Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
21.02.2004 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki po II serii
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Georg Späth Niemcy 203.5 225.0 423.2
2 Tami Kiuru Finlandia 197.5 218.5 408.7
3 Janne Ahonen Finlandia 190.0 225.0 404.0
4 Roar Ljoekelsoey Norwegia 191.5 221.5 403.6
5 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 204.5 225.0 395.4
6 Adam Małysz Polska 187.5 215.5 390.6
7 Matti Hautamäki Finlandia 185.0 217.5 388.5
8 Robert Kranjec Słowenia 186.5 214.0 386.6
9 Veli-Matti Lindström Finlandia 183.5 219.0 384.0
10 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 177.5 215.5 379.6
11 Sigurd Pettersen Norwegia 185.5 216.0 378.3
12 Simon Ammann Szwajcaria 180.0 211.0 377.7
13 Michael Uhrmann Niemcy 178.5 214.5 374.6
14 Andreas Widhölzl Austria 177.5 210.0 371.5
15 Wolfgang Loitzl Austria 180.5 203.5 365.8
16 Emmanuel Chedal Francja 182.5 199.0 354.3
17 Sven Hannawald Niemcy 176.0 197.5 353.7
18 Daiki Ito Japonia 182.0 191.5 353.2
19 Thomas Morgenstern Austria 170.0 205.5 351.6
20 Andreas Küttel Szwajcaria 173.0 197.0 350.5
21 Denis Kornilov Rosja 177.5 194.5 349.4
22 Noriaki Kasai Japonia 170.5 199.5 346.5
23 Rok Benkovic Słowenia 174.5 193.5 344.1
24 Hideharu Miyahira Japonia 172.0 193.5 338.6
25 Jens Salumäe Estonia 172.5 182.0 325.4
26 Martin Mesik Słowacja 171.0 180.0 317.2
27 Clint Jones USA 171.0 169.5 306.1
28 Maximilian Mechler Niemcy 148.5 188.0 297.3
29 Martin Höllwarth Austria 151.5 179.5 292.7
30 Mateusz Rutkowski Polska 151.5 176.0 289.5
31 Primoz Peterka Słowenia 144.5   120.4
32 Dmitriy Vassiliev Rosja 147.0   119.4
33 Martin Schmitt Niemcy 147.5   119.0
34 Alexey Silaev Rosja 143.5   112.7
35 Jakub Janda Czechy 137.5   110.5
36 Jan Mazoch Czechy 130.0   100.5
37 Jan Matura Czechy 126.0   97.2
38 Johan Erikson Szwecja 130.5   97.1
39 Dimitry Ipatov Rosja 124.0   88.8
40 Stefano Chiapolino Włochy 122.0   85.4
41 Akira Higashi Japonia 118.0   81.1
42 Maksim Anisimov Białoru¶ 116.0   79.2
43 Wojciech Skupień Polska 117.0   77.9
44 Petr Chaadaev Białoru¶ 112.0   72.9
45 Tommy Schwall USA 104.0   64.8
46 Peter Zonta Słowenia 104.0   61.8
47 Lukas Hlava Czechy 102.0   60.9
48 Jaan Juris Estonia 98.0   55.6
49 Chil-Ku Kang Korea Pd. 94.0   49.8
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 92.0   47.4
51 Nicolas Dessum Francja 91.0   45.2
52 Robert Mateja Polska 85.0   39.0
53 Giancarlo Adami Włochy 83.0   36.6
54 Alexandr Svetlov Białoru¶ 78.0   30.6

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 2004

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich