TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
21.02.2004 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Roar Ljoekelsoey Norwegia 191.5 221.5 222.0 210.5 832.1
2 Janne Ahonen Finlandia 190.0 225.0 216.5 201.5 814.1
3 Tami Kiuru Finlandia 197.5 218.5 220.0 191.5 813.0
4 Georg Späth Niemcy 203.5 225.0 202.5 195.5 808.8
5 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 204.5 225.0 219.0 200.0 807.2
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 177.5 215.5 207.0 218.5 798.7
7 Matti Hautamäki Finlandia 185.0 217.5 214.0 200.5 794.9
8 Veli-Matti Lindström Finlandia 183.5 219.0 206.5 204.5 783.7
9 Sigurd Pettersen Norwegia 185.5 216.0 213.5 200.0 781.5
10 Michael Uhrmann Niemcy 178.5 214.5 204.5 209.5 778.9
11 Adam Małysz Polska 187.5 215.5 203.5 196.5 777.1
12 Robert Kranjec Słowenia 186.5 214.0 216.0 182.0 773.7
13 Thomas Morgenstern Austria 170.0 205.5 209.5 204.0 757.8
14 Simon Ammann Szwajcaria 180.0 211.0 191.5 192.5 744.0
15 Wolfgang Loitzl Austria 180.5 203.5 186.0 182.5 713.0
16 Andreas Widhölzl Austria 177.5 210.0 182.5 180.5 709.1
17 Sven Hannawald Niemcy 176.0 197.5 191.0 182.5 701.9
18 Emmanuel Chedal Francja 182.5 199.0 194.5 169.5 690.6
19 Martin Höllwarth Austria 151.5 179.5 200.0 161.5 624.5
20 Daiki Ito Japonia 182.0 191.5 208.0 100.0 614.3
21 Rok Benkovic Słowenia 174.5 193.5 189.5 127.0 609.9
22 Clint Jones USA 171.0 169.5 181.0 155.0 607.3
23 Andreas Küttel Szwajcaria 173.0 197.0 193.0 101.5 595.4
24 Noriaki Kasai Japonia 170.5 199.5 200.0 88.0 583.6
25 Jens Salumäe Estonia 172.5 182.0 179.5 120.5 575.4
26 Hideharu Miyahira Japonia 172.0 193.5 179.0 99.0 560.7
27 Denis Kornilov Rosja 177.5 194.5 181.5 84.0 556.5
28 Mateusz Rutkowski Polska 151.5 176.0 175.5 95.0 501.6
29 Martin Mesik Słowacja 171.0 180.0 159.5 92.0 498.0
30 Maximilian Mechler Niemcy 148.5 188.0 189.0   471.6
31 Primoz Peterka Słowenia 144.5       120.4
32 Dimitry Vassiliev Rosja 147.0       119.4
33 Martin Schmitt Niemcy 147.5       119.0
34 Alexey Silaev Rosja 143.5       112.7
35 Jakub Janda Czechy 137.5       110.5
36 Jan Mazoch Czechy 130.0       100.5
37 Jan Matura Czechy 126.0       97.2
38 Johan Erikson Szwecja 130.5       97.1
39 Dimitry Ipatov Rosja 124.0       88.8
40 Stefano Chiapolino Włochy 122.0       85.4
41 Akira Higashi Japonia 118.0       81.1
42 Maksim Anisimov Białoru¶ 116.0       79.2
43 Wojciech Skupień Polska 117.0       77.9
44 Petr Chaadaev Białoru¶ 112.0       72.9
45 Tommy Schwall USA 104.0       64.8
46 Peter Zonta Słowenia 104.0       61.8
47 Lukas Hlava Czechy 102.0       60.9
48 Jaan Juris Estonia 98.0       55.6
49 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94.0       49.8
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 92.0       47.4
51 Nicolas Dessum Francja 91.0       45.2
52 Robert Mateja Polska 85.0       39.0
53 Giancarlo Adami Włochy 83.0       36.6
54 Alexandr Svetlov Białoru¶ 78.0       30.6

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »