Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
02.03.2019 - Seefeld (Austria) HS-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 1012.2
2 Austria Austria 989.9
3 Norwegia Norwegia 938.4
4 Słowenia Słowenia 930.8
5 Japonia Japonia 928.6
6 Polska Polska 914.9
7 Rosja Rosja 896.2
8 Włochy Włochy 801.4
9 Czechy Czechy 374.4
10 USA USA 364.9
11 Finlandia Finlandia 354.8
12 Rumunia Rumunia 311.1
13 Kazachstan Kazachstan 256.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 112.0 110.0 265.4
2 Karl Geiger Niemcy 103.5 107.0 264.0
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 97.0 113.0 259.1
4 Markus Eisenbichler Niemcy 104.5 107.0 256.6
5 Eva Pinkelnig Austria 105.5 103.5 255.2
6 Kamil Stoch Polska 100.0 105.5 253.2
7 Katharina Althaus Niemcy 107.5 103.0 250.4
8 Philipp Aschenwald Austria 110.0 101.0 248.6
9 Stefan Kraft Austria 96.5 104.5 246.0
10 Maren Lundby Norwegia 99.0 105.5 244.9
  Robert Johansson Norwegia 106.5 103.5 244.9
12 Juliane Seyfarth Niemcy 100.5 103.0 241.2
13 Nika Kriznar Słowenia 98.5 108.5 240.3
14 Daniela Iraschko-Stolz Austria 100.5 102.5 240.1
15 Yukiya Sato Japonia 103.5 102.0 239.8
16 Evgeniy Klimov Rosja 101.5 99.0 236.7
17 Peter Prevc Słowenia 95.5 100.5 230.3
  Ursa Bogataj Słowenia 102.5 101.0 230.3
19 Ziga Jelar Słowenia 99.5 104.0 229.9
20 Andreas Stjernen Norwegia 91.5 102.0 227.1
21 Dimitry Vassiliev Rosja 99.5 104.0 224.4
22 Anna Shpynyeva Rosja 97.5 100.5 222.4
23 Anna Odine Stroem Norwegia 97.5 102.5 221.5
24 Yuki Ito Japonia 100.5 95.0 218.9
25 Lara Malsiner Włochy 98.5 100.5 214.5
26 Sofia Tikhonova Rosja 96.0 98.5 212.7
27 Sara Takanashi Japonia 91.0 99.5 210.8
28 Elena Runggaldier Włochy 97.5 95.5 204.1
29 Kamila Karpiel Polska 91.5 97.0 202.2
30 Sebastian Colloredo Włochy 93.0 97.5 196.3
31 Kinga Rajda Polska 91.5 97.0 194.1
32 Alex Insam Włochy 86.5 94.5 186.5
33 Antti Aalto Finlandia 97.0   107.5
34 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 100.0   104.7
35 Roman Koudelka Czechy 96.0   103.8
36 Kevin Bickner USA 96.5   101.6
37 Sergey Tkachenko Kazachstan 96.0   101.4
38 Viktor Polasek Czechy 97.5   100.1
39 Casey Larson USA 95.5   99.9
40 Nita Englund USA 90.0   89.2
41 Stepanka Ptackova Czechy 92.0   88.4
  Jarkko Määttä Finlandia 91.0   88.4
43 Radu Mihai Pacurar Rumunia 88.5   82.8
44 Karolina Indrackova Czechy 91.0   82.1
45 Sabirzhan Muminov Kazachstan 87.5   81.7
46 Susanna Forsstroem Finlandia 90.0   79.7
47 Julia Kykkänen Finlandia 87.5   79.2
48 Nina Lussi USA 86.0   74.2
49 Valentina Sderzhikova Kazachstan 88.5   73.7
50 Hunor Farkas Rumunia 81.0   70.3
51 Andreea Diana Trambitas Rumunia 78.5   53.3
52 Veronika Shishkina Kazachstan 88.5   0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata 2019 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata 2019

Mistrzostwa Świata 2019

Kalendarium
Maja Vtic
Dziś urodziny obchodzą:
Roman Kuryavskiy (1991)
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
PŚ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (piątek)
01:00
PŚ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
PŚ Sapporo
oficjalny trening
08:30
PŚ Sapporo
kwalifikacje
13:30
PŚ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
PŚ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
PŚ Sapporo
seria próbna
08:30
PŚ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
PŚ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
PŚ Sapporo
kwalifikacje
02:00
PŚ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
PŚ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
PŚ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodzących zawodach? Sprawdź kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich