Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
21.02.2004 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 191.5 221.5 222.0 210.5 832.1
2 Janne Ahonen Finlandia 190.0 225.0 216.5 201.5 814.1
3 Tami Kiuru Finlandia 197.5 218.5 220.0 191.5 813.0
4 Georg Späth Niemcy 203.5 225.0 202.5 195.5 808.8
5 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 204.5 225.0 219.0 200.0 807.2
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 177.5 215.5 207.0 218.5 798.7
7 Matti Hautamäki Finlandia 185.0 217.5 214.0 200.5 794.9
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 183.5 219.0 206.5 204.5 783.7
9 Sigurd Pettersen Norwegia 185.5 216.0 213.5 200.0 781.5
10 Michael Uhrmann Niemcy 178.5 214.5 204.5 209.5 778.9
11 Adam Małysz Polska 187.5 215.5 203.5 196.5 777.1
12 Robert Kranjec Słowenia 186.5 214.0 216.0 182.0 773.7
13 Thomas Morgenstern Austria 170.0 205.5 209.5 204.0 757.8
14 Simon Ammann Szwajcaria 180.0 211.0 191.5 192.5 744.0
15 Wolfgang Loitzl Austria 180.5 203.5 186.0 182.5 713.0
16 Andreas Widhölzl Austria 177.5 210.0 182.5 180.5 709.1
17 Sven Hannawald Niemcy 176.0 197.5 191.0 182.5 701.9
18 Emmanuel Chedal Francja 182.5 199.0 194.5 169.5 690.6
19 Martin Höllwarth Austria 151.5 179.5 200.0 161.5 624.5
20 Daiki Ito Japonia 182.0 191.5 208.0 100.0 614.3
21 Rok Benkovic Słowenia 174.5 193.5 189.5 127.0 609.9
22 Clint Jones USA 171.0 169.5 181.0 155.0 607.3
23 Andreas Küttel Szwajcaria 173.0 197.0 193.0 101.5 595.4
24 Noriaki Kasai Japonia 170.5 199.5 200.0 88.0 583.6
25 Jens Salumäe Estonia 172.5 182.0 179.5 120.5 575.4
26 Hideharu Miyahira Japonia 172.0 193.5 179.0 99.0 560.7
27 Denis Kornilov Rosja 177.5 194.5 181.5 84.0 556.5
28 Mateusz Rutkowski Polska 151.5 176.0 175.5 95.0 501.6
29 Martin Mesik Słowacja 171.0 180.0 159.5 92.0 498.0
30 Maximilian Mechler Niemcy 148.5 188.0 189.0   471.6
31 Primoz Peterka Słowenia 144.5       120.4
32 Dmitriy Vassiliev Rosja 147.0       119.4
33 Martin Schmitt Niemcy 147.5       119.0
34 Alexey Silaev Rosja 143.5       112.7
35 Jakub Janda Czechy 137.5       110.5
36 Jan Mazoch Czechy 130.0       100.5
37 Jan Matura Czechy 126.0       97.2
38 Johan Erikson Szwecja 130.5       97.1
39 Dimitry Ipatov Rosja 124.0       88.8
40 Stefano Chiapolino Włochy 122.0       85.4
41 Akira Higashi Japonia 118.0       81.1
42 Maksim Anisimov Białoru¶ 116.0       79.2
43 Wojciech Skupień Polska 117.0       77.9
44 Petr Chaadaev Białoru¶ 112.0       72.9
45 Tommy Schwall USA 104.0       64.8
46 Peter Zonta Słowenia 104.0       61.8
47 Lukas Hlava Czechy 102.0       60.9
48 Jaan Juris Estonia 98.0       55.6
49 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94.0       49.8
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 92.0       47.4
51 Nicolas Dessum Francja 91.0       45.2
52 Robert Mateja Polska 85.0       39.0
53 Giancarlo Adami Włochy 83.0       36.6
54 Alexandr Svetlov Białoru¶ 78.0       30.6

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich