Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
18.03.1989 - Vang / Hedmark (Norwegia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kent Johanssen Norwegia 84.0 83.0 223.8
2 Andi Rauschmeier Austria 79.0 81.5 208.5
3 Staffan Taellberg Szwecja 80.5 75.0 208.0
4 Heinz Kuttin Austria 77.5 80.0 207.9
5 Frantisek Jez Czechosłowacja 78.5 76.5 204.4
6 Primoz Kopac Jugosławia 77.5 73.5 196.1
7 Markus Steiner Austria 76.5 74.0 194.0
  Akira Higashi Japonia 73.0 77.5 194.0
9 Juha Lindström Finlandia 74.5 76.5 192.6
10 Jacky Arpin Francja 73.0 76.0 192.2
11 Dionis Vodnev ZSRR 74.5 72.0 191.7
12 Roberto Cecon Włochy 77.0 71.5 191.6
13 Andreas Scherer RFN 74.0 76.0 191.4
14 Samuel Anthamatten Szwajcaria 74.0 77.5 190.2
15 Ivo Pertile Włochy 74.5 73.5 189.0
16 Martin Trunz Szwajcaria 74.0 74.5 188.6
17 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 74.5 74.0 188.1
18 Franci Petek Jugosławia 74.5 70.5 186.4
19 Raimo Ylipulli Finlandia 74.5 75.0 186.3
20 Nicolas Michaud Francja 74.5 73.5 185.5
21 Peter Gaffal RFN 76.0 73.0 183.7
22 Goran Janus Jugosławia 68.0 75.0 182.5
23 Roberto Frison Włochy 70.5 76.0 182.2
24 Erlend Schumann Norwegia 71.0 72.5 181.1
25 Alexander Pointner Austria 72.5 73.5 180.1
26 Ralph Gebstedt NRD 70.5 70.5 179.6
27 Xavier Arpin Francja 71.5 72.5 179.2
28 Timo Wangler RFN 71.0 71.5 178.9
29 Kurt Stein USA 76.5 69.0 178.5
30 Marjan Kropar Jugosławia 72.0 73.0 178.4
31 Vladimir Kariazhkin ZSRR 74.0 71.0 177.9
32 Kaarlo Rautio Kanada 69.0 74.0 177.5
33 Valery Vdovenko ZSRR 72.5 70.5 177.0
34 Libor Sudek Czechosłowacja 68.5 72.5 175.1
35 Oeyvind Berg Norwegia 70.5 73.0 174.6
36 Johan Rasmussen Szwecja 68.5 71.0 174.3
37 Christof Duffner RFN 72.5 73.5 174.1
38 Noriaki Kasai Japonia 71.5 67.0 171.1
39 Blagovest Kowatschev Bułgaria 68.5 69.5 170.5
40 Stiev Glass NRD 69.0 68.0 169.8
41 Shinya Tsurumaki Japonia 69.0 71.0 169.4
42 Joerg Pietschmann NRD 70.5 68.5 169.2
43 Zacharij Sotirov Bułgaria 67.5 71.0 168.1
44 Tomas Raszka Czechosłowacja 67.5 68.0 167.0
45 Steve Delaup Francja 66.0 70.5 166.7
46 Kirk Allen Kanada 67.0 71.5 166.1
47 Takanobu Okabe Japonia 70.0 64.0 165.7
  John Lockyer Kanada 68.0 68.5 165.7
49 Heiko Bauer NRD 66.5 67.0 165.1
50 Esa Koenoenen Finlandia 69.5 64.5 164.2
51 Jason Posmer USA 68.0 67.5 163.5
52 Michele Martina Włochy 72.5 64.0 160.7
53 Bryan Sanders USA 65.5 68.0 160.1
54 Henning Wold Norwegia 66.0 63.5 152.3
55 Pasi Kytoesaho Finlandia 64.5 62.0 144.7
56 Alexander Sipovnikov ZSRR 59.5 64.0 144.1
57 Janusz Nowak Polska 60.5 61.5 143.8
58 Jim Lindquist Szwecja 62.5 60.5 140.5
59 Per Staffas Szwecja 60.5 60.5 140.1
  Francisco Alegre Hiszpania 63.0 63.0 140.1
61 Bret Bietila USA 61.0 61.0 138.8
62 Andrzej Malik Polska 65.0 56.0 134.1

« Mistrzostwa Świata Juniorów 1989 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 1989

Mistrzostwa Świata Juniorów 1989

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
13:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
09:15
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
jutro
16:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
22:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
00:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
1.3.2024
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich