Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
25.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
24.01.1998 - St.Moritz (Szwajcaria) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Wolfgang Loitzl Austria 94.5 93.0 231.5
2 Kazuhiro Nakamura Japonia 93.5 89.0 219.0
3 Matti Hautamäki Finlandia 89.5 92.5 216.0
4 Michael Wagner Niemcy 89.5 92.0 214.5
5 Heung Chul Choi Korea Pd. 90.0 89.5 211.0
6 Arne Sneli Norwegia 90.0 89.5 210.0
7 Blaz Vrhovnik Słowenia 89.5 88.0 205.5
8 Simon Ammann Szwajcaria 90.0 85.0 201.0
9 Miha Rihtar Słowenia 91.5 83.0 198.0
  Seou Choi Korea Pd. 88.5 85.0 198.0
11 Keita Umezaki Japonia 85.5 84.5 189.5
12 Rickard Froeier Szwecja 85.0 86.0 188.0
13 Krystian Długopolski Polska 83.0 86.0 187.5
14 Frank Löffler Niemcy 84.5 83.0 185.0
15 Robert Kranjec Słowenia 86.5 79.5 182.0
16 Hannu Alakunnas Finlandia 85.5 80.0 180.5
17 Jani Myllaeri Finlandia 88.0 79.0 178.5
  Juha Miettinen Finlandia 85.5 80.5 178.5
19 Wilfried Eberharter Austria 83.5 80.5 175.5
20 Martin Koch Austria 86.0 80.0 175.0
  Zdenek Sourek Czechy 84.0 82.0 175.0
  Bjoern Einar Romoeren Norwegia 82.5 81.5 175.0
23 Georg Späth Niemcy 83.0 78.5 171.5
24 Werner Kladler Austria 86.5 75.5 170.0
  Peter Schlank Słowacja 80.0 81.5 170.0
26 Bine Norcic Słowenia 81.5 80.0 168.5
  Marcel Schaffrath Niemcy 81.5 80.5 168.5
28 Sigurd Pettersen Norwegia 79.0 83.5 167.5
29 Remi Santiago Francja 83.5 78.0 164.0
30 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.0 73.5 161.0
31 Jiri Parma jr. Czechy 81.0 78.5 160.0
32 Glynn Pedersen Kanada 76.0 81.0 157.5
33 Kazuki Nishishita Japonia 83.5 73.0 154.5
34 Christian Muellener Szwajcaria 78.0 77.0 153.0
35 Roman Jaluvka Czechy 76.0 78.0 151.5
36 Mariusz Macias Polska 77.0 76.0 149.5
37 Pavel Stejfa Czechy 84.0 68.0 147.5
38 Frantisek Zlevsky Słowacja 75.0 78.5 147.0
39 Grzegorz Śliwka Polska 80.0 71.0 144.0
  Andrej Barmenkov Rosja 78.0 76.0 144.0
41 Joel Morrerod Szwajcaria 77.5 73.5 139.0
42 Maxime Belleville Francja 74.0 74.5 138.5
43 Sergej Kozhevnikov Rosja 73.5 76.5 137.5
44 Anton Kalinitschenko Rosja 74.5 73.5 137.0
45 Emmanuel Chedal Francja 76.5 71.0 136.5
  Heung-Su Kim Korea Pd. 75.5 73.0 136.5
47 Chris Holland Kanada 78.5 71.5 135.5
  Maxim Pushkin Rosja 72.5 77.5 135.5
49 Andrzej Galica Polska 74.0 74.5 133.5
50 Morten Aagheim Norwegia 74.5 72.5 127.5
51 Alan Alborn USA 78.0 64.0 119.5
52 Roman Kostyuk Ukraina 70.0 71.0 119.0
53 Jean-Charles Poirot Francja 71.0 68.0 116.0
54 Ben Erlandson USA 79.0 60.0 114.0
55 Jeroen Nikkel Holandia 74.0 67.0 113.0
56 Andrej Nikel Słowacja 71.5 64.5 108.5
57 Marc Vogel Szwajcaria 72.0 65.0 107.0
  Alexandr Diadula Białoruś 66.0 69.5 107.0
59 Matej Uram Słowacja 71.0 64.0 100.0
60 Junya Anbo Japonia 71.5 61.0 99.0
61 Stefano Mosele Włochy 70.5 63.5 98.0
62 Andreas Kindberg Szwecja 65.0 63.0 87.5
  Niels de Groot Holandia 62.5 66.5 87.5
64 Janko Ehrlich Włochy 62.0 61.0 83.0
65 Jonas Westberg Szwecja 68.5 58.0 77.0
66 Robert Selqvist Szwecja 58.0 62.0 76.0
67 Jouko Hein Estonia 70.0 DNS 56.0

« Mistrzostwa Świata Juniorów 1998 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 1998

Mistrzostwa Świata Juniorów 1998

Kalendarium
Walter Hofer
Dziś urodziny obchodzą:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1, konkurs, HS 235
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
09:20
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1, konkurs, HS 235
dzisiaj
12:08
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | 2. konkurs kobiet, HS 90
dzisiaj
14:01
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
14:07
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
14:11
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 2. konkursu indywidualnego, HS 235
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich