Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
27.02.2021 - Oberstdorf (Niemcy) HS-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła Polska 105.0 102.5 268.8
2 Karl Geiger Niemcy 103.5 102.0 265.2
3 Anze Lanisek Słowenia 102.5 101.0 261.5
4 Halvor Egner Granerud Norwegia 99.0 103.0 259.7
5 Dawid Kubacki Polska 102.0 99.0 257.1
6 Robert Johansson Norwegia 100.0 101.0 256.5
7 Michael Hayboeck Austria 101.0 97.5 253.9
8 Bor Pavlovcic Słowenia 101.5 98.0 253.4
9 Daniel Andre Tande Norwegia 101.0 98.0 251.6
10 Stefan Kraft Austria 100.5 97.5 251.2
11 Pius Paschke Niemcy 103.0 95.0 250.9
12 Philipp Aschenwald Austria 100.0 98.0 250.0
  Ryoyu Kobayashi Japonia 104.0 96.5 250.0
14 Marius Lindvik Norwegia 102.0 94.5 248.5
15 Cene Prevc Słowenia 102.0 98.0 246.0
16 Yukiya Sato Japonia 104.0 95.0 244.3
17 Markus Eisenbichler Niemcy 98.5 95.5 241.1
18 Evgenii Klimov Rosja 103.0 95.0 239.6
19 Daniel Huber Austria 99.5 94.5 239.4
20 Simon Ammann Szwajcaria 103.5 95.0 237.0
21 Keiichi Sato Japonia 98.0 95.5 236.8
22 Kamil Stoch Polska 96.0 96.0 236.0
23 Constantin Schmid Niemcy 97.5 92.5 233.2
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 97.5 94.0 232.4
25 Danil Sadreev Rosja 99.5 94.5 227.8
26 Niko Kytosaho Finlandia 98.5 91.0 225.4
27 Antti Aalto Finlandia 100.5 88.5 224.9
28 Ziga Jelar Słowenia 96.0 90.5 223.5
29 Junshiro Kobayashi Japonia 97.5 92.0 223.2
30 Andrzej Stękała Polska 95.0 87.5 211.6
31 Dominik Peter Szwajcaria 96.5   114.7
32 Cestmir Kozisek Czechy 96.5   113.5
33 Decker Dean USA 96.5   112.2
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 94.5   109.0
35 Vojtech Stursa Czechy 94.0   108.5
36 Klemens Murańka Polska 93.0   108.0
37 Mikhail Nazarov Rosja 92.0   107.6
38 Denis Kornilov Rosja 93.0   106.5
  Viktor Polasek Czechy 93.0   106.5
40 Sergey Tkachenko Kazachstan 93.5   105.4
41 Artti Aigro Estonia 92.5   104.9
42 Andreas Schuler Szwajcaria 93.0   104.7
43 Vladimir Zografski Bułgaria 92.5   103.7
44 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 90.5   103.2
45 Sabirzhan Muminov Kazachstan 90.5   100.1
46 Casey Larson USA 90.5   99.4
47 Giovanni Bresadola Włochy 89.5   96.1
48 Filip Sakala Czechy 84.0   88.1
49 Danil Vassilyev Kazachstan 79.0   76.6
50 Eetu Nousiainen Finlandia 88.0   75.0
51 Daniel Moroder Włochy 81.0   74.8
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata 2021 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata 2021

Mistrzostwa Świata 2021

Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich