Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
05.03.2020 - Oberwiesenthal (Niemcy) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Peter Resinger Austria 108.0 98.0 238.3
2 Sander Vossan Eriksen Norwegia 92.5 108.0 230.9
3 Mark Hafnar Słowenia 108.5 95.0 228.5
4 Zak Mogel Słowenia 106.0 97.0 224.3
5 Marco Woergoetter Austria 95.5 95.5 218.5
6 Kilian Maerkl Niemcy 89.0 106.0 216.2
7 Philipp Raimund Niemcy 96.0 94.5 214.1
8 David Haagen Austria 102.5 92.0 212.0
9 Tomasz Pilch Polska 102.5 90.0 211.4
10 Mathis Contamine Francja 100.0 91.5 200.6
11 Lars Kindlimann Szwajcaria 94.5 99.0 200.0
12 Sandro Hauswirth Szwajcaria 95.0 97.0 199.5
13 Arttu Pohjola Finlandia 102.5 91.0 197.6
14 Ren Nikaido Japonia 96.0 98.5 195.9
15 Danil Sadreev Rosja 103.5 89.5 194.6
16 Luca Roth Niemcy 88.5 94.5 194.5
17 Josef Ritzer Austria 100.5 86.0 191.3
18 Andrew Urlaub USA 97.0 93.0 189.7
19 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 100.5 86.0 186.2
20 Dominik Peter Szwajcaria 91.0 87.5 186.1
21 Decker Dean USA 97.0 91.0 185.7
22 Jernej Presecnik Słowenia 91.0 87.0 183.2
23 Adam Niżnik Polska 97.0 81.5 179.1
24 Claudio Haas Niemcy 93.5 92.5 178.5
25 Tatsunao Kobayashi Japonia 103.0 86.5 178.1
26 Maksim Kolobov Rosja 98.0 84.5 177.4
27 Kacper Juroszek Polska 93.0 87.0 175.7
28 Ilya Mankov Rosja 98.5 90.5 169.4
29 Daniel Andrei Cacina Rumunia 96.0 83.5 165.9
30 Mateusz Gruszka Polska 97.5 82.0 164.1
31 Jakub Sikola Czechy 93.5   91.0
32 Tjas Grilc Słowenia 91.5   90.2
  Valentin Foubert Francja 92.5   90.2
34 Daniel Moroder Włochy 93.5   87.8
35 Shinnosuke Fujita Japonia 92.5   87.0
  Erik Belshaw USA 93.0   87.0
37 Mico Ahonen Finlandia 93.5   86.6
  Jonne Veteläinen Finlandia 88.5   86.6
39 Mattia Galiani Włochy 92.0   84.6
40 Sota Kudo Japonia 90.0   83.5
41 Jo Roemme Mellingsaeter Norwegia 91.0   81.4
42 Francesco Cecon Włochy 92.0   81.3
43 Mikhail Purtov Rosja 89.0   81.2
44 Olan Lacroix Szwajcaria 89.0   78.5
45 Anton Korchuk Ukraina 89.0   78.0
46 Benedikt Holub Czechy 90.0   77.8
47 Kevin Maltsev Estonia 85.5   71.7
48 Radek Rydl Czechy 84.5   69.5
49 Andrei Feldorean Rumunia 86.5   69.3
50 Greyson Scharffs USA 82.5   66.9
51 Florian Molnar Węgry 84.5   64.9
52 Giovanni Bresadola Włochy 83.5   64.3
53 Enzo Milesi Francja 80.0   63.0
54 Stephane Tremblay Kanada 81.0   62.1
55 Jonathan Learoyd Francja 73.5   60.0
56 Sam Bolton Wielka Brytania 79.0   53.3
57 Honglin Zhu Chiny 78.0   43.7
58 Yurii Yaniuk Ukraina 70.5   39.9
59 Xiaoyang Zhou Chiny 72.0   32.5
60 Sungwoo Cho Korea Pd. 61.5   20.5
61 Alan Gobozovi Gruzja 59.0   10.3
62 Jonathan Swedberg Szwecja 60.0   5.6
63 Ole Kristian Baarset Norwegia DSQ   DSQ
64 Vilho Palosaari Finlandia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata Juniorów 2020 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 2020

Mistrzostwa Świata Juniorów 2020

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti |
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich