Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
08.04.1989 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Werner Haim Austria 90.5 115.5
2 Jiri Parma Czechosłowacja 87.5 111.4
3 Pavel Ploc Czechosłowacja 88.0 110.0
4 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 83.5 105.6
5 Virginio Lunardi Włochy 84.0 105.2
6 Tomaz Dolar Jugosławia 83.0 104.0
7 Jan Kowal Polska 82.5 103.9
8 Goran Janus Jugosławia 82.0 102.8
9 Martin Svagerko Czechosłowacja 83.0 102.0
10 Harald Rodlauer Austria 81.5 99.2
11 Benz Hauswirth Szwajcaria 80.5 97.5
12 Franz Wiegele Austria 79.5 95.3
13 Stephan Zuend Szwajcaria 79.0 92.2
14 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 76.0 92.1
15 Saso Komovec Jugosławia 78.0 91.5
16 Primoz Kopac Jugosławia 75.0 88.4
17 Samuel Anthamatten Szwajcaria 76.0 88.1
18 Miroslav Polak Czechosłowacja 74.5 87.8
19 Frantisek Jez Czechosłowacja 74.0 87.2
  Stanislav Vasko Czechosłowacja 74.0 87.2
21 Carlo Pinzani Włochy 74.0 85.7
22 Roman Kovac Czechosłowacja 74.0 85.2
23 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 72.5 84.4
24 Primoz Triplat Jugosławia 72.5 83.4
25 Tomas Portyk Czechosłowacja 72.0 82.8
26 Alojzy Moskal Polska 73.0 81.5
27 Werner Schuster Austria 72.0 81.3
28 Stefan Horngacher Austria 71.0 79.1
29 Roberto Cecon Włochy 70.0 77.9
30 Rolf Schilli RFN 69.5 77.3
31 Zacharij Sotirov Bułgaria 70.0 76.4
32 Jaroslav Simek Czechosłowacja 68.0 76.0
33 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 68.5 75.1
34 Heiko Bauer NRD 68.0 75.0
35 Wolfgang Margreiter Austria 67.5 74.9
  Jiri Raska jr Czechosłowacja 67.5 74.9
37 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 67.0 74.3
38 Andraz Kopac Jugosławia 68.5 74.1
39 Ivan Sindler Czechosłowacja 67.5 73.9
40 Miroslav Danek Czechosłowacja 66.5 73.2
41 Tomas Ploc Czechosłowacja 67.0 72.8
42 Rene Kummerloew NRD 67.0 71.8
43 Andre Steinert NRD 67.0 70.8
44 Andre Kiesewetter NRD 64.0 69.2
45 Tomas Raszka Czechosłowacja 65.0 68.9
46 Gerd Siegmund NRD 64.0 67.7
47 Jiri Malec Czechosłowacja 64.5 66.8
48 Michele Martina Włochy 65.0 66.4
49 Oliver Strohmaier Austria 62.0 63.3
50 Andreas Scherer RFN 62.0 62.8
51 Peter Petrov Bułgaria 60.5 60.0
52 Sandro Sambugaro Włochy 60.5 59.0
53 Jiri Vaverka Czechosłowacja 59.0 58.2
54 Marco Gohlke NRD 58.0 57.0
55 Maryn Nikolov Bułgaria 57.0 52.8
56 Gyula Szigeti Węgry 56.5 51.2
57 Gabor Geller Węgry 53.0 45.0
58 Bertalan Geller Węgry 30.0 8.4

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich