 70.0 167.5
27 Alojzy Moskal Polska 73.0 74.0 165.7
28 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 68.5 76.0 164.7
  Tomas Portyk Czechosłowacja 72.0 72.5 164.7
30 Sandro Sambugaro Włochy 60.5 82.5 159.4
31 Rolf Schilli RFN 69.5 72.0 158.6
32 Carlo Pinzani Włochy 74.0 66.0 155.3
33 Oliver Strohmaier Austria 62.0 77.0 153.6
34 Jiri Raska jr Czechosłowacja 67.5 70.0 152.3
35 Jaroslav Simek Czechosłowacja 68.0 68.0 152.0
36 Werner Schuster Austria 72.0 65.5 150.3
37 Ivan Sindler Czechosłowacja 67.5 69.0 149.1
38 Heiko Bauer NRD 68.0 67.0 148.3
39 Michele Martina Włochy 65.0 72.0 146.3
40 Andreas Scherer RFN 62.0 73.0 144.3
  Rene Kummerloew NRD 67.0 68.0 144.3
42 Andraz Kopac Jugosławia 68.5 64.5 141.9
43 Stefan Horngacher Austria 71.0 61.5 140.8
44 Miroslav Danek Czechosłowacja 66.5 63.5 139.3
45 Tomas Ploc Czechosłowacja 67.0 63.5 138.9
46 Gerd Siegmund NRD 64.0 66.5 137.9
47 Tomas Raszka Czechosłowacja 65.0 65.5 137.4
48 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 67.0 61.5 136.0
49 Jiri Vaverka Czechosłowacja 59.0 71.0 135.8
50 Marco Gohlke NRD 58.0 70.0 133.4
51 Andre Steinert NRD 67.0 61.5 132.0
52 Wolfgang Margreiter Austria 67.5 59.0 131.6
53 Andre Kiesewetter NRD 64.0 59.5 127.5
54 Maryn Nikolow Bułgaria 57.0 60.5 109.3
55 Peter Petrov Bułgaria 60.5 54.0 103.2
56 Gyula Szigeti Węgry 56.5 56.5 102.4
57 Gabor Geller Węgry 53.0 56.0 95.1
58 Bertalan Geller Węgry 30.0 42.0 33.2

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich